Korba na kolečko

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
losdodos
Příspěvky: 1
Registrován: úte lis 24, 2020 9:25 am
Bydliště: Velký Újezd

Re: Korba na kolečko

#31 Nový příspěvek od losdodos »

korby a nástavby na elektrická kolečka a motúčka-
https://www.ekovovyroba.cz/korby-a-nastavby/
Pokud už máte doma také jeden z těchto skvělých vynálezů, pak určitě oceníte nejenom náhradní korby, ale také další příslušenství, které může takový pracovní nástroj modifikovat pro jiné typy prací..

Uživatelský avatar
radas
Příspěvky: 3191
Registrován: ned úno 03, 2008 7:35 pm
Bydliště: Orlová

Re: Korba na kolečko

#32 Nový příspěvek od radas »

měl jsem v ruce jak to kolečko od kovovýroby tak původní motůčko. to hladké kolo je na trávě do kopce k ničemu.

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Korba na kolečko

#33 Nový příspěvek od duchodce »

Ovšem ty ceny jsou poněkud vyšší :twist: Pojistka do auta 40 A 40Kč, kus ohnuté pásoviny 700 Kč....
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 3415
Registrován: ned lis 01, 2009 1:11 pm
Bydliště: Krakonošovo

Re: Korba na kolečko

#34 Nový příspěvek od jenicek »

To víš, musí se zaplatit i člověk, kterej dává reklamy na různá fóra, sleduje konkurenci, pije kafe a jezdí autem... :smich:

chobotek
Příspěvky: 10466
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Korba na kolečko

#35 Nový příspěvek od chobotek »

No, sice nevím, co je HDPE plast "s revoluční povrchovou úpravou odolnou vůči poškození", ale zrovna cena té 185l korby zas tak přestřelená není. Registraci ve VO VČAS jsem neobnovoval, ale je to kat. č. 4950628 (2160727) (tipuju, že to stejná, jak fotil radas) a když jsem ji před více než deseti lety kupoval (protože místní obchodník si na tom podle mého přirazil příliš), stála určitě přes litr.
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Uživatelský avatar
DonKarlos
Příspěvky: 476
Registrován: ned črc 19, 2009 1:10 pm
Bydliště: Novojičínsko

Re: Korba na kolečko

#36 Nový příspěvek od DonKarlos »

Mám z ekovovýroby plechovou korbu, z hrubšího plechu, zinkovanou, už několik let a zatím stále bez koroze. Mohu doporučit. Odvozil jsem v tom X fůr betonu z míchačky, drceného kamení (makadamu), hlíny apod. a zatím v pohodě. Samozřejmě, že kdyby do toho jebnul nějaký velký šutr, tak se korba zdeformuje. Ale za mě 8)

Karel

Odpovědět

Zpět na „Zahrada“