Akú bubnovú kosačku?

vše co nejde zařadit nikde jinde

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Deane7
Příspěvky: 2152
Registrován: sob pro 15, 2012 1:22 pm
Bydliště: NMnV

Re: Akú bubnovú kosačku?

#181 Nový příspěvek od Deane7 »

Tiež si myslím že to ta bude. Kosačka je Jikov takže prípadné ND by nemal byť problém na nete zohnať, vyjde ma to lacnejšie.
Nikdy nehovor: To nejde. Vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.

trupka
Příspěvky: 410
Registrován: sob dub 25, 2009 8:30 pm
Bydliště: liptov

Re: Akú bubnovú kosačku?

#182 Nový příspěvek od trupka »

Tiež sa pridám k tejto téme. Chcem si kúpiť bubnovú kosačku mám cca 20-25a trávy na seno. uvažoval som o https://www.mountfield.sk/bubnova-kosac ... o-1sek3021 . Má 6 nožov, je to výhoda oproti 4-rom ?Plus má reguláciu rýchlosti, len neviem či to za +300€ vyplatí v porovnaní so https://www.mountfield.sk/bubnova-kosac ... 5-1sek3027
spotreba... koľko nalejem, toľko zožerie

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Akú bubnovú kosačku?

#183 Nový příspěvek od DYK »

Šest nožů má proto, že je určená v podstatě na sečení bordelu. Máš to v popisu stroje.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Uživatelský avatar
Deane7
Příspěvky: 2152
Registrován: sob pro 15, 2012 1:22 pm
Bydliště: NMnV

Re: Akú bubnovú kosačku?

#184 Nový příspěvek od Deane7 »

No keď budeš kosiť trávu pre ovce tak podľa toho čo Dyk píše Ti tá ktorú uvádzaš ako druhú bude stačiť. Ja mám práve tú. V Maunfielde som nekupoval kôli tej 55%-nej zľave lebo to asi všetci vieme že je to klamstvo, oni to tak vždy píšu. Keďže ju vyrába Jikov tak náhradné diely zoženieš, nový motor do 200€, keď som bol s nou na ceste domou som sa stavil u staršieho pána ktorý takú techniku opravuje, práve tam mal jednu s takým motorom ktorý menil pred tromi rokmi niekomu a priviezol mu ju na taký zimný servis, hovoril že je dobrý ten motor, tiež on má doma svoju s tým motorom tú menšiu čo tam majú. A je s ňou spokojný.
https://www.zahradnediely.sk/94-kosacky ... -a-motory/
Nikdy nehovor: To nejde. Vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.

trupka
Příspěvky: 410
Registrován: sob dub 25, 2009 8:30 pm
Bydliště: liptov

Re: Akú bubnovú kosačku?

#185 Nový příspěvek od trupka »

Ďakujem za reakcie, tak zoberiem tú Bellu
spotreba... koľko nalejem, toľko zožerie

mastnacek
Příspěvky: 6980
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Akú bubnovú kosačku?

#186 Nový příspěvek od mastnacek »

Bubnová sekačka BDR-720 Adela PRO - mate ji nekdo? Mame Lucinu starou cca 10-12 let, presne nevzpomenu. Asi pred trema rokama novej motor Honda 190GVC, ale sasi, kladky, a hridel bubbnu ( ne loziska, vymackana hridel ) uz jsou na komplet vymenu, vcetne nove cerstve dolamanyho krytu. Chodi za ni hlavne babicka, tak si rikam, ze by to chtelo neco novyho. Raptora jsem vyloucil kvuli cene a proto, ze nepotrebuje zadny dalsi adaptery. Premejslel jsem i o stavebnici Vari, ale sekacka ma malej zaber a na praci na poli mam PFku.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“