Kovošrot

vše co nejde zařadit nikde jinde

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
chobotek
Příspěvky: 10549
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Kovošrot

#3571 Nový příspěvek od chobotek »

Ondro, bydliště mám v popisu, zkus pohledat ;-) Jinak jezdím okolo tebe, třeba už zítra. Akorát, že kontejner byl včera vyvezený, ale jak se tam něco objeví, nafotím a pošlu, jestli to bude zajímavé.
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10023
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kovošrot

#3572 Nový příspěvek od Ondras83 »

Dobře :) já nevím, tak různě, jako kolečka průměru 5cm asi nevyhledávam, ale teď js potřeboval na kubotu takovej bazmek 20cm dlouhej a skoro jsem to na šířku musel svářet že 3 plochácu, přitom by mě zachránila 10tka plotna 20x15cm treba. Na desku pod šavle jsem potřeboval 30x40cm, tak prostě něco takového, co bude bych bral :) chci třeba dělat držáky na kombinátor takovej kosočtverec 80x50-60mm, takovou picu a nemám z čeho :(

Uživatelský avatar
filip
Příspěvky: 1868
Registrován: úte říj 21, 2008 10:51 pm
Bydliště: UO

Re: Kovošrot

#3573 Nový příspěvek od filip »

Pondělní úlovek, bylo mi jí líto jak tam tak ležela.

Obrázek
4011, 25 A, Zebra, Prcek
Padá chlápek z mrakodrapu a v každém patře říká - Ještě je to dobrý..

Pavel
Příspěvky: 8274
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: Kovošrot

#3574 Nový příspěvek od Pavel »

sd kovo v mb ma na place na rozrezani tatru 148,815a kompletni udesku na 815

Uživatelský avatar
saano
Příspěvky: 1133
Registrován: pon led 05, 2009 1:23 am
Bydliště: *

Re: Kovošrot

#3575 Nový příspěvek od saano »

Kovošrot Belobrad ,,, Beluša/Hloža,,,

Podávacie valce vhodné k hoblovke , štiepkovaču atď...

Obrázek

Obrázek



Zváračka UTA 200-1 vhodná na diely , nevypadá zhorená.

Obrázek

Obrázek
Domtra 4x4 ... viewtopic.php?f=13&t=6467 ...
e-mail : zlatomis@gmail.com

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20827
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kovošrot

#3576 Nový příspěvek od ota »

Dneska příjemně strávené dopoledne. Se sousedem na výletě. Já 60 kg a soused 110 kg. On měl tedy 50 kg perfektor. Já jsem si ho nebral. Nechal jsem ho tam, byly tam dva. Ale byla tam taková mašinka nevím na co. Ale broušené vodící rybinové plochy, dělení, posuvy. Pěkný pohybový šrob se stoupáním snad 1,5 mm.
No malá ohýbačka na plech tu jsem si vzal. Zrovna včera jsem si říkal, že budu potřebovat nahnout 4 plechy na násypku štěpkovače. Tak ji už mám. 8)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20331
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Kovošrot

#3577 Nový příspěvek od vitex »

Ten druhý perfektor jsi mě mohl vzít. :'(

Uživatelský avatar
stanik84
Příspěvky: 1881
Registrován: čtv kvě 15, 2014 10:31 am
Bydliště: doma

Re: Kovošrot

#3578 Nový příspěvek od stanik84 »

Jel jsem dneska pro takovou silnostennou trubku a probral jsem tam taky pár palet krámů. Samé elektro. Ale mám asi doživotní zásobu oček na kabely :D . Nějaký zkoušečky, koncáky, zásuvky a podobný blbiny. Celkem asi třicet kilo.

sustodp
Příspěvky: 363
Registrován: stř pro 10, 2014 7:55 pm
Bydliště: velky krtis

Re: Kovošrot

#3579 Nový příspěvek od sustodp »

este pred sviatkami srotovisko v malom krtisi cela kompletna tatra 148 fekal :'( je mi jasne ze ten fekal nema dnes vyuzitie, u nas uz jazdia 148ky uz iba ako lesozvoz s rukou. ale ajtak je to skoda rozpalit podla mna. taky stroj :vztek:

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Kovošrot

#3580 Nový příspěvek od Britt »

Kámoš jí má a normálně s ní podniká. Má i 815, ale ta vyjde mnohem dráž na provoz.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

sustodp
Příspěvky: 363
Registrován: stř pro 10, 2014 7:55 pm
Bydliště: velky krtis

Re: Kovošrot

#3581 Nový příspěvek od sustodp »

iste to dala do srotu nejaka firma, ani som sa nespytal aka. tatra vyzera tak ze minimalne 10 rokov stala vonku, ale nic neni zhnite, aj kabina vyzera zdrava, len je vyblednuta farba. mohla ist aspon na diely.

jean
Příspěvky: 3014
Registrován: stř zář 22, 2021 8:15 pm
Bydliště: Europa

Re: Kovošrot

#3582 Nový příspěvek od jean »

Britt, prečo vychádza 815 drahšie na provoz?

Fizz
Příspěvky: 7933
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Kovošrot

#3583 Nový příspěvek od Fizz »

Ze stejného duvodu proč mají 4x4 auta volnoběžky a s tím související hnotnost.

Stejně zak se kladaky s náhonem na vše se překládají na běžné tahače bez ruky... Podstatně levnější doprava i vč té manupulace.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20827
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kovošrot

#3584 Nový příspěvek od ota »

Fizz na tom něco s těma kláďákama bude. Tady vždycky přijede jedno auto s rukou. Vyváží z lesa dřevo a na křižovatce překládá. Třeba takhle udělá 5 návěsů. Ty najíždějí a po naložení buďto čekají a jedou i ve 3 za sebou. Nebo rovnou po naložení odjíždějí. Nakonec ten s rukou odjede taky a ve většině případů jede prázdnej, nebo jen trochu klád. Vždycky jsem si říkal, že ten s rukou rozdělí všechno těm ,,bezrukejm" a na něj nezbyde. Nebo ještě že jsou to třeba ze Slovenska kamiony a oni si jen nasmlouvají auto s rukou z okolí které vyváží a nakládá. No a pak tu byli Slováci asi 7 bezrukejch a jeden s rukou taky Slovák. Mluvil jsem s ním a on povídal, že on jezdí jen vyvážet a nakládat. A když zbyde třeba jen zbytek vlákniny naloží a veze taky. Ale většinou jede skoro prázdnej.
Kámoš z pily tuhle jsem se u něj stavoval a on taky privezl 3 autama kulatinu dub. Vezli to do Francie. A on to překládal u sebe na pile na 4 brzruký auta. A pak jeli, oni tam Frantíci mají prej menší hmotnostní limit. Ale auto s rukou zůstane doma.

chuck77
Příspěvky: 2491
Registrován: stř led 29, 2014 1:23 pm
Bydliště: ZR

Re: Kovošrot

#3585 Nový příspěvek od chuck77 »

Opět jste pobavili🥳Mno jaká je univerzálnost klasické silničky a spešl tahače s výstrojí podvozku třeba 4x4 nebo příp. 4x6???Samo že hlavní ukazatel je spotřeba. V tom nic jinýho nehledejte+pokud chcete opravdu pochopit a nejen tárat doporučuji se poptat PL/SK kolik hodin v budlině camionu tráví.....pak možná pochopíte,že někteři PL šoféři tam maji trvalej pobyt....doplním ještě, že pomáhajíci parta nevím proč cizozemce jaxi příliš často nekontroluje a radší si vybere 30tis výpalné za camion s CZ značkou nepostavený řidičem na váhu....that's all🤓
Teď, teď, teď tu byl. Museli jste se potkat.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“