Kovošrot

vše co nejde zařadit nikde jinde

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
jean
Příspěvky: 2969
Registrován: stř zář 22, 2021 8:15 pm
Bydliště: Europa

Re: Kovošrot

#3706 Nový příspěvek od jean »

Chobotek, šak normálne zadali koeficient krájavosti v rozsahu 0,2-2. To by v tom bol čert, aby to potom nevyšlo. Na škole sa takto exaktne udával koeficient trenia pôdy, rozsah takmer 1 rád :smich:

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20653
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kovošrot

#3707 Nový příspěvek od ota »

Kluci tyhklety výpočty a ještě k tomu jakési kosmos či co. To je takové no jak to říkal ten kouzelník Kelly v pekařovi. Takové cosi.
Dneska to byl začátek dne! Lehnu si po vstávání na gauč v obýváku. Dám si budíka a všichni odešli do práce. Usnu. Ale zdál se mi strašnej sen! Až jsem vylítnul z gauče skoro! Uf a teď jsem nevěděl, jestli se to stalo, nebo ne. Ve snu jsem jel do kovošrotu. Do mojí oblíbené destinace kam jezdím často. Přijdu tam a plnej kovošrot krásnejch věcí. Ptám se majitele a on no trochu jsme to tu porovnali, aby byl dobrej výběr! A vyklízeli jedno dědictví a ty věci jsou tady. Chodím a beru věci do rukou. Pak už jsem to nemohl unést tak jsem šel hledat nádobu. Kýbl, nebo nějakej kastrol. Našel jsem kýbl a tak si dávám do toho kýble věci. No bájo, vrtáky, frézy, na obrábění. Postavil jsem plnej kýbl a našel další. Plním ten další. Čumákuju takhle do kontejneru a tam zase nějaké pěkné věci. Vlezu do kontejneru a stavím si ty věci na hranu kontejneru. Vylezu ven a kýbl nikde. No kurva kam já tan kýbl postavil? Chodím tedy po celém šroťáku a kýbl nikde. To jsem ale piča kam já ho dal? No nic vezmu ten první ten plnej a snad najdu ten druhej. Postavím znovu kýbl a zase čumím do kontejneru na jiné věci. Vlezu tam a zase si stavím na hranu to co se mi líbilo. Vylezu ven a i ten druhej kýbl fuč. No kurva co se to tu děje! Rozčílil jsem se a v tu chvíli jsem se vzbudil! Tak a mám ty kýble, nebo nemám? Chvilku jsem to srovnával v hlavě, však to byl sen!! :vysmech:

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12959
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Kovošrot

#3708 Nový příspěvek od Čárls »

Jo to už je nemoc z povolání tyhle divoký sny Pokud dělám odřeve tak když už to pomalu dodělávám mám taky dost blbý sny praskne mi řetěz zadře pila a nebo mě táta pohlavkuje že to štípu moc na hrubo že se mu to nevejde do kotle :smich: No jak se vzbudím musím dát cvrka abych se srovnal většinou spocenej až na perdeli :smich:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20653
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kovošrot

#3709 Nový příspěvek od ota »

Čárlsi jak to říká můj soused. Každej má nějakou nemoc. On má nemoc shromažďování krásnejch věcí. Teď tu byl a já mu ukazuju hodiny. A on no a co to znamená hodiny? No co že je oběd! Ahá tak to si mám jít namazat chleba máslem. No a ty nemáš oběd? On kouká a oběd, to by mě akorát zdržovalo. No že on má ale frmol! :vysmech: No prej pojede do práce, ale stihli by jsme ještě tak 2 kovošroty, než pojede. Nojo ale já jsem v práci a nemůžu jet. Musím makat!
On říká ,, doktor lidem na nemoc napíše tabletky a já mám na tu nemoc taky lék, projdu si dva, tři kovošroty a je to jal bych bral pilulky. Kovošroty to jsou moje pilulky"! Teď šel roznosit plnej vlek za autem věcí, aby mohl v pátek dovézt další plnej vlek. :D

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12959
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Kovošrot

#3710 Nový příspěvek od Čárls »

To mě připomělo starýho nebožtíka Koláře ten zas objížděl smeťáky a vše co bylo na kola tak schraňoval No a když pak umřel a barákse prodal tak kamarádky manžel odvozil do šrotu cca 3 vetřiasky šrotu Barák zarovnanej až po půdu :smich: :smich:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20653
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kovošrot

#3711 Nový příspěvek od ota »

Něco podobnýho vyklízel soused nedávno, pozustalost. Barák zarovnanej i s půdou. Všechny kulničky venku plný. Sklep plnej. Asi 9/10 na vyhození věcí. Jakože na spartaka, motorky, malej autobus spadla tašková střecha a všechno zmasakrovala na placku. Povídal, že za papír dostal jako za železo 4,50 Kč. 8) Jo to byl ten barák jak mi dovezl ten velkej kontejner klínovejch řemenů a jaště asi 10 kontejnerů by tam bylo těch řemenů. Pán je kdysi koupil ve výprodeji fabryky ze skladu. Odtamtud přivezl i ty žhavící svíčky do bufiku Tatra 813. Myslím, že povídal přez 200 svíček fungláčů v krabičkách. Prej kdyby do každý Tatrovky věnoval jednu jako rezervní, asi by mu ještě zbyly protože tolik jich tady ani nejezdí! :vysmech: Stovky krabiček a v každý trochu něčeho. Kolikrát jsme dumali, co by to mohlo být. Asi u 2/3 jsme vůbec netušili na co by to mohlo být. Pán sbíral od papírků od sirek po ten malej autobus. Všechno co potkal. Nejlíp ve sklepě měl regály plný zavařenin. A třeba 10 let starý. Pořát jen dodával zásoby. Nejedl ty co měl od minule. Takže třeba okurky 200 sklenic. Švestky 150 sklenic, atd. :typek:

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12959
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Kovošrot

#3712 Nový příspěvek od Čárls »

Copak zavařený švestky se nechaj přehnat přes kolonu a je pak náramně dobře Některý druhy kompotů a marmelád pokud jsou dobře uskladněný vydrží řadu let 8) a jsou stále dobrý k jídlu 8) babička švestkový povidla tak je rozvářela neb byli cca 10 let podle leptopočtu na pergamenu co byl na sklenici ale lžíci ani kudlu jsi do nich nedostal jak byli tvrdý
Rozvařila je a dala do buchet 8)
Jo tyhle starý usedlosti po sběratelích všeho co se kde válí bejva občas na mrtvici :smich:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
filip
Příspěvky: 1865
Registrován: úte říj 21, 2008 10:51 pm
Bydliště: UO

Re: Kovošrot

#3713 Nový příspěvek od filip »

Šrotovný sny mívám taky. Mě tuhle potkalo něco podobnýho, večer jsem nemohl starostma usnout, no nic , ráno jdu normálně do práce, všechno to ten den nějak šlo šejdrem, nějak jsem to doklepal k polednímu a těším se na oběd a pak to přišlo! Já se probudil! A celý to pitomý dopoledne jsem si musel prožít natvrdo a v ještě horší verzi! :vztek:
4011, 25 A, Zebra, Prcek
Padá chlápek z mrakodrapu a v každém patře říká - Ještě je to dobrý..

Uživatelský avatar
filip
Příspěvky: 1865
Registrován: úte říj 21, 2008 10:51 pm
Bydliště: UO

Re: Kovošrot

#3714 Nový příspěvek od filip »

Dnes jen taková maličkost, přikládací dvířka, přední plech s teploměrem a zadní plech se štítkem na slokov variant 27 sl, třída 4.
Nějak mě to tak napadlo že na tom mojem starém slokovu jsou zrovna tyhle věci nějak orezlé či co a nebude špatné je vyměnit. :)
4011, 25 A, Zebra, Prcek
Padá chlápek z mrakodrapu a v každém patře říká - Ještě je to dobrý..

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12959
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Kovošrot

#3715 Nový příspěvek od Čárls »

Proč je neopucuješ a nenatřeš barvy na to jsou a nestojí majlant :friends:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
filip
Příspěvky: 1865
Registrován: úte říj 21, 2008 10:51 pm
Bydliště: UO

Re: Kovošrot

#3716 Nový příspěvek od filip »

S novými plechy to bude vlastně nový, splňující kotel.
4011, 25 A, Zebra, Prcek
Padá chlápek z mrakodrapu a v každém patře říká - Ještě je to dobrý..

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20653
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kovošrot

#3717 Nový příspěvek od ota »

Kdyby měl někdo chutě na pořádnej reduktor třeba na naviják v Kolíně v kovošrotě jsou tyhle dva kousky z JD kombajnu. Soused se tam stavoval a poslal mi čumkartu s dotazem ,,chceš to?' Ne mám tu z E 512 jeden tak nechci.

Obrázek

aladin
Příspěvky: 1477
Registrován: pon črc 09, 2007 10:55 am
Bydliště: Pečky

Re: Kovošrot

#3718 Nový příspěvek od aladin »

JR tam prej minulej týden odvezl 6 aut ND. Nebyly v evidenci :)

Mílap
Příspěvky: 147
Registrován: čtv zář 12, 2013 2:26 pm
Bydliště: Praha-západ

Re: Kovošrot

#3719 Nový příspěvek od Mílap »

Pěkný den,
Středokluky.
Obrázek
Obrázek
A tohle už mám doma.
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14515
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Kovošrot

#3720 Nový příspěvek od DanculSK »

ty bláho, :shock:
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“