Kovošrot

vše co nejde zařadit nikde jinde

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Sadra17
Příspěvky: 6114
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: Kovošrot

#3451 Nový příspěvek od Sadra17 »

toho protool/narex nářadí bych se taky ujal 8)
malej traktorista v malým traktoru

TDIcko
Příspěvky: 321
Registrován: stř čer 13, 2012 8:16 pm
Bydliště: Kyjov

Re: Kovošrot

#3452 Nový příspěvek od TDIcko »

Takže uz je to pod hromadou takze uz jen neco malo je okolo

chobotek
Příspěvky: 10557
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Kovošrot

#3453 Nový příspěvek od chobotek »

Na té modré přímé brusce je pěkně vidět vývoj unifikace. V "normální" konfiguraci je to P-J900. Těžké to je jak prase a jen 900W.
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Uživatelský avatar
Ursus 73
Příspěvky: 3111
Registrován: ned úno 22, 2009 10:18 pm
Bydliště: Hlohovec

Re: Kovošrot

#3454 Nový příspěvek od Ursus 73 »

Včerajší úlovok v "našom" kovošrote:
Obrázek
Palivový filter major má len jednu baňku (druhú mám doma) zato závity sú ok 8)
Zdvihák ešte skontrolujem, keď bude treba skúsim opraviť alebo na repas. Takýto dvojpumpičkový doma nemáme :)
"Mám skutočnú túžbu dokončiť všetko, čo som začal. Táto skutočnosť ma často privádza k problémom." (N. Tesla)

Pavel
Příspěvky: 8278
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: Kovošrot

#3455 Nový příspěvek od Pavel »

kovosrot lustenice pekna zadni naprava z dodavky a pak jedna z uzena naprava s uzaverkou a jeden valec za trakturek prumer ta 60 sirka tak 100az 120

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20834
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kovošrot

#3456 Nový příspěvek od ota »

Taky jsem našel kdysi tenhle dvoupumpičkovej hever ve šrotě. Ty moc nebývají. Zkoušel jsem ho a nefungoval. I když měl kapalinu v pořádku. Vzal jsem ho a dal výměnou. Většinou hever vyjde tak 300- 500 Kč. Tenhle stál o fous víc. Asi kolem 650 Kč. Ale jo vzal jsem ho. Maká dobře. Je to myslím 12 tuna. Tuhle jsem v kovošrotě vyštrachal ten normální s jednou pumpou asi 7 tunu. No dal jsem ho tam stranou. Už mám doma asi 8 těhle heverů. Asi 5 z repasu. Všechny funkční a asi víc netřeba. Tuhle tam stála i ta oválná dvoupístová panenka co se tady o ní kdesi psalo. Za ní chtějí za repas výměnou 1000 Kč. Dal jsem ji samozřejmě stranou. A nevzal ji. Tuhle jak se tu o ní psalo jsem ji doma hledal a nenašel ji. A pak jsem zalezl za almaru v druhé dílně a stála tam v koutě za almarou. No tak tam stuj. 1000 Kč se mi nechce dávat. Ta moje netlačí na pístkách olej a kolem manžet teče jak Dunaj.
Pavle ty válce nějak nejdou. Tady u nás v oblíbeném kovošrotě byly snad 4 válce taky takový a pořát tam byly. Takový, že by jen zapřáhl a jel. Myslím že už je odvezli. To samý dva čerty. Kompletní, funkční a nic. Nikdo nevzal. :(

Sadra17
Příspěvky: 6114
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: Kovošrot

#3457 Nový příspěvek od Sadra17 »

já jsem teda socka na hevery, naposledy jsem ulovil 5tunku z vyklízení garáže (a taky dost orezlých závitníků a 20l kanyst plný nafty :smich: ) pak mám už jen 7t a šroubovací ddr, na to že nemám pod co je dát bych řekl že zásoba dobrá :vysmech:
malej traktorista v malým traktoru

Fizz
Příspěvky: 7940
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Kovošrot

#3458 Nový příspěvek od Fizz »

Bečka z V3S fekalu, ...

Ponk ze by na něm šel stavět tank,...

A odklanecí krivky z výtahu, nový né, ale zánovní...

No musel bych dovést 2x tolik abych byl šul nul.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20834
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kovošrot

#3459 Nový příspěvek od ota »

Tak jsem dneska vezl špony. A měli vyvežíno. Vcelku nic moc. Vzal jsem si jen asi 4 ks stranových klíčů jak nové. A dvoje nůžky. Asi někde rušili nějakou šicí dílnu. Na place leželo snad 200ks nůžek. Všechny stejný. Tak co už dvoje jsem si taky vzal. Jinak asi 10 marzek plnejch nařezanýho železa. Mezi tím výpalky, kolečka, kostičky. V pár bednách všehochuť. Třeba tandemová náprava na 50 ks, nějaký pluh zase 50 ks. Vynezovací kuželky z diskleru rozřízlí napůl tak 40 ks. Atd.
V druhým kovošrotě vyvezeno taky. Jen parádní malej pásovej dopravník. Tak 3m dlouhej. A vedle baráku na paletě snad 10 hydraulickejch heverů. Vzpoměl jsem si na Sadru a už jsem jeden držel v ruce. Ale pak si povídám hovno mám doma heverů do smrti, nechal jsem ho tam.

Fizz
Příspěvky: 7940
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Kovošrot

#3460 Nový příspěvek od Fizz »

Taky jsem si něco nechal na zítra.

Jinak dnes:

Obrázek

Už to má za sebou. Přitom nakrouceno jen 40mth.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
filip
Příspěvky: 1868
Registrován: úte říj 21, 2008 10:51 pm
Bydliště: UO

Re: Kovošrot

#3461 Nový příspěvek od filip »

A já se s tímhle motorem loni trápil,ale se 4 válcem, v elektrocentrále. Prorezla zátka a za běhu natekla voda do oleje a zadřel jeden válec. No nic, už zase běhá.
Jinak u nás ve šrotě celkem nic, až vám ty poklady závidím. Dnes po ůklidu garáže odvezl 310 kilo a nazpátek dovezl jen 140. Kousek traverzy. Jak říkám, nic.
4011, 25 A, Zebra, Prcek
Padá chlápek z mrakodrapu a v každém patře říká - Ještě je to dobrý..

Fizz
Příspěvky: 7940
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Kovošrot

#3462 Nový příspěvek od Fizz »

Nevím, povídám jako vždy, něco zajímavýho?, Takřka vždy odpověď, nic jen bordel. Hm tak mrknu.

Co tohle? Nooo, chcu milion, vždyť jsi říkal ze je to bordel, no jo tak 5korun. :321:

Lámu si hlavu s tim ponkem. Hrozně velkej masivní krám... Takový něco už jsem dlouho neviděl. Asi by stál za hřích no.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20834
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kovošrot

#3463 Nový příspěvek od ota »

Takovej ponk by se štymoval Ukrajincům. Oni mají ty svoje kladívka a když začnou cosi ,,ťukat" tak to je hukot. Kdyby ho dostali k ruce tak to by bylo! ,,Óto to je fajnovej ponk"! :prace: Kdysi uklízeli a asi 4 kladívka vyhodili. Už bylo moc kladiv. Vzal jsem si je dom z kontejneru. Jedno k ještěrce, bagru, traktůrku a do dílny. No když ho někde zapomeneš, položíš nepláču kvůli tomu. Sice chytne lišáka, ale prací zase se pak očistí. Tuhle jak se v lese šiklo! Potřeboval jsem zapřahnout sám káru kterou jsem utopil v blátě a nedostal jsem do závěsu kolík. Pojď kladivo, šup ho do závěsu a tradá, už jsem jel. Pak to na cestě přehodil. :vysmech:

TDIcko
Příspěvky: 321
Registrován: stř čer 13, 2012 8:16 pm
Bydliště: Kyjov

Re: Kovošrot

#3464 Nový příspěvek od TDIcko »

Jeden pěkný úlovek
Obrázek

Uživatelský avatar
artemio
Příspěvky: 2398
Registrován: čtv črc 05, 2007 10:06 am
Bydliště: Severní Čechy

Re: Kovošrot

#3465 Nový příspěvek od artemio »

To je pecka : 8)
Já mám sice svojí EV 032D v podstatě novou, ale kdyby se mi někde kousla a očesalo se kolečko :pistol:
Tohle najít tak si taky pískám :)
Žádný experiment nelze považovat za naprostý nezdar - vždy může totiž posloužit jako varovný příklad.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“