Výběrové řízení

vše co nejde zařadit nikde jinde

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Karloss
Příspěvky: 39
Registrován: stř říj 12, 2016 1:02 pm
Bydliště: Zlín

Výběrové řízení

#1 Nový příspěvek od Karloss »

Zdravím, chci kupovat stavební drtič sutě, přes dotaci MAS. Moje žádost již proběhla kolečko na MAS - byl jsem vybrán mezi doporučené projekty. Registraci žádosti jsem nechal na vyřídit u společnosti, která se tím zabývá. Následuje výběrové řízení, které musím vypracovat a odeslat, přes portál farmáře na oddělení MAS mého regionu, do 1.11.2019. Zajímá mě, zda dokážu VŘ vypracovat sám. Hledal jsem k tomu nějaké formuláře, ale nic jsem nenašel a společnosti, které to vyřizují mi určitě svoje know-how nedají. Organizace výběrového řízení stojí 12 500,- . Co jsem viděl vyplněnou žádost o registraci, k tomu přiložených pár příloh, tak si myslím, že na tom žádná věda nebude a zvládnu vypracovat VŘ sám. Potřeboval bych prosím poradit jak postupovat. Děkuji moc za odezvu!
Naposledy upravil(a) Karloss dne úte zář 03, 2019 12:15 pm, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 3418
Registrován: ned lis 01, 2009 1:11 pm
Bydliště: Krakonošovo

Re: Výběrové řízení

#2 Nový příspěvek od jenicek »

Ahoj, smaž si tu poslední větu ve svým vlastním zájmu. Jinak můžu dát kontakt na osobu, která toto má jako svou pracovní náplň a možná by si to vzala jako "melouch".
Já jen vim, že stačí malá procesní chybička a hned jseš z kola venku :cert:

z4011be
Příspěvky: 2024
Registrován: úte pro 22, 2009 12:44 pm
Bydliště: Prachatice

Re: Výběrové řízení

#3 Nový příspěvek od z4011be »

Určitě to sám zvládneš, není to složité. Za kolik je drtič a jak vysoká je dotace ? Jestli jsi s dotací pod 50 % a celkové náklady pod 2 mil kč bez DPH, tak je to jen o oslovení 3 tebou vybraných firem. Protokoly jsou 2, jsou vzorové. Takže víceméně jde jen o to udělat zadávací dokumentaci.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“