Kovošrot

vše co nejde zařadit nikde jinde

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20655
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kovošrot

#3616 Nový příspěvek od ota »

Kámoše kámoš jel někam na výlet a stavil se ve šrotě v jiném kraji. Takže prej někde Domažlicko. Abych se taky podělil co tam mají za poklady.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Fizz
Příspěvky: 7851
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Kovošrot

#3617 Nový příspěvek od Fizz »

To je zas jednou škody.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
Lišák1
Příspěvky: 1168
Registrován: úte čer 02, 2009 8:28 pm
Bydliště: Sklené nad Oslavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Kovošrot

#3618 Nový příspěvek od Lišák1 »

Bejvávalo, už se vybírá 100 tisíc. Zaplatíš a můžeš jet dál bez ohledu, kolik toho tam máš. Ale když máš o 15tun víc, tak se to pořád vyplatí.
Nissan Terrano 3,0 TDI, Zetor 5211

aladin
Příspěvky: 1478
Registrován: pon črc 09, 2007 10:55 am
Bydliště: Pečky

Re: Kovošrot

#3619 Nový příspěvek od aladin »

to víš, úkol zněl jasně. Všechno ven... . SU50 tek je podle mě škoda. Vyměnit ty dva motory za jeden 4kW a je to věčnej soustruh. No holt už nebude brát šponu 20 mm, ale jen 10 :) V Čelakovicích je používali na první obrobení výkovku vřetene třeba pro soustruhy SU 125. To byly kudly s plátkama jak dvě kostky cukru a a první vrstvu, než to trochu zakulatili. tak to bylo hrc a jiskry, pak dlouhé kvílení. když bral náhodou tlustou šponu... No generálkovaly se jim vřetena co dva roky...

Fizz
Příspěvky: 7851
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Kovošrot

#3620 Nový příspěvek od Fizz »

"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Pavel
Příspěvky: 8260
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: Kovošrot

#3621 Nový příspěvek od Pavel »

kovosrot lustenice nakladac 174 s motorem zetor kuchaj a maj tam kola 10,5 na 15 delene disky jsou 6 dira ale ten vetsi stred prvni piasty je mnely

Mílap
Příspěvky: 147
Registrován: čtv zář 12, 2013 2:26 pm
Bydliště: Praha-západ

Re: Kovošrot

#3622 Nový příspěvek od Mílap »

Pěkný den,
Středokluky, halda různých šnekových kol a šneků, asi z kladkostrojů nebo vrátků. dva hydr. zvedáky.
Obrázek

Obrázek

Fizz
Příspěvky: 7851
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Kovošrot

#3623 Nový příspěvek od Fizz »

Bude to někdo umět identifikovat?

Obrázek

Chybí ventil ovládající přívod vzduchu v nátrubku k hadici, tak jestki ho seženu či bastlit cosi
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Fizz
Příspěvky: 7851
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Kovošrot

#3624 Nový příspěvek od Fizz »

Permon bk14
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

J.A.Y.
Příspěvky: 1963
Registrován: čtv pro 25, 2008 10:24 pm
Bydliště: Okr. Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: Kovošrot

#3625 Nový příspěvek od J.A.Y. »

Na votloukani kachlicek idealni :smich:

Fizz
Příspěvky: 7851
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Kovošrot

#3626 Nový příspěvek od Fizz »

Jó, tak nejak.

To kladivo snad neexistuje, našel isem jen jednu fotku v hlavičce nějakýho servisu.

Ale asi to bude stejný na vsech co mají takhle šikmé připojení s ovládáním z vrchu. Doma se to asi nikomu válet nebude budu to muset zkusmo objednat.

Kladivo vyzkouším s kulovým ventilem a když to pofakčí doplním co schází. Zatím to vypadá na vyhozený "krám po dědovi".
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20655
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kovošrot

#3627 Nový příspěvek od ota »

Fizz tuhle jsem pocmrdoval u souseda když přijel a měl v kufru mimo jiné i dvě ty klasický vzduchový sbiječky. Mordoval jsem ho o jednu. Nechtěl ani slyšet. Nevymordoval jsem ji z něj. Že je potřebuje založit napotom!
Ale dovezl mi utahovák se zjebaným upínacím 4 hranem. Nedávno jsem ve šrotě našel pěknej utahovák. Stál asi 30 Kč. Bylo jasný, že mu něco je. Jinak kdo by vyhodil. Rozebral jsem ho a uvnitř jsou dva válečky se zápichem a jeden ruplej v zápichu. Proto jsem objednal u souseda další. Dovezl ten s ožvejkaným 4 hranem. Bylo jasný, že uvnitř bude dobrej. Rozházel jsem ho a válečky dobrý, trošku jiný. No složil jsem ten první a maká. Ale mám objednanej ještě jeden utahovák až bude. Do foroty. Tenhle druhej byl za 38 Kč nekup to!

chobotek
Příspěvky: 10466
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Kovošrot

#3628 Nový příspěvek od chobotek »

Ten nějaký servis je tenhle servis? http://www.mechanikahydraulika.cz/pneum ... adiva.html
Bo já našel to samé. No ale v nejhorším, se tam dá zavolat, ne?
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Fizz
Příspěvky: 7851
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Kovošrot

#3629 Nový příspěvek od Fizz »

No dá ale až ráno...

Do tý doby můžu být chytřejší.

Obrázek
nahrát obrázek

Zaráží mě ale že to kladivo mi to nikde pod typem nevyjelo. Jak říkám prubnu to a pak uvidím.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20655
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kovošrot

#3630 Nový příspěvek od ota »

Tak dneska aspoň něco od souseda. Asi jsem byl hodnej. Kýbl fungláčů texů, tak odhadem 20 kg. Prej z toho kontejneru jen kýblem nahráb a rukama párkrát doplnil až padaly kolem. No a zase jedna deska pro žábu. Tahle ta je ještě víc upravená než ta minule. Ta minula má zuženou jednu stranu a tahle obě. Asi někde hutnili uzkej výkop. No nevadí mě to bude stačit, hlavně aby pasovala na některou z mejch 2 žab. :D

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“