Kovošrot

vše co nejde zařadit nikde jinde

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Pavel
Příspěvky: 8260
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: Kovošrot

#3241 Nový příspěvek od Pavel »

lustenice kara a diskace uz jeli hute je tam pluch 4 roudnice a rezou tam dve 174 jedna motor ifa draha motor zetor obe na podzim jeste jeli

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20658
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kovošrot

#3242 Nový příspěvek od ota »

Včera mě soused zase dal! Byl v sobotu v našem oblíbeném kovošrotě. A nafotil mi pár fotek. Mrtě krásnejch věcí se tam objevilo. Přivezl plný kufr krásnejch věcí. Ani se mu to nevešlo do auta. Musel tam nechat feldšmídu a rám na brusku s ůhlovým převodem. Prej v sobotu tam vyrazíme pro ty jeho věci.

paulo77
Příspěvky: 270
Registrován: stř bře 08, 2017 6:15 am
Bydliště: Znojmo

Re: Kovošrot

#3243 Nový příspěvek od paulo77 »

Jak tady obdivuju vaše úlovky tak jsem se rozhodl vcera navštívit kovosroty ve Znojmě a hned v prvním mi řekni že mají zákaz prodávat 🙄

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20658
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kovošrot

#3244 Nový příspěvek od ota »

Předevčírem soused poslal fotku soustruhu v kovošrotě s popiskou ,,chceš ho"? No odpověď chtěl bych, ale nemám na něj plac. :( A jestli má 4 tuny tak za 40 000 Kč. Problém je, že může být přepravou do šrotu poškozený, ne už ho tam někdo dal jako nefunkční. Do toho člověk nevidí. :(
Pokusím vložit z mobilu obrázky.
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20658
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kovošrot

#3245 Nový příspěvek od ota »

Jen rychlovka ze dneška. Během doby co jsem prohlížel věci v kovošrotě přijelo asi 8 aut s vozejkama. Vzal jsem takovej tříčtvrťák štorcák, kotouč do cirgulky. Pak přijel pán a měl na vleku dva šicí strje a sekačku. Ptám se co je sekačce? Ale šla panimámě špatně startovat. Neměla z toho sílu. Tak jsme ji pořídili traktůrek se starterem. Sekačka tam furt stála, tak ji sem vezu. Na šťítku 30 kg, tedy 300 Kč. Tak jsem ji vzal. No pak přijel druhej a v kufru pokosovku. Ptám se, co ji je? Pán že nic. Řezal a raflo mu to špalík a rozbilo kryt. Objednal novej, ale stále nešel. Koupil tedy jinou pokosovku a za měsíc přišel kryt. Pořát tam prej stála, tak ji vyhodil. Dal mi k ní i ten novej kryt. Tedy celkem za vše 650 Kč.
Oco pro tebe obrázek. 8)
Obrázek

Obrázek

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Kovošrot

#3246 Nový příspěvek od duchodce »

Já bych nemohl bydlet vedle kovošrotu ,zřídil bych si tam detašovaný byt.... :) a byl by po 52 letech rozvod od stolu i od lože :'(
Takhle jsem toho odvozil do šrotu dost ,ještě víc toho tu mám ....jakmile bych začal syslovat byl by mazec :vztek: :pohlavek:
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12965
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Kovošrot

#3247 Nový příspěvek od Čárls »

Ta pokosovka by se mi šikla tu ještě doma nemám :( Nic možná do podzima pořídím nebo něco vyrobím :)
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Sadra17
Příspěvky: 6079
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: Kovošrot

#3248 Nový příspěvek od Sadra17 »

v minulém týdnu elektrocentrálu, je sice kompletní ale určitě jí něco chybí :'( pokosovku bych bral taky, tu ještě nemám
malej traktorista v malým traktoru

Uživatelský avatar
stanik84
Příspěvky: 1880
Registrován: čtv kvě 15, 2014 10:31 am
Bydliště: doma

Re: Kovošrot

#3249 Nový příspěvek od stanik84 »

Mně přibyl šroubák Atmos H8 :)

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20221
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Kovošrot

#3250 Nový příspěvek od vitex »

Já Vám normálně závidím. :'(

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Kovošrot

#3251 Nový příspěvek od Britt »

Já taky. Tady tě na šroťák ani nepustí šmejdit. :(
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20658
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kovošrot

#3252 Nový příspěvek od ota »

No kluci ještě tenhle štorcák. Ten mi hned padnul do oka. Kvůli tý páčce rohatky. A je to takovej třičtvrtecní, akorát. 8)
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Sadra17
Příspěvky: 6079
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: Kovošrot

#3253 Nový příspěvek od Sadra17 »

toho jsem se zbavil, byl na 5 tun 8)
malej traktorista v malým traktoru

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20658
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kovošrot

#3254 Nový příspěvek od ota »

Zrovna v pátek by se bejval hodil. Kecla nám naložená kára s oblicema na prdel. A ten klasickej štorcák byl vysokej. Nakonec jsme založili kola a dali řetěz do oka oje a postavili jsme ji hned. Ale musel jsem přijet s traktůrkem. Velkej traktor se tam nevešel, byl moc velkej.

Pavel
Příspěvky: 8260
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: Kovošrot

#3255 Nový příspěvek od Pavel »

kovosrot lustenice podlahove rosty ,podlahak plech. dalsi 174 na hromade ,sekani na trakturek ,trubky v hone na sloupky na plot mladej me privez od tamtud 5horaku na co2 uplne nove jeste ne na evro zasuvku a z nakladace vytahl dva ty sroubovaci hevery nemecky jeden vetsi druhej mensi a dalsi drazni pajzr

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“