Kovošrot

vše co nejde zařadit nikde jinde

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Joe66
Příspěvky: 1502
Registrován: ned pro 14, 2014 12:45 am
Bydliště: Slovensko

Re: Kovošrot

#3736 Nový příspěvek od Joe66 »

Keby len 21 ? :smich: :smich: :smich:

J.A.Y.
Příspěvky: 1963
Registrován: čtv pro 25, 2008 10:24 pm
Bydliště: Okr. Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: Kovošrot

#3737 Nový příspěvek od J.A.Y. »

k těm cikánům dávali včera super instruktážní film :smich:
https://youtu.be/PemCIO91fi0?t=43

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20657
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kovošrot

#3738 Nový příspěvek od ota »

Včera v oblíbené destinaci. Měli vyveženo. A ještě k tomu byl sníh. :vztek: Takže jen tak na skok. Byli jsme se sousedem. Každej jen asi 12 kg. Byla tam bedna a v ní křoviňáky. Rozebraný tak 12 ks. Dva byly takový snad kompletní. Zatahal jsem za špagát a komprese byla. Soused taky vyšacoval jeden a zatahal a hm asi ho beru. Tak ja si taky ten jeden vzal. No 7 kg, tak stál 70 Kč. Pak jsem našel tu modrou krabici Tona. A dva trojuhelníky co se vozí v autě. Asi je nikdo nikdy ani nerozbalil. Byla tam pěkná docela velká sekačka. V předu takové kolečka jako má košík v marketu. Ale velký. Motor jako kýbl, pořádnej. Soused furt špekuloval, vzít, nevzít. Pak koukal do spodu na nůž. Otáčel s ním a já že dělej polož to tady teče olej jako prase! Koukáme odkud ten olej teče? A on tekl ze sání. No jak se olej dostal do sání? Jedině ze je motor vprdeli. Tak jsme ji tam nechali.
No příjemně strávené dopolodne! 8)

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12961
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Kovošrot

#3739 Nový příspěvek od Čárls »

Oto ja to tipnu na uživatele ty sekačky ne každý není vzdělanej jak my stačíaby ji otočil na stranu sání na bok a nechal ji tak stát třeba jen kvuli uspoře místa :D
Tohle mi udělal nebožtík tatík na nový sekačce Co ti budu povídat za martyrium mu vysvětlit že takle ne že se naklápí zasadně do zadu :-/ To už bylo vidět že něco není s ním tak docela vcajku rok na to umřel (loni) :(
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20657
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kovošrot

#3740 Nový příspěvek od ota »

No však co jsem dovezl já tu sekačku za 300 Kč tak ji vyhodili že blbě startovala. A to ji dali do servisu a prej stejný. Byla to svíčka. Taky mi to trvalo, než jsem na to přišel. Ta sekačka měla když jsem ji v kovošrotě nakládal do auta ani v prostoru nože netknutou barvu. Skoro nic nenasekala. Svíčka vzhledově funglovka. Provozovatel si myslel, že v servisu ji měnili, proto se s ní nezabejval. Koupili traktůrek a bylo. Sekačka šup do šrotu.

Fizz
Příspěvky: 7851
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Kovošrot

#3741 Nový příspěvek od Fizz »

Zrovna jsem to chtěl napsat, některý kosačky můžou napříč svahem jen jedním směrem jinak ti natece olej do sání přes odvětrání.

Je to řešitelné labyrintem nebo odkalovací nadrzkou. Nebo to používat dke návodu. Udelal jsi chybu oto. S tim se seká parádně hlavně sady a takový věci.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20657
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kovošrot

#3742 Nový příspěvek od ota »

Ále Fizz však já mám ,,novou" sekačku druhou sezonu. A stála mě takovejch prachů, celejch 300 Kč + nová svíčka! Ta mi vydrží snad do smrti! :vysmech: O tuhle měl zájem soused. On furt líta s nějakým pazgřivcem před sebou kdo mu co dá. Teď má strojovnu, ta žere víc oleje než benzinu. Nadruhou stranu hned cítím že lítá se sakačkou. :smich: On ji má jakože taky novou. Však ji dostal vloni, tedy je u něj ,,nově!"
Když mi zbyde chvilka, zkusím mrknout na ten můj ,,novej" křoviňák. Vyndám svící a estli mrská aspoň jiskru. Vzal jsem si ho kvůli motoru. Že bych s ním honil pásovej dopravník v lese. Ale křoviňák je kompletní i s hlavou na strunu. Tak uvidím, třeba mi zbyde na práci a až uvidím další, tak ten si vezmu na ten pohon. Něco jako s vysavačema kvůli kabelu. :vysmech: Už mám doma 4 vysavače na kabel. No jenže jsem strčil do zdi a všechny makaji. No roztřískej funkční vysavač kvůli kabelu! To by byla prasečina! Tak až bude zase v ekoodpadu vasavač tak si ho vezmu. Třeba konečně zbyde i na ten kabel! Nebo když bude funkční? :D :vysmech:

Pavel
Příspěvky: 8260
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: Kovošrot

#3743 Nový příspěvek od Pavel »

kovosrot lustenice kdyby nekdo chtel komplet parak na zabijacku tak tam jeden maj je jak novej dali ho hned bokem

Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 3415
Registrován: ned lis 01, 2009 1:11 pm
Bydliště: Krakonošovo

Re: Kovošrot

#3744 Nový příspěvek od jenicek »

Pařák nebo brutar? Brutar mám už na hraně a dávám mu jak bolševikoj rok, maximálně dva. No a zejtra bych se tam moh stavit cestou dom. Kolik za něj chtěj? Je to i s topeništěm?

Pavel
Příspěvky: 8260
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: Kovošrot

#3745 Nový příspěvek od Pavel »

klasyckej kotel kotlina je komplet s topenistem se vsim jen mu chybej trubky na komin jo jeste tam bylo nekolik kusu kovarskejch klesti ale same vetsi rozmery jenicku dystak cinkni

Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 3415
Registrován: ned lis 01, 2009 1:11 pm
Bydliště: Krakonošovo

Re: Kovošrot

#3746 Nový příspěvek od jenicek »

Já potřebuju tohle

Obrázek

Pavel
Příspěvky: 8260
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: Kovošrot

#3747 Nový příspěvek od Pavel »

bouzel brutar to neni

Uživatelský avatar
jezus666
Příspěvky: 347
Registrován: pát led 18, 2013 11:43 am
Bydliště: Jalubí

Re: Kovošrot

#3748 Nový příspěvek od jezus666 »

Zdar, už jste připraveni na zimu? :rally:
Obrázek Obrázek

Fizz
Příspěvky: 7851
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Kovošrot

#3749 Nový příspěvek od Fizz »

Mohls mi ji vzít ty buchlaky bych si přeskočil+ bulharská konstanta pro tebe :)
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
jezus666
Příspěvky: 347
Registrován: pát led 18, 2013 11:43 am
Bydliště: Jalubí

Re: Kovošrot

#3750 Nový příspěvek od jezus666 »

Tak si pro ne zajet, jsou v Metalsrotu St. Město.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“