Korba na kolečko

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jurex
Příspěvky: 1007
Registrován: sob pro 13, 2008 10:41 am
Bydliště: Jestřabí(zlínsko)
Kontaktovat uživatele:

Korba na kolečko

#1 Nový příspěvek od jurex »

http://www.partnermarket.cz/plastova-ko ... l/d-70512/Poradí někdo prosím zda pasuje tato korba určená na motůčko na obyčejné zahradní kolečka? Díky

Uživatelský avatar
Šéďa
Příspěvky: 2707
Registrován: ned lis 27, 2011 4:31 pm
Bydliště: Nejdek u K. Varů

Re: Korba 180l

#2 Nový příspěvek od Šéďa »

Mám jí na obyč kolečku, ale je to echt komunistické kolečko, kde se dá cokoliv přivařit, jelikož je to opravdu materiál a ne žvejkačka, jak se dnes kolečka prodávaj. Můžu vyfotit.

Uživatelský avatar
jurex
Příspěvky: 1007
Registrován: sob pro 13, 2008 10:41 am
Bydliště: Jestřabí(zlínsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Korba 180l

#3 Nový příspěvek od jurex »

Kdyby to šlo vyfotit co nejdřív, byl bych rád. V pondělí ho chcu objednávat, teď bych to potřeboval co nejdřív už doma :) Jinak díky

jurij.jp
Příspěvky: 62
Registrován: čtv kvě 07, 2009 10:23 am
Bydliště: Zlín

Re: Korba 180l

#4 Nový příspěvek od jurij.jp »

já to sehnal tady, korbu bez rámu

http://www.conezlin.cz/index.php?rubrik ... _zbozi=148

Uživatelský avatar
Killer Koly
Příspěvky: 2749
Registrován: pát dub 10, 2009 1:24 pm
Bydliště: Strakonice

Re: Korba 180l

#5 Nový příspěvek od Killer Koly »

jurex píše:http://www.partnermarket.cz/plastova-ko ... l/d-70512/Poradí někdo prosím zda pasuje tato korba určená na motůčko na obyčejné zahradní kolečka? Díky
za tu cenu se da poridit cele nove zahradni kolecko :roll:
Ferda Mravenec, práce všeho druhu

Uživatelský avatar
Šéďa
Příspěvky: 2707
Registrován: ned lis 27, 2011 4:31 pm
Bydliště: Nejdek u K. Varů

Re: Korba 180l

#6 Nový příspěvek od Šéďa »

jurex píše: za tu cenu se da poridit cele nove zahradni kolecko :roll:
Ale ty pojedeš 3x, kdežto já jen jednou. tady nejde o cenu, ale o objem. A plast je to kvalitní, máme ho už přes 10 let a furt perfekt, vozíme tím piliny a hnůj.
ObrázekObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Killer Koly
Příspěvky: 2749
Registrován: pát dub 10, 2009 1:24 pm
Bydliště: Strakonice

Re: Korba 180l

#7 Nový příspěvek od Killer Koly »

tim si nejsem az tak jisty. kolecko pisku ma cca 100 kg... tohle bude mit teda 300 kg, to odvezes?
Ferda Mravenec, práce všeho druhu

Uživatelský avatar
Šéďa
Příspěvky: 2707
Registrován: ned lis 27, 2011 4:31 pm
Bydliště: Nejdek u K. Varů

Re: Korba 180l

#8 Nový příspěvek od Šéďa »

Killer Koly - proč se zapojuješ do diskuse, když vůbec nemáš ponětí o co jde. Je to korba na lehké materiály a pokud by jsi si přečetl, co jsem napsal, tak zjistíš, že v tom vozím piliny na podestýlku a vyvážím hnůj.
Jen blbec by to naložil pískem.
Příště prosím nereaguj, ať se tu nedohadujeme o kravinách.

Uživatelský avatar
Killer Koly
Příspěvky: 2749
Registrován: pát dub 10, 2009 1:24 pm
Bydliště: Strakonice

Re: Korba 180l

#9 Nový příspěvek od Killer Koly »

Šéďa: vis co, naloz si tam co chces, sam jsi takovy blbec. zda se, ze TY jsi vubec necetl nebo nepochopil, co pisu ja... a s takovymi se nehodlam o nicem dohadovat, placej si tu co chces
Ferda Mravenec, práce všeho druhu

Uživatelský avatar
Šéďa
Příspěvky: 2707
Registrován: ned lis 27, 2011 4:31 pm
Bydliště: Nejdek u K. Varů

Re: Korba 180l

#10 Nový příspěvek od Šéďa »

Nikoho neurážej, nepsal jsem to o tobě, ale všeobecně, že jen blbec by naložil na kolečko 180l písku.
Naopak ty nic nechápeš, přečti si na co se jurex hned na začátku ptal.
A ty jsi zcela mimo téma oznámil, že je to drahé, že za cenu korby máš dvě zahradní kolečka. To je sice pravda, ale vůbec to není zajímavé, o tom se tu nebavíme, pro nás je důležitý objem a ne cena.

gastly
Příspěvky: 1210
Registrován: úte úno 23, 2010 9:21 pm
Bydliště: Postoupky 76701 Krom

Re: Korba 180l

#11 Nový příspěvek od gastly »

Tak pánové, dovolím si oponovat.
Když sem kamarádce s koníkem na dvorečku nadělil stájová kolečka od fy. Stodůlka Tlumačov. V té době velkoobchod 600kč (2004). Tak ten její prohlásil, že je to úplně, ale úplně na hovno. Co stém bude dělat, když má 50 kilo aj s botama.(kamarádka) on má přes metrák a je to tak měsíc, co povídá- budem potřebovat nový, korbička (plech) dodělává. Já na to šak máš ještě dvoje dobrý ze stavby.Odpověď- Kdo by jezdil po prázdnu víš co se do teho vleze dřeva, tvárnic....... do kopečka co utlačím a z kopečka, co se vleze a uzvednu. Monča bonzla, že se tam veze 100 (sto) klasickéch cihel, ale to už protestovalo nafukovací kolečko. (kluci se drobet štengrovali, co kdo uveze) A zahradní kolečka baubau a podobný v krásným laku, co se vlní pod shrabaným listím, se do třídy KOLEČEK nepočítaj. Pepa.
Ps. Já su ročník 62 a kolca na dvoře, jsou starší než já ,ale kolečko a korbička jsou asi 4x měněný.Oska originál a kolo na ložiskách.

Uživatelský avatar
Šéďa
Příspěvky: 2707
Registrován: ned lis 27, 2011 4:31 pm
Bydliště: Nejdek u K. Varů

Re: Korba 180l

#12 Nový příspěvek od Šéďa »

gastly píše: A zahradní kolečka baubau a podobný v krásným laku, co se vlní pod shrabaným listím, se do třídy KOLEČEK nepočítaj. Pepa.
Ps. Já su ročník 62 a kolca na dvoře, jsou starší než já ,ale kolečko a korbička jsou asi 4x měněný.Oska originál a kolo na ložiskách.

8) :D :D
Je fakt, že to kolečko v této velikosti je perfektní na zahradu, na pletí, trávu, listí i naštípaný dřevo v tom jde vozit a je to pořádná fůra. Ale, jak jsem psal, koupil jsem korbičku a přišrouboval na starý pořádný kolečko.

creative
Příspěvky: 2816
Registrován: ned úno 20, 2011 10:54 am
Bydliště: okr.Vyškov

Re: Korba 180l

#13 Nový příspěvek od creative »

Řekl bych, že jsi to měl psát 1.DUBNA. Cihla má 5 kg, to jsi přehnal, půl tuny.

gastly
Příspěvky: 1210
Registrován: úte úno 23, 2010 9:21 pm
Bydliště: Postoupky 76701 Krom

Re: Korba 180l

#14 Nový příspěvek od gastly »

Dojeď, Predvedem. A je to jenom 45O kg. Vzhledem k temu, že to skládáš dopředu nad kolečko a dost na vysoko, není až tak problém to zvednout a utlačit (na rovným betonu) ALE UDRŽET BALANC to je umění.

Uživatelský avatar
Forrest
Příspěvky: 343
Registrován: pon kvě 27, 2013 8:50 am
Bydliště: Lhotka
Kontaktovat uživatele:

Re: Korba 180l

#15 Nový příspěvek od Forrest »

Na klasickym tůčku sem vozil 30 - 40 cihel, nebo 5-6 pytlů cementu 25kg - po rovine to jde, ale jak stim chces nekde jet dokopce, nebo přejet nejakou nerovnost, tak mas smolika. A na drevo mam udelanej takovej trakač, vozim tam špalky, je to daný na těžiště kole a da se tam naložit fest (suchýho teda)...Kazdopadne mam moje oblibeny a to ty ručky má hodně od sebe, tak se da balancovat pekne a takovyto zednicky, aby si projel vsema dverma, tak na to moc nenalozis, pac mas furt pripaženo :-))
Lepší si to posrat podle svýho, než po tom, co ti raděj druhý
http://www.forrestovo.com/fotky/traktur ... Navod.pdf1 - GutBrod Superior 2060 návod
Moje strojky:
http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 69&t=70601 - GutBrod Superior 2060
http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 49&t=63453 - vozík
http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 73&t=56090 - Trakturkosekačka Muray

Odpovědět

Zpět na „Zahrada“