Internetové bankovnictví

vše co nejde zařadit nikde jinde

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
oshurty
Příspěvky: 1343
Registrován: čtv led 15, 2015 10:05 am
Bydliště: Praha 6

Internetové bankovnictví

#1 Nový příspěvek od oshurty »

Vážení, dovoluji si upozornit na podvodné emaily od Google ADS - včera mi nešel spustit Google a přišla mi zpráva od Google ADS, že můj účet byl napaden a nějaký dovětek o placené reklamě , protože jsem si jistý, že jsem si žádnou reklamu neobjednával, tak jsem zprávu hodil do koše. Google už jde, a z účtu mi "odešlo" 250 € ( je rezervovaných do 29,6,) Rezervace platby zrušit nejde, jediné co mi ve spořitelně řekli - zablokovali mi kartu, obratem dostanu novou, až peníze "odejdou" (jestli se platba uskuteční, mám podat reklamaci....
Dneska ráno jsem shodou okolností četl zprávu o "zasekávání se" Googlu...
Chodí mi denně nekolik emailů, že mi přišlo účet několik desítek tisíc € a mám se o ně přihlásit - tyto zprávy hned bez otevření mažu
Snahy podvodníků neznají mezí.....

oshurty
Příspěvky: 1343
Registrován: čtv led 15, 2015 10:05 am
Bydliště: Praha 6

Re: Internetové bankovnictví

#2 Nový příspěvek od oshurty »

Takže: jedna reklamace úspěšná - 50€ se mi vrátilo na účet.
Nemáte někdo kontakt na člena fora z postižených obcí na Moravě? Těch cca mu 1200 Kč pošlu.....

Fizz
Příspěvky: 7858
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Internetové bankovnictví

#3 Nový příspěvek od Fizz »

Britt píše: pát čer 25, 2021 3:09 pm Vážení kolegové.
Jedním z postižených na Hodonínsku je jeden z našich členů, Tumlik. Barák, dílna a obě auta jsou fuč.
Na CNC webu se pro něho pořádá sbírka a protože jsem už několikrát využil jeho rad a něco od něho kupoval, rád jsem se připojil a zaslal mu nějaký peníz na pomoc.
Prý by se mu hodila i nějaká pomocná ruka, kdyby byl někdo z okolí ochotný.

Roman Kňourek
Moravská Nová Ves
č.ú. 977746113/0800
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

oshurty
Příspěvky: 1343
Registrován: čtv led 15, 2015 10:05 am
Bydliště: Praha 6

Re: Internetové bankovnictví

#4 Nový příspěvek od oshurty »

děkuji, :friends:

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“