Cena za traktor ve sluzbe

vše co nejde zařadit nikde jinde

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
mazhor
Příspěvky: 840
Registrován: úte srp 17, 2010 8:09 am

Re: Cena za traktor ve sluzbe

#91 Nový příspěvek od mazhor »

Tak udaj vyrobce je ciste teoretickej - vezme se sirka zaberu a pojezdova rychlost a mas spocitanou posecenou plochu za hodinu.
S tim, ze pro druhy se delat nevyplati s tebou souhlasim. Taky to nijak nevyhledavam, spis naopak. Ale kdyz nekdo prijde, snazim se neodmitat. Ale taky si to necham zaplatit.

sadlicko
Příspěvky: 1417
Registrován: čtv bře 26, 2009 11:52 pm
Bydliště: Mukařov u Úštěka

Re: Cena za traktor ve sluzbe

#92 Nový příspěvek od sadlicko »

psal jsem to tady už několikrát, a většinou se mnou nikdo nesouhlasil.
Ale tady se jasně potvrzuje, že služba je nakonec nejlevnější.

sadlicko
Příspěvky: 1417
Registrován: čtv bře 26, 2009 11:52 pm
Bydliště: Mukařov u Úštěka

Re: Cena za traktor ve sluzbe

#93 Nový příspěvek od sadlicko »

kolik si tak představujete plat řidiče traktoru na brigádě? (čistýho)
Sekal mi tu jeden kamarád mym traktorem, tak nevim přesně co mu za to dát. To co maj v JZD mi přijde dost málo. Díky.

Uživatelský avatar
mazhor
Příspěvky: 840
Registrován: úte srp 17, 2010 8:09 am

Re: Cena za traktor ve sluzbe

#94 Nový příspěvek od mazhor »

A kolik tak maji v JZD? Ja bych to videl tak 150kc/h.

Sadra17
Příspěvky: 6077
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: Cena za traktor ve sluzbe

#95 Nový příspěvek od Sadra17 »

80-100 hodina na ruku :-/
malej traktorista v malým traktoru

tomous
Příspěvky: 3131
Registrován: sob úno 27, 2010 3:03 pm
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: Cena za traktor ve sluzbe

#96 Nový příspěvek od tomous »

mazhor: Asi jseš z bohatýho kraje. traktorista 150kč čistýho na Hod :smich: . Řekni mě kde tolik platí. Já bych mu dal tak 70-90kč dle odvedené práce.

sadlicko
Příspěvky: 1417
Registrován: čtv bře 26, 2009 11:52 pm
Bydliště: Mukařov u Úštěka

Re: Cena za traktor ve sluzbe

#97 Nový příspěvek od sadlicko »

taky bych to tak viděl.
50 mi přijde málo (i když tak nějak budou mít v JZD), přes 100 mi to přijde už moc. Díky.

Uživatelský avatar
mazhor
Příspěvky: 840
Registrován: úte srp 17, 2010 8:09 am

Re: Cena za traktor ve sluzbe

#98 Nový příspěvek od mazhor »

tomous: Nevim, kolik bere traktorista. Proto jsem se na to ptal. Ale student - brigadnik bere na stavbe cca 100kc/h cista ruka. Z toho jsem odvozoval, ze traktorista, kterej dela zodpovednou samostatnou praci ma na hodinu o neco vic. Osobne bych pod 100kc/h delat nesel. Jedine pro znamy a kamarady.

myky
Příspěvky: 1453
Registrován: čtv říj 23, 2008 2:02 pm
Bydliště: České Budějovice

Re: Cena za traktor ve sluzbe

#99 Nový příspěvek od myky »

60Kč/hod (všiml jsem si že rozhoduje ve kterým kraji to je)

tomous
Příspěvky: 3131
Registrován: sob úno 27, 2010 3:03 pm
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: Cena za traktor ve sluzbe

#100 Nový příspěvek od tomous »

Tady v JZD mají +- 85kč,ale hrubýho! Na stavbách ti tady nikdo 100 kč nedá. Záleží kde a na okolnostech atd.

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10022
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Co si za to rict?

#101 Nový příspěvek od Ondras83 »

Jak si tak jezdim zkouset traktor na parcelu s ruznym naradim (a pritom rekultivuju to zaneseny pole, na kterym ted budu stavet) tak se me uz sem tam stalo, ze to mam peknej traktor, jak mi to pekne jde a ze bych to tam vedle mohl taky pojezdit a nebo nekdo chce prevozit neco na vleku atd.

co si za to mam rict? kdyz pojedu jednu otocku, tak mi to je skoro jedno, ale abych tam 3 hodiny lital po poli a pak mi smrkli 2 stovky, tak to teda ne...stalo me to dost penez, dost shaneni a vyuzival jsem na to svoje znamosti...nehlede na to, kdyz vsichni byli zalezly v hospode nebo jezdili o vikendech po zabavach, ja jsem byl nekdy i do rana v dilne a delal na tom...

nechci na tom zbohatnout, ani nechci, aby mi to zaplatilo celou stavbu stroje, ale na druhou stranu jak rikam, stavel jsem si to pro sebe, aby to pomahalo me a ne abych s tim pulku volnyho casu jezdil po zahumenkach...

co si za to rikate ostatni? za palivo je to asi jasny, ale nejakou amortizaci? kdyz mi tam praskne prevodovka, tak mi asi 3 tisice na jinou nikdo neda ;-)

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Co si za to rict?

#102 Nový příspěvek od Antony30011 »

Ja beru tak nejak 400 kč/mth. Kdyz je to nejaka super blba prace (orba v bazine, mulcovani travy vysoky jak traktor) tak i vic. Plus upozornuju ze poniceni stroje (parez apod) si sam platit nebudu

Uživatelský avatar
ola
Příspěvky: 6098
Registrován: úte říj 21, 2008 8:09 pm
Bydliště: Kůsek od Vsetína

Re: Co si za to rict?

#103 Nový příspěvek od ola »

Ahoj Ondro,gdyž pohlědáš,tož tady určitě podobné vlákno už gdesi je.Tak sa ně zdá,že sa tam původně gdosi ptál na skužbu zetorem alě jak to tu už tak bývá,tož sa tam třeba negde probrál aj nejaký ten domeděl.A šak gdyž s tým uděláš prácu tajak třeba s nejakým malým fabrikantem,tož si možeš řécť aj podobnů sumu.Sice z iného sůdka alě moja,néni dávná zkušenost,za takový ten malý nikrobagřík na dvuch kolěčkách a štyřech nožkách,neco jak malý brojt,co sa převážá za osobákem,si u nás jeden bere 360 kaček českých a za obecní traktorbagr si účtujů tušímže neco kolem osmi stovek.Ve výslědku práca třeba pľus,mínus stéjná alě tým chrůstem sa s tým sere věc jak třikráť taků dobu,tagže ve výslědku je to drahší jak ten traktorbagr.Alě to už si musí každý sám rozmyslěť gde,co,jak a s čím chce gdesi cosi dělať a to samé to bude aj s tým malotraktorem.
Čím věčí kladivo, tým věčí odborník, kurva podaj ně to pořádné kladivo!
Kůkni na triála.http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... =2&t=19240

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Co si za to rict?

#104 Nový příspěvek od Antony30011 »

Ola má pravdu, už se to tady kdesi řešilo... Já od tama čerpal tu svou částku výše a sem celkem spokojenej. Druhá věc sou přejezdy. Po dědině nic, ale když jedu do vedlejší nebo vzdálenější tak si pade na naftu vezmu...

mastnacek
Příspěvky: 6971
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Co si za to rict?

#105 Nový příspěvek od mastnacek »

Antony30011: a co ti na to tvoje upozorneni kdyz se neco vysere rikaj lidi? Podle me je to tvoje chyba, proc by to mel platit druhej. Neber to nijak osobne. Je sice blby ze se to stalo proto, zes byl ochotnej za poplatek neco nekomu udelat :) ale porad si myslim ze za "nehodu" si muzes sam. Tudiz ja bych te sice politoval, ale penize bych ti nedal, urcite ne tolik aby to pokrylo vsechno ( neco bych asi smrknul, abys prijel za rok znova ). :friends:

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“