Kovošrot

vše co nejde zařadit nikde jinde

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20657
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kovošrot

#3496 Nový příspěvek od ota »

Kutná Hora Pilc, pak u nádraží Hladík. Křesetice ale tam jsou jen podle cedule venku jen třikrát v týdnu. A znovu Hladík Kolín.
Jinak soused asi 20 kovošrotů v Praze. Teď jezdí dost do Běchovic. Má to při cestě.

Josef Simunek
Příspěvky: 289
Registrován: ned čer 07, 2009 8:47 am
Bydliště: Kutna Hora

Re: Kovošrot

#3497 Nový příspěvek od Josef Simunek »

No, tak to je takova klasika okolo KH. Myslel jsem jestli neni pobliz jeste neco zajimaveho..., ale vidim ze spis ty sroty mizi :( . Culka, v byvale Avii, u prejezdu u Vrchlice v KH ... a urcite jsem na nejakej zaniklej zapomel.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20657
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kovošrot

#3498 Nový příspěvek od ota »

Tuhle jsem mluvil s klukem v kovošrotě a povídal mi, abych se stavil v Čáslavi u Hladíka za traťí. Že tam mívají taky dost věcí. Taky že tam mají halu a tam dávají použitelné věci. Zatím jsem se tam nedostal. Ale musím vytahnout souseda někdy. Potřeboval bych do zinkovny. Tak bych to spojil.
Jinak soused si v Kolíně liboval, vyštrachal tam dost pěkných věcí. Mě dovezl tu škatuly od toho Euronacu. Bude na oj káry do lesa na vercajk. 8)
Od totok krabice.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
stanik84
Příspěvky: 1880
Registrován: čtv kvě 15, 2014 10:31 am
Bydliště: doma

Re: Kovošrot

#3499 Nový příspěvek od stanik84 »

Taky jsem teď navštívil kovošrot. Bratranec pořád volá, že potřebuje natlakovat hlavu, tak jsem byl pro 25 mm plotnu 220x700. Přefrézuju, přebrousím. Přes to napříč upinky. Udělám pár víček s ventilkem a hotovo. Hodím pak do vařící vody a bude bublat nebo ne. Hlavně by se to občas hodilo i mně :smich: . Tak bude přípravek.

Uživatelský avatar
filip
Příspěvky: 1865
Registrován: úte říj 21, 2008 10:51 pm
Bydliště: UO

Re: Kovošrot

#3500 Nový příspěvek od filip »

Sháním něco jako vidle na destu, mám tu malou věž tak na malotraktor, bez vidlí. má to atypickou desku, nic by nepasovalo a nepotřebuju velkou nosnost, aby se trakturek nestavěl. Tak jsem se dnes stavil a dotáhl paleťák že to rozřežu a udělám to z toho. Byl dobytej, hozenej destou na hromadu, vojátko ulomené ve šroubech. Hodil jsem ho na zahrádku matízka a tradá domů. Doma jsem ho okoukl a ono to není tak hrozné, kolečka se točí, hever zvedá a vojátko se opravilo. Tak jsem vytáhl z kůlny jiný paleťák a budu řezat ten, má totálně zarezlá kolečka a nechce se mi ho ladit.
4011, 25 A, Zebra, Prcek
Padá chlápek z mrakodrapu a v každém patře říká - Ještě je to dobrý..

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20657
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kovošrot

#3501 Nový příspěvek od ota »

Tak tahle situace se mi stává taky často. Šmejdím v kovošrotě po něčem co potřebuju. Konečně to najdu a dovleču dom. Doma na to koukám, zprovozním to a hm, to je škoda třeba rozřezat, rozebrat kvůli téhle jedné věci a nechám si to celé. A příště hledám znovu v kovošrotě. :D

Uživatelský avatar
filip
Příspěvky: 1865
Registrován: úte říj 21, 2008 10:51 pm
Bydliště: UO

Re: Kovošrot

#3502 Nový příspěvek od filip »

Sice to úplně nepotřebuju ale nemohl jsem to tam nechat.

Obrázek
4011, 25 A, Zebra, Prcek
Padá chlápek z mrakodrapu a v každém patře říká - Ještě je to dobrý..

Uživatelský avatar
Veteranista!
Příspěvky: 2416
Registrován: stř led 16, 2008 7:26 pm
Bydliště: Kroměříž

Re: Kovošrot

#3503 Nový příspěvek od Veteranista! »

Co to je? Uzávěrka?
Nemám doma bordel, to je neuspořádané muzeum!

fikejz
Příspěvky: 5991
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Kovošrot

#3504 Nový příspěvek od fikejz »

Vidím dobře, že je to náprava a převodovka ze Š120(110) s dodělanou špérou?
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
filip
Příspěvky: 1865
Registrován: úte říj 21, 2008 10:51 pm
Bydliště: UO

Re: Kovošrot

#3505 Nový příspěvek od filip »

Uzávěrka. Asi 1000 mb, podle bubnovek na přední nápravě torza.
4011, 25 A, Zebra, Prcek
Padá chlápek z mrakodrapu a v každém patře říká - Ještě je to dobrý..

Pavel
Příspěvky: 8260
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: Kovošrot

#3506 Nový příspěvek od Pavel »

kdybys jednu prevodovku na skoda 1000 chtel tak ji mami ze skracenejma poloosama mam

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10022
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kovošrot

#3507 Nový příspěvek od Ondras83 »

Tak jsem dneska snad po roce byl na srotaku. A nic, jen jeden 10l kanystr za 20kc, 10tek je málo, tak aspoň něco :)

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20657
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kovošrot

#3508 Nový příspěvek od ota »

Já už chvíli nebyl v kovošrotě. Ale asi se mi nikdy nestalo, že bych něco nekoupil. Docela mám pořát v hlavě že jsem měl minule vzít tu hydrauliku. Třeba tam ještě příště bude. V sobotu přijede soused a pojedeme. Doufám že mu do toho něco nevleze.

aladin
Příspěvky: 1478
Registrován: pon črc 09, 2007 10:55 am
Bydliště: Pečky

Re: Kovošrot

#3509 Nový příspěvek od aladin »

Dneska v mém oblíbeném nákupním centru byl\ prostorová a šťouchací hlava na tak FN40, dále ložiska na trámec, prismatickej a normální svěrák čelisti tak 250 - 300m no a nakonec 20 trnů ISO 50 a otočný stůl s děličkou a náhonem. Většina ještě v konzervačním tuku.... Brečel bych, ale bylo to velký.

Sadra17
Příspěvky: 6079
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: Kovošrot

#3510 Nový příspěvek od Sadra17 »

já ukořistil inventor fronius transpocket 1500 a zdá se že funkční, uvidíme co udělá pod zátěží až seženu/vymyslím kabely 8)
malej traktorista v malým traktoru

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“