NEHODY TRAKTORÚ

vše co nejde zařadit nikde jinde

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Dáva
Příspěvky: 928
Registrován: stř zář 21, 2011 2:07 pm
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: NEHODY TRAKTORÚ

#826 Nový příspěvek od Dáva »

:nos:

AlexTc
Příspěvky: 1418
Registrován: sob říj 25, 2008 2:45 pm
Bydliště: okr. Tachov

Re: NEHODY TRAKTORÚ

#827 Nový příspěvek od AlexTc »


mitsu
Příspěvky: 60
Registrován: čtv srp 23, 2012 10:15 pm
Bydliště: neďaleko od Trenčína

Re: NEHODY TRAKTORÚ

#828 Nový příspěvek od mitsu »


Uživatelský avatar
Hranostaj
Příspěvky: 1279
Registrován: ned říj 30, 2016 11:49 pm
Bydliště: Plzen jih

Re: NEHODY TRAKTORÚ

#829 Nový příspěvek od Hranostaj »


Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 8984
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: NEHODY TRAKTORÚ

#830 Nový příspěvek od Sniper »

Včera kousek ode mě ( Suchá Loz) lítal vrtulník, jezdili hasiči a hledali údajně převrácený traktor s chlapem pod ním. Podrobnosti neznám :-/
Dnes jsem se dozvěděl, že traktor opravit půjde, ale chlapa už ne.
Kurwa dávejte na sebe pozor a trochu zodpovědnosti.
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

glock69
Příspěvky: 104
Registrován: ned zář 27, 2015 7:26 pm
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: NEHODY TRAKTORÚ

#831 Nový příspěvek od glock69 »

Škoda dobrého chlapa, teď mi to říkal otec, že manévry zdravotníků už mu nepomohli a nemohli se k němu dostat. Kdysi měl domadel z Tatry 805, teď prý třicítku.

tomous
Příspěvky: 3131
Registrován: sob úno 27, 2010 3:03 pm
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: NEHODY TRAKTORÚ

#832 Nový příspěvek od tomous »


Uživatelský avatar
Hranostaj
Příspěvky: 1279
Registrován: ned říj 30, 2016 11:49 pm
Bydliště: Plzen jih

Re: NEHODY TRAKTORÚ

#833 Nový příspěvek od Hranostaj »


duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: NEHODY TRAKTORÚ

#834 Nový příspěvek od duchodce »

No moc ho milovat nebudou... ta poničená dílna a auto sousedům .... :cihla:.....
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: NEHODY TRAKTORÚ

#835 Nový příspěvek od duchodce »

No na Jičínsku to taky umíme.
https://www.novinky.cz/clanek/krimi-kom ... .nexttoart Jsem zvědav jak to poliši vymyslí .Měl doprovod ? Jela takovou rychlostí co ji osvětlovali její světlomety, asi sklopila a předpokládala že se za kombajn vejde ? Co nechápu co vyváděl ten co do nich prásk zezadu ,ty kombajny jsou osvětleny jak vánoční stromeček....
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 3413
Registrován: ned lis 01, 2009 1:11 pm
Bydliště: Krakonošovo

Re: NEHODY TRAKTORÚ

#836 Nový příspěvek od jenicek »

No to je možná taky ten problém, ten vánoční stromeček...
Asi vím kde se to stalo, je to od Jičína hned za kruhákem na Paku hned za odbočkou doleva na Radim na začátku dlouhý rovinky, kde se dá jet i 200km/h.
Pokud měl kombajn zaplý přední světla (hodně předních pracovních světel), tak nemoh ten proti lištu napříč vůbec vidět, to ale neznamená, že s tím neměl počítat, protože když se podobná obluda v noci motá po silnici, tak je třeba myslet dopředu a kam na 100% nevidim, tam nejedu.
Mě se stala podobná věc jednou když jsem jel od Pavla u Dobrovic, kde řádil řepnej kombajn. Svítil dopředu, do boků, dozadu. Asi 2km jsem myslel, že přistává UFO, takže na 90ce jsem jel asi 50km/h. Asi 0,5km před místem přistání už jsem hledal nějakou výhybku, kde se s tím UFem vyhnu. Posledních asi 200m jsem jel krokem a odhadoval kraj silnice, jakej to byl praseckej svit. No a až když jsem byl cca 30m od UFa, tak jsem zjistil, že stojí u zatáčky na poli hned vedle silnice. Skoro bych to popsal jako japonci v Hirošimě, jasnější než tisíc sluncí. Kdyby přede mnou v tu chvíli na silnici stálo auto na brzdách, tak bych to v tý rychlosti chůze asi jen tak tak zabrzdil.
Občas se mi tohle stává třeba i s lesákama, který nakládaj na silnici. Všechno co můžou pozapínaj a pak ty co se jim vyhejbaj jsou minutu slepý. :-/

kocicirada
Příspěvky: 461
Registrován: úte pro 16, 2008 11:36 pm
Bydliště: Plzeň

Re: NEHODY TRAKTORÚ

#837 Nový příspěvek od kocicirada »

jenicek: lištu měl za sebou

Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 3413
Registrován: ned lis 01, 2009 1:11 pm
Bydliště: Krakonošovo

Re: NEHODY TRAKTORÚ

#838 Nový příspěvek od jenicek »

...zlomenou do pravýho vinglu když vyjížděl z pole a odbočoval vlevo. Podívej se na fotky, naprali to do něj v protisměru z boku do lišty za kombajnem.

Zetor15
Příspěvky: 871
Registrován: stř bře 09, 2011 8:47 pm
Bydliště: Plzen

Re: NEHODY TRAKTORÚ

#839 Nový příspěvek od Zetor15 »

Pak je jeste otazka jestli vubec za snizene viditelnosti mohl na silnici. Tady u jednoho starsiho claasu co mely v podniku bylo v technickem osvedceni k liste primo napsano ze se nesmi prepravovat po verejne komunikaci za snizene vyditelnosti. Cela leta to neresily a az kdyz do nich strcil pan s felicii (Bylo to v dobe kdy fabie 1 byla funglovka na trhu) tak mely docela velkej problem a od te doby jak se zaclo smrakat tak z pole odjel jen kombajn a pro listu si jely s traktorem az rano za svetla.. Kamarad s tim kombajnem jezdil nekolik let a v zimne nez se to stalo tak sel delat jinam. Se uplne tras kdyz mi rikal co vsechno ridici kombajnu hrozilo (jeho dlouholetej kolega) nastesti podnik pry vse co mel zaplatil a priznal vlastni pochybeni tak ridic dostal minimalni trest.

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 8984
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: NEHODY TRAKTORÚ

#840 Nový příspěvek od Sniper »

Když se stane taková nehoda, je velmi nepříjemné pro obě strany, osobně bych to řešit nechtěl :-/
Já dnes zachraňoval zdechlého Jeepa v táhlé, pravotočivé zatáčce na E50 před starým Hrozenkovem, kde kamiony lítají 90-100km/h a on zasahoval polovinou auta do vozovky. Sice měl trojúhelník, ale i tak. Tam jsou ta místa děsně nebezpečná a vím to z vlastní praxe, neboť tam sjíždím, nebo vyjíždím z Fendem mimo komunikaci. Naštěstí se tvořila kolona, která byla vidět z dlouhé rovinky, ale vzhledem k tomu, že to tam znám a vím jak se tam jezdí, jsem zastavil před chlapem, vytáhl lano a říkám mu, že musí rychle ze silnice, nebo se stane neštěstí. Pár metrů opodál byl pevnější sjezd na lesní cestu a bylo uklizeno. Prý pro něj jede odtahovka tak 30-40 min.
No, tady to dobře dopadlo 8)
Jen mě udivuje, že mu za celou dobu NIKDO nezastavil a alespoň se nezeptal, jestli nepotřebuje pomoct :-/
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“