kombinované kladivo

vše co nejde zařadit nikde jinde

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
sajgonak
Příspěvky: 322
Registrován: sob lis 01, 2008 2:52 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

kombinované kladivo

#1 Nový příspěvek od sajgonak »

Ahoj chlapi,

chci si pořídit kombinované kladivo. Budu příští rok bourat jedno stavení a poté se pustím do stavby domu, dílny atd. Uvažiji nad makitou HR2470T nebo HR4002.

Jaké máte zkušenosti s těmito nebo i jiné značky a typy. Čeho se mám vyvarovat atd.

Díky

Uživatelský avatar
jurex
Příspěvky: 1007
Registrován: sob pro 13, 2008 10:41 am
Bydliště: Jestřabí(zlínsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: kombinované kladivo

#2 Nový příspěvek od jurex »

Makita určitě super značka! Myslím že se nezklameš.

Uživatelský avatar
feki
Příspěvky: 2802
Registrován: sob črc 10, 2010 8:35 pm
Bydliště: Košice

Re: kombinované kladivo

#3 Nový příspěvek od feki »

myslim ze mame cosi taketo, neviem presne cislo, no je to boschka, seka vrta pekne, bez poruchy a to ma odklepanych podla mna celkom dost hodin 8) nic ine som nemal, neviem porovnat ako sekaju ine, ber ma s rezervou, viem len potvrdit ze je spolahliva :friends:
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_elektri ... 88005.html

Uživatelský avatar
P.S.
Příspěvky: 5107
Registrován: úte srp 04, 2009 6:38 pm
Bydliště: KT

Re: kombinované kladivo

#4 Nový příspěvek od P.S. »


Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20221
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: kombinované kladivo

#5 Nový příspěvek od vitex »

Doporučuji Makitu,teď jsou na ni zrovna slevy,mám ji 8roků ukotvila pěknou řádku strojů a postavil jsem s ní rod.dům.Potřebuje vyměnit akorát gumový kryt.Jsem s ní spokojen.

Uživatelský avatar
flukas
Příspěvky: 179
Registrován: pon led 10, 2011 8:24 pm
Bydliště: Brno

Re: kombinované kladivo

#6 Nový příspěvek od flukas »

Máme makitu 2811FT a funguje výborně, zatím má za sebou spolu s Hilti TE30 vrtání injektáže (asi 1000 děr 16 × 500 mm) celkem držela krok, i když byla pomalejší. Navíc má něco proti přetočení při zablokování a to dost šetří dost zlomených vrtáků, což při jejich ceně taky není k zahození...
No a konkrétně ti můžu doporučit právě tu 2811, protože z výběrového řízení vyšla vítězně (nejlepší poměr cena/výkon/hmotnost).
HR2470T a HR4002 bys musel koupit obě, protože jedna je moc velká na normální práci a druhá moc slabá. Samozřejmě záleží na konkrétním použití.
Pokud jste v místnosti nejchytřejší, jste ve špatné místnosti.

Uživatelský avatar
FERO 873
Příspěvky: 2145
Registrován: stř říj 22, 2008 4:18 pm
Bydliště: Bystričany
Kontaktovat uživatele:

Re: kombinované kladivo

#7 Nový příspěvek od FERO 873 »

Ja som si pred týždňom išiel kúpiť 4 segerky za 1,1 € a priniesol som si túto BOCHKU :D bola zlacnená z 210 € na 170 € z dôvodu sťahovania predajne sice ju nepotrebujem ale chcel som ju ešte nemakala ale dúfam že nesklame :-/
Přílohy
Obrázok.jpg

xxmm
Příspěvky: 995
Registrován: úte bře 10, 2009 5:23 pm

Re: kombinované kladivo

#8 Nový příspěvek od xxmm »

tenhle stroj máme doma vcelku dobrá mašina jen se soudruhům v boshi nepovedl kufr protože se do něj vrtačka s druhou hlavou nevejde,


Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 15213
Registrován: úte lis 11, 2008 11:16 am
Bydliště: kůsek od Uh. Brodu
Kontaktovat uživatele:

Re: kombinované kladivo

#10 Nový příspěvek od kenybz »

rozhodně bych doporučil profi mašinu protože je málo pravděpodobné, že sa ti to v půlce práce posere a pak budeš valit krompáčem a kladivem a až to doděláš tak to možeš prodat. Mám tu malů bošku z obrázku na vrtání super a dokonce sa hodí aj na sekíní drážek na elektriku na věčí věci mám DWT ale to jsem nedávno při práci odrovnal a pak mosel valit růčo no a až po čase jsem ho opravil radči bych něco většího cca 10 J a víc protože na rozbíjení betonu je 5j málo asi tak těžko uvedené práce obsáhneš s jedním kladivem to 5j dwt mě silou úderů ulámalo špičky na malých vrtákoch 8 a 10mm a na beton je to slabé na bourání zdiva slušné a na sekání drážek na elektriku moc silné to proletí zeĎ raz dva dewalt taky neni špatný pokud si pořídíš profi tak po rekonstrukci to snadno prodáš a nebo si ho necháš a budeš ho mít na furt
když sa chce, tak ide fšecko :-)
Můj kanál na YOUTUBE
https://www.youtube.com/@nasetraktoryteckacez/videos

Uživatelský avatar
majarka
Příspěvky: 416
Registrován: stř úno 17, 2010 6:25 pm
Bydliště: Hodonínsko

Re: kombinované kladivo

#11 Nový příspěvek od majarka »

Zetor4011 byl to skvělí traktor. Zetor 5211

Uživatelský avatar
FERO 873
Příspěvky: 2145
Registrován: stř říj 22, 2008 4:18 pm
Bydliště: Bystričany
Kontaktovat uživatele:

Re: kombinované kladivo

#12 Nový příspěvek od FERO 873 »

FERO 873 píše: :tyty: idem ti to vifotiť bez problému :ano:
:vztek: na 10 minút som si pokazil náladu máš pravdu nezmesťí :'( ale o nič nejde prehodi sa za 2 s 8) a fotky mi nejde vložiť

Uživatelský avatar
ola
Příspěvky: 6098
Registrován: úte říj 21, 2008 8:09 pm
Bydliště: Kůsek od Vsetína

Re: kombinované kladivo

#13 Nový příspěvek od ola »

Ahoj,jo makita má dobré mašinky,synovi donés jěžíšek HR2450 a jede také jak kuna.
Čím věčí kladivo, tým věčí odborník, kurva podaj ně to pořádné kladivo!
Kůkni na triála.http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... =2&t=19240

Uživatelský avatar
majarka
Příspěvky: 416
Registrován: stř úno 17, 2010 6:25 pm
Bydliště: Hodonínsko

Re: kombinované kladivo

#14 Nový příspěvek od majarka »

A prosím ťa jak se tá kunaHR2450 chová při sekání drážek do cihel a betonu?Díky :smich:
Zetor4011 byl to skvělí traktor. Zetor 5211

Mako4991
Příspěvky: 1987
Registrován: úte čer 02, 2009 8:51 pm
Bydliště: okr. Námestovo

Re: kombinované kladivo

#15 Nový příspěvek od Mako4991 »

majarka píše:Já jsem uvažoval o této- http://naradiprovas.cz/produkt/makita-hr2470
Túto máme, do betónu super, aj na zbíjanie, do železa je to slabé, ale tam používame trochu iný stroj. Pri 16mm vrtáku preskakuje preťažovacia poistka. Všade vtedy stála 190-220€, až na ňu tatko natrafil v jednej predajni pred sťahovaním(podobne ako Fero) za 135€. Hneď prvý týždeň sa otestovala pri výmene okien a bez problémov.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“