Kovošrot

vše co nejde zařadit nikde jinde

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20657
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kovošrot

#3406 Nový příspěvek od ota »

Jo ty Marsky bedny jsou málokdy. Většinou je šroťáci ihned dají stranou. Mám tu jednu přivezl mi v ní materiál. Ten řezník u pásovky do ní narovnal 344 ks. Na bedně je napsáno 120 kg a bylo v ní 700 kg! Nakládali a já skládal ještěrkou. Bedna v klidu.

Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 15213
Registrován: úte lis 11, 2008 11:16 am
Bydliště: kůsek od Uh. Brodu
Kontaktovat uživatele:

Re: Kovošrot

#3407 Nový příspěvek od kenybz »

lepší jsou ty menší marsky kde z boku vidíš takto to zaplníš naštosuješ a za chvílu nevíš co v nich je.
Já používám na lehčí věci zelinářské přepravky pak si posvítím baterkou a vidím co v které je i když jsou jich ve skladu štosy to se nedá zapamatovat takových krámů :zapomel:
když sa chce, tak ide fšecko :-)
Můj kanál na YOUTUBE
https://www.youtube.com/@nasetraktoryteckacez/videos

Uživatelský avatar
stanik84
Příspěvky: 1880
Registrován: čtv kvě 15, 2014 10:31 am
Bydliště: doma

Re: Kovošrot

#3408 Nový příspěvek od stanik84 »

Já sehnal spoustu zátěžových polic (pozink) do regálů. Na stojny regálu používám vzduchotechnický C profily. Udělám si vždycky vzdálenost polic, aby se tam vešly bedny a bylo nich vidět - pár jich taky mám - cca 200 ks. Ale v oblibě mám takové nízké, obdéníkové z perforovaného plechu. Mám v nich větší závitníky, velký vratidla a zásoby, který nemám v pořadači se šuplíkama - regál 120 cm na šířku nafutrovanej až po strop, pár kilo tam je :vysmech:

sekalsemmalo
Příspěvky: 4211
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Kovošrot

#3409 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

vlítl sem na tu půdu a všechny ty krámy,co by se jednou mohly hodit,ale už deset,dvacet let na ně sedá prach sem vyházel do šrotu.... celkem sem po inkasu boháč a k tomu mám uklizeno....to je jako archeologie,takovej ůklid půdy.našel sem tam něco po němcích,pak tátův život,ten můj,po Kájině. a představte si,našel sem tam i odrážedlo kachnu,kterou tedka omyju ,drandila na něm Kájina a ted na něm bude drandit malej Vítek....
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Uživatelský avatar
StaPo3011
Příspěvky: 2436
Registrován: úte črc 22, 2014 8:54 am
Bydliště: Táborsko a Praha

Re: Kovošrot

#3410 Nový příspěvek od StaPo3011 »

neodvez jsi to do toho šrotu, co navštěvuje ota? :)

sekalsemmalo
Příspěvky: 4211
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Kovošrot

#3411 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

minimalismus-to je směr,který mě ted oslovil.co nezrealizuju do roka,to nebudu hromadit..... https://blog.zjednoduseno.cz/9-veci-kte ... jednodusi/ a to já sem to ještě probíral,obracel,přemejšlel.hoši,to já sem navážel nákej bordel do sběrnýho dvora a tam vedle mě vyhazoval z auta několik fungl parádních novotou svítících dveři.asi se nelíbily,pořídili si do baráku něco lepšího.... plechy pozink v tabulích se vyhazuje do kovošrotu.to jen zíráte.ale tahat to domů nebudu....
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

chuck77
Příspěvky: 2491
Registrován: stř led 29, 2014 1:23 pm
Bydliště: ZR

Re: Kovošrot

#3412 Nový příspěvek od chuck77 »

dobře sekalsemmalo :) .tak na to fááákt nemám odvahu, páč se to přece MŮŽE HODIT :) ......
Teď, teď, teď tu byl. Museli jste se potkat.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20657
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kovošrot

#3413 Nový příspěvek od ota »

To StaPo3011 myslím že máme daleko k sobě jistě to odvezl jinam. :smich: No a kdyby tak bych to samozřejmě natahal dom! ,,Nekupte to, když je to tak laciný, krásný věci s kazem třeba,...." :D Já mám teď na chvilku vybráno. Musím dát trochu pokoj. Některé věci musejí stát venku. Jsou těžší, objemnější a nevejdou se do běžnejch skládků. Většinu jsem roznosil. Ještě že není třeba topit, půlka věcí stojí u kamen. Místo dřeva. :smich:

Uživatelský avatar
Jaryn82
Příspěvky: 2840
Registrován: sob črc 03, 2010 3:10 pm
Bydliště: Příbram

Re: Kovošrot

#3414 Nový příspěvek od Jaryn82 »

sekalsemmalo píše: pon srp 02, 2021 2:49 pm minimalismus-to je směr,který mě ted oslovil.co nezrealizuju do roka,to nebudu hromadit..... https://blog.zjednoduseno.cz/9-veci-kte ... jednodusi/ a to já sem to ještě probíral,obracel,přemejšlel.hoši,to já sem navážel nákej bordel do sběrnýho dvora a tam vedle mě vyhazoval z auta několik fungl parádních novotou svítících dveři.asi se nelíbily,pořídili si do baráku něco lepšího.... plechy pozink v tabulích se vyhazuje do kovošrotu.to jen zíráte.ale tahat to domů nebudu....
Přesně tak, nesnesl bych bordel a šrot kolem baráku. Ze šrotu si nic netahám, ale zároveň potřebuju něco dělat. Koupím si stroj, traktor, motorku jen když vím že tomu chci dát čas a dokončím a nebude se to doma válet X let že na to někdy dojde. Po dokončení hledám další projekt.

chuck77
Příspěvky: 2491
Registrován: stř led 29, 2014 1:23 pm
Bydliště: ZR

Re: Kovošrot

#3415 Nový příspěvek od chuck77 »

Čučkaři :D .místo aby z hromady šrotu čouhal jen komín jejich baráku si hrajou na nějakej anglicky střiženej trávník a pořádek :typek:
Teď, teď, teď tu byl. Museli jste se potkat.

hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Kovošrot

#3416 Nový příspěvek od hobr »

Souhlas :ano: - šrotu není nikdy dost! :typek:
Značně jsem omezil zásoby železa (manželka a syn jsou zaujatí), je to také tím, že si uvědomuji "neschopnost" dotáhnout některé plány do konce... Dost na tom, že po mě zbydou 3 motorky (+1 babetta), 3 traktory (+ vari) a hromada železa...
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20657
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kovošrot

#3417 Nový příspěvek od ota »

Tak to já mám následovatele. Společně se synem taháme zgarby. Občas si pošleme obrázky na vocap a jen dotaz: ,,mám to vzít?" :smich: A pak je ,,pojď ke strejčkovi". Hobr to u nás je to horší. Těch věcí jsou násobky. Pionýry, Stadiony, pařez, Jawa, tři velký Zetory a tři domáda, atd. Ono těžko to dělat jak píše Jaryn82. Že přitahnout věc tu zrenovovat a až to bude hotové další. Ono když v tu chvíli je ,,přetlak" věcí a další už nebudou je třeba to vzít hned. Vloni ke konci roku jsme koupili pár věcí kdyby jsme je nekoupili odjely by do huťí a jiné už nebudou. To samé jako minulej tejden. Přišla nabídka na žábu a vybrační desku. Ihned jsem řekl ano. Taková nabídka se neodmítá protože jsem zatím takovou neměl a myslím, nikdy mít nebudu. Tak ty věci jsou už doma. Přijde další nabídka a zese neodmítnu. Netaháme domů krámy které by jsme neměli v plánu dát dohromady, nebo by s tím bylo fůra práce. To ne. Ale zásobu tady máme slušnou.

Uživatelský avatar
Jaryn82
Příspěvky: 2840
Registrován: sob črc 03, 2010 3:10 pm
Bydliště: Příbram

Re: Kovošrot

#3418 Nový příspěvek od Jaryn82 »

Oto já to mám stejně mám 3 x Zetor 25, 7711 dvě domáda motorek cca 15, valník, káry..... ale vše funkční. Prostě jen neberu všechno co vidím a co se me líbí a co by se mohlo hodit.

Fizz
Příspěvky: 7855
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Kovošrot

#3419 Nový příspěvek od Fizz »

:D

Proto se mě tady tak líbí...
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
filip
Příspěvky: 1866
Registrován: úte říj 21, 2008 10:51 pm
Bydliště: UO

Re: Kovošrot

#3420 Nový příspěvek od filip »

Tak u nás nákup ze šrotu za 14,-, leze to nahoru.
4011, 25 A, Zebra, Prcek
Padá chlápek z mrakodrapu a v každém patře říká - Ještě je to dobrý..

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“