Brambory

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5465
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: Brambory

#4141 Nový příspěvek od thovt »

Jsem vklidu bude mráz

Uživatelský avatar
Deane7
Příspěvky: 2163
Registrován: sob pro 15, 2012 1:22 pm
Bydliště: NMnV

Re: Brambory

#4142 Nový příspěvek od Deane7 »

oco13 píše: stř bře 06, 2024 10:04 am Chlapci prúser - nikde neviem zohnať Impalu :-/

Obrázek
Nikdy nehovor: To nejde. Vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.

Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5465
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: Brambory

#4143 Nový příspěvek od thovt »


Uživatelský avatar
Vladimír2
Příspěvky: 14392
Registrován: stř led 26, 2011 9:05 pm
Bydliště: Přece na Hané

Re: Brambory

#4144 Nový příspěvek od Vladimír2 »

...jak dokážou debilové znehodnotit seriozní téma a myslí si jak nejsou vtipní !

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7914
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: Brambory

#4145 Nový příspěvek od Chose11 »

Jo já mám dilema, březen nevypadá že by se mělo nějak oteplit a 4.4. mi zoperují rameno, pokud nestihnu zasázet do operace, nevím jak to udělám.
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15817
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Brambory

#4146 Nový příspěvek od oco13 »

Impala, Marabel aj Belana ma bude očakávať v Brne pri hlavním nádraží, tak dúfam že ten cezhraničný presun sa podarí. Ale sadenie bude až v dubnu, lebo cezhranične sa presúvame aj my. :typek: Je treba zaniesť radostník aj do švajcu a skontrolovať prvú cudzokrajnú vnučku. 8)
A len tak celkom mimo krumpiel, tú amerikanskuju Impalu by som bral všetkými desiatimi, ale bez toho ich brouka (mandelinka) :typek:

Uživatelský avatar
murár
Příspěvky: 2618
Registrován: ned úno 22, 2009 7:04 pm
Bydliště: Zlaté okr. Bardejov

Re: Brambory

#4147 Nový příspěvek od murár »

Tak ja mám rovnaké dilema ako Chose! Mňa čaká operácia pruhu až 15.4 tak nemôžem ťažké veci dvíhať ani teraz a po zákroku ešte 6-8 týždne. Brat ako bývalý vodič z povolania, od vianoc dôchodca len oči prevrátil keď som sa ho opýtal či by on posadil? Celý život jazdil z Tatrami v štátnych lesoch ale traktor šoféroval len dvakrát aj to ešte pred tým ako robil vodičak ako branec.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20885
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Brambory

#4148 Nový příspěvek od ota »

To Murár to bude asi něco jako já, když mi syn poprvně půjčil Crystala. Kurva z každé strany sedačky šaltpáka! Vysvětlil mi v rychlosti která co dělá a jeď! Jejda to je uplně jiný než traktoři s jednou šaltpákou. Uplně jiný meziplyny, zuby trochu drkotaly! Prej šlo ti to docela dobře, někteří se ani nerozjedou! :smich:
Co je ,,operace pruhu?"

Uživatelský avatar
murár
Příspěvky: 2618
Registrován: ned úno 22, 2009 7:04 pm
Bydliště: Zlaté okr. Bardejov

Re: Brambory

#4149 Nový příspěvek od murár »

Hernia sa to volá odborné a po česky kýla. Keď praskne stena brušneho svalu keď dvíhaš niečo ťažké. Ja nemám na bruchu ale dole v slabinách 2 CM prasklinu aj to vnútornú.

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7914
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: Brambory

#4150 Nový příspěvek od Chose11 »

Já někde v pupku, to bude druhá operace :)
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20885
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Brambory

#4151 Nový příspěvek od ota »

Mám za sebou dvakrát tříselnou kýlu. Poprvé to byla 3 cm kulička. Operace v lokálce asi 20 min. Podruhé už to bylo horší, stejné místo, neustálo asi nápor. Operace v lokálce asi hodinu na sále. Doktor povídal, dali jsme tam ještě i tu síťku. Příště už nebude co šít! Mám si dávat pozor. No ale oproti té první mě ta druhá sem tam bolí. Nebo i cejtím, že jsem něco zvedl a neměl. Tuhle třeba jsme se synem přenášeli závaží na Crystala a já dal 2 a už jsem cítil, že to není dobré. To závaží má asi 25 kg. Jinak když vím, že budu něco těžšího dělat beru si takovej pás. Říkám tomu ,,boule". V místě kýly je taková vycpávka jako boule. A je to znát když jsem třeba v lese.
Dávejte na to bacha. Kámoš měl kýlu a prděl na ní. Když mu to skříplo střeva dojel na pohotovost v noci. A málem to nedal. Museli sehnat doktora na to spešl. A marodil s tím měsíce potom.

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14736
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Brambory

#4152 Nový příspěvek od DanculSK »

:friends:
už tu je v tom bordel jak v číne.......
zdravotne v krumplách a vtipoch.... , píli v co sa vam zle stalo......... :-/
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15817
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Brambory

#4153 Nový příspěvek od oco13 »

Danko, musíš sa povzniesť a vidieť súvislosti - tie príspevky nie sú zdravotné , ale sú o tom prečo chlapi nestihnú posadiť zemiaky. :typek:

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20885
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Brambory

#4154 Nový příspěvek od ota »

Dane beru to tak, že je aspoň diskuse i když ne o bramborách. Pamatuju si časy, že jsem sedl k bedně a nestíhal jsem odpovídat. Jak rychle naskakovaly odpovědi. Každý den se objevilo třeba v 50 vláknech něco nového. V tuhle dobu se posune třeba v 10 vláknech diskuse za den. Nejvíc v politice. Ostatní vlákna jsou pase. Nikdo nepíše. Ani blbosti. Abych kvičel jako čuně, že někdo dal něco jiného do brambor? Však sám víš jak to je. Překlopí se stránka a už se nebude o tom psát. Zase až vyleze slunko bude to o bramborách. Podobně to má manželka v práci. Dělá na čističce obilí. Když prší, zametají haly, nebo rovnají vaky s obilím. Za celý týden když je hnusně ani jeden telefon na obilí. Ale jak to oschne a vyleze na pár dní sluníčko telefon se netrhne. Každej chce seťák a to že teď hned! Najednou sprchne, ochladí se a nikdo ani nezavolá. Takže až to oschne, vyleze slunko bude to zase o bramborách. 8)

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15817
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Brambory

#4155 Nový příspěvek od oco13 »

Otíku :friends: 8) 8) 8) :pohar:

Odpovědět

Zpět na „Zahrada“