Motorové pily

vše co nejde zařadit nikde jinde

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20827
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Motorové pily

#7801 Nový příspěvek od ota »

Tady kdysi taky chodil tmavej hoch a ten měl zase napsáno ,,Stahl". Zaručeně originální pila. Pantatík už měl chutě ji koupit. Naštěstí tam přišel švagr a kouká na tu pilku. Taky on dělal v lese a kurva ten červenej horní dekl je takovej zdá se mi jinak hranatej. Přeci když mojí Sthlku držím v ruce nepřekáží mi to takhle. No a pak kouknul z boku a uviděl to Stahl a už chtěl jít pro oblici že toho tmavýho přetáhne přez záda! Tmavej že jede z výstavy, výrobce že nějak špatně ty písmenka poskládal a proto je to tak laciné a nemůže si pily vzít sebou do jeho tramtárie a nemá na benzin a takový ty řeči. Švagr že zbal si to než vemu klacek a uvidíš! Tmavej naházel verky do kufru a odfrčel!
Nedávno tu zastavil taky tmavej pán v autě a nabízel že nám dá zadarmo nějaké věci na zkoušku. Třeba vrtačku, karbika. Čuměli jsme na něj se synem. Koktal jako kokta a v kncelářský košilce a kravatě. Odpálkovali jsme ho taky. Nerozumíme a hotovo.

sustodp
Příspěvky: 363
Registrován: stř pro 10, 2014 7:55 pm
Bydliště: velky krtis

Re: Motorové pily

#7802 Nový příspěvek od sustodp »

pro Ota: ten cerveny dub tu mame nad dedinou v cirkevnom lese vysadeny asi 30 az 40 rokov a rastie perfektne. rovne, hladke kmene. kora sa skor podoba na buk ci lipu. priemer kmenov maju niektore aj nad 40cm 8) takze parada.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20827
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Motorové pily

#7803 Nový příspěvek od ota »

No já jsem to tu možná někde psal. Ale neva. Soused byl u jeho kámoše. On tam má takové stromořadí. A soused jejda žaludy! A on tak si nasbírej když se ti líbí. Soused sbíral jen pěkný a ty co byly puklí. Přijel sem a vzal takové ty plata od kytek. Trochu hlíny a do každé přihrádky jeden želud. Zasypal hlínou a dal pod jabloň. Večer pozalíval. No a v ruce mu zbylo pár žaludů. Kam s níma? Vzal uřízlej plastovej sud a jen tak je tam vysypal. No škoda, dám jim hlínu. Normálně všechny jdou i v tom sudu. přinesl mi je ukázat, za dva měsíce neskutečný co dokázaly! Krásně zelený listy a semenáčky jak vyšitý! Má rozkázáno dojet tam v správnou dobu a nasbírat kýbl žaludů. 8) Kdyby jich desetina vzrostla!

chobotek
Příspěvky: 10549
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Motorové pily

#7804 Nový příspěvek od chobotek »

Tak mu zavolejte, ne? Pro zajímavost :-)
Třeba je to složené podobným způsobem: https://www.hlsproparts.com/product-p/cs66020a.htm
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

jean
Příspěvky: 3015
Registrován: stř zář 22, 2021 8:15 pm
Bydliště: Europa

Re: Motorové pily

#7805 Nový příspěvek od jean »

Moja čínska pila je STHIL :vysmech: Ale nesťažujem sa, ide jak sprostá, len tak aj žere. Na denné použitie by to nebolo, ale na moje občasné rezanie spotrebu neriešim. Aj tak okolo domu chodím len s elektrickou.

Uživatelský avatar
krajan
Příspěvky: 2605
Registrován: pon led 06, 2014 4:33 pm
Bydliště: Tren. Bohuslavice

Re: Motorové pily

#7806 Nový příspěvek od krajan »

Čárls píše: stř črc 20, 2022 12:43 pm Teda spíš to tipuji na čorku nebo podvodníka https://www.sbazar.cz/davidekti/detail/ ... rovou-pilu
Jinak za tu cenu by to byla nevěřitelná náhoda :smich: :smich: :smich:
tak neviem

https://dom.bazos.sk/inzerat/139698643/stihl-ms-651.php
Vždy je na vine len malé kladivo
Zabi bobra zachrániš strom
http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 13&t=65774
nieco z youtube https://www.youtube.com/watch?v=fooaNIi ... wl&index=2

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13109
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Motorové pily

#7807 Nový příspěvek od Čárls »

Prostě je to podezřelý ledaže by mu to euro hodilo do kč Já tam volat nebudu je to moc z ruky abych tam jel a tak bohatej abych koupil cihlu na dobírku :smich: taky ne
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Motorové pily

#7808 Nový příspěvek od DYK »

osobní odběr asi bude jistota a ty pily nebo ta pila bude asi Ukrajinka. Už to tu bylo s 261 a byl to ferovej obchod. Jen teda počítejte s tím, že když se v servisu podívají na výrobní číslo v tom lepším případě bude servis za peníze a taky se může stát, že to vůbec nepřijme, protože u něterýc pložek ND se uvání v.č. a v Modřicích hned vědí která bije. Každopádně to vypadá na orignál Stihl.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20827
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Motorové pily

#7809 Nový příspěvek od ota »

Jestli si zítra vzpomenu, spíš asi ne. Zeptám se kluků z Ukrajiny, proč si oni kupují Stihlky tady u nás, když tam u nich jsou levnější. Co vím a viděl jsem, už asi 4 kluci si odsud vezli novou Stihlku domů na Ukrajinu. A to ještě před tím konfliktem. No možná, že oni jsou tady tak 11 měsíců v roce a nemají na doma konakt kde to u nich koupit. Museli by třeba hledat tam prodejce. Nebo by to mohlo být kurzem. Oni u nich tyhle věci jsou většinou za dolary. A třeba to vyjde za Koruny u nás líp. Nevím jak to mají. Ale kdyby ta pila byla u nich markantně levnější, proč by je vozili od nás?

Joe66
Příspěvky: 1523
Registrován: ned pro 14, 2014 12:45 am
Bydliště: Slovensko

Re: Motorové pily

#7810 Nový příspěvek od Joe66 »

Na bazosi su pravidelne inzeraty od 2ludi z humenneho,trebisova a svidnika a su to pily a krovinorezy z ukrajiny. Ze original stihl . A vacsinou si tito ludia prihodia 100e naviac ked som porovnaval od kamosa priamo z ukrajiny. Ze biznis na kavu ked dovezu par kusov :smich:

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13109
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Motorové pily

#7811 Nový příspěvek od Čárls »

Oto to mě zajímá proč je ukrajinci kupují u nás Před valkou to byl dost slušnej byznys ji koupit MS260 se prodávala tak okolo11 ticek jak vylítla inflace tak šli nahoru s cenou pak jak začla válka vymizeli z bazoše a nyní se zas ukazují ale cena už je dost vysoko Já to měl trochu z ruky a nekupuji takový věci od neznámých lidí na dobírku To se muže člověk lehce spálit a pak moh by být problém se servisem i když jsou servisy který opraví a vubec se neptají umí jeden u nás taky je takový servis dělá tam starý pán co měl uraz v lese a jeho syn i vnuk ten chodí na brigády dělají i dřevo na topení z dovezený kládovky Jsou docela vyhlášený Jinak prodávají Husqvarnu a sekačky U nás spíš lesáci co vím mají nyní stihl ale servis prodejce stihl u nás zas není dobře dostupný je trochu zastrčený a blbě se tam k němu jezdí uzounká cesta . tak hromada lidí zas k tomu lesákovi na servis
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Tomas6
Příspěvky: 5375
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Motorové pily

#7812 Nový příspěvek od Tomas6 »

Nevím, buď su blbý nebo staromódní, ale takovou věc bych si od nějakého hej nebo počkej z bazoše asi nekoupil.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Motorové pily

#7813 Nový příspěvek od Britt »

Karle, je to proto, že na Ukrajinu se vozí levné napodobeniny a originál tam stojí nesmysl. Mám tady Ukrajinskýho zedníka a ten mi to vysvětloval.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13109
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Motorové pily

#7814 Nový příspěvek od Čárls »

Já jednu tu pilku Ms260 měl v ruce a rozhodně to napodobenina nebyla vyrobená v Brazílii a štítek 2019 Vím že napodobit se nechá vše ale tohle napodobenina nebyla měl ji odněkud od Vamberka Tenkrát sem se dost přesvědčoval ale předělávala se kuchyň tak nebyli prašule jinak mě pro ní zavezl Tom tenkrát se taky rozhodoval jakou koupit na doma Tak nevím :-/
ale ten inzerát co jsem dával byla rozhodně čorka a neví co prodává a nebo podvodník cca před necelým pulrokem nebo na podzim proběhla na fejsu zpráva že vybrali prodejnu stihl a pokud se nepletu byli tam i výrobní čísla pil pokud se někdo zeptal po sz. Pokud je to horký zboží prodává se pod cenou na bazoši a jedině na dobírku Smůlu má dotyčný co koupí a zajde do značkovýho servisu ty čísla u těhlech kubatůr se kontrolují a vubec pokud někde vybrali prodejnu Po Padělkách svýho času šel stihl jak slepice po flusu a taky jsi nekoupil v Int obchodě až když prohrál nějaký spor u soudu povolil prodej a Jsou obchody internetový co je prostě prodávají a jsou osvědčený Třeba Konice a další
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Slávek55
Příspěvky: 463
Registrován: pon úno 04, 2019 2:31 pm
Bydliště: Pelhřimovsko

Re: Motorové pily

#7815 Nový příspěvek od Slávek55 »

Čínské napodobeniny,a všichni ti prodávající,ačkoli jsou z různých koutů republiky používají stejné fotografie pil.Ale foto výrobního štítku tam nedá nikdo.Jeden dokonce zapomene u ceny napsat č.2 vpředu,takže je cena 5800 kč.A na to volá spousta lidí,a když už s nima jedná,svede to na tiskovou chybu a zároveň nabidne jiný a levnější model.
Ta pila má obsah motoru 90 ccm.To proto,aby měla výkon alespoň jako obsah 60 ccm.
Zeptám se.Je tu snad někdo,kdo by si pilu originál s obsahem 90 ccm koupil ?Již v šedesátých letech min. století se pilama Stihl s obsahem 106 a 137 ccm,typ 090 a 090 AV s lištou dlouhou více jak 150 centimetrů kácel prales v Brazílii.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“