Motorový postřikovač na záda

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Georgg
Příspěvky: 469
Registrován: pát zář 28, 2007 5:41 pm
Bydliště: Kůsek od Velké nad V

Motorový postřikovač na záda

#1 Nový příspěvek od Georgg »

Jaké máte kdo motorové postřikovače nebo rosiče?Já jsem koupil Oleo mac,máte ho někdo?

Uživatelský avatar
kucmar
Příspěvky: 1427
Registrován: stř črc 04, 2007 8:45 pm
Bydliště: Břeclavsko

Re: Motorový postřikovač

#2 Nový příspěvek od kucmar »

20 let Stihl, označení nevím. Tuším SR 320. Sem tam nějaká kravina, jina bezproblémový stroj. A nastříkáno toho má fakt dost.

Pavel 6718
Příspěvky: 57
Registrován: úte led 19, 2010 7:31 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Motorový postřikovač

#3 Nový příspěvek od Pavel 6718 »

Zdar,
taky mame bohuzel Oleo-mac AM180..to koupil otec bez toho, aby se me zeptal :vztek:

Porad jenom samej problem a ucpava se karbec, ja bych si ted koupil urcite STIHL 8)
Mám Zetor 6718, Stihl FS120, Stihl MS440, Terru.

Georgg
Příspěvky: 469
Registrován: pát zář 28, 2007 5:41 pm
Bydliště: Kůsek od Velké nad V

Re: Motorový postřikovač

#4 Nový příspěvek od Georgg »

No my máme Oleo Mac AM 162,jako výkonově parádička akorát moc krátký nástavec se mi zdá,musím mít ruku hodně zohnutou a po delším stříkání mě bolí,jak to máš ty?Nemáš to nějak upravené?Díkec

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Motorový postřikovač

#5 Nový příspěvek od DYK »

Co vlastně máte proti rosičům SOLO?
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Uživatelský avatar
milstav1
Příspěvky: 2401
Registrován: pon lis 15, 2010 12:06 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Motorový postřikovač

#6 Nový příspěvek od milstav1 »

No my nemáme proti nim nic akorát neznámá značka ! jinak taky preferuji stihl ! nejakej Olejomak to je šmejt
Naposledy upravil(a) milstav1 dne sob bře 12, 2011 6:37 pm, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
adam
Příspěvky: 1959
Registrován: pát pro 14, 2007 8:19 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Motorový postřikovač

#7 Nový příspěvek od adam »

My máme solo, ale normálně s ručnim pumpovánim bez motoru a zatim funguje dobře.
Zetor 6945, VW vento 1.9 TD, Stihl MS 211,MS 360, FS 450, Reform 741

Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8742
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: Motorový postřikovač

#8 Nový příspěvek od Franta.cz »

:shock: Neznámá značka? Dyt ta továrna existuje v Německu od roku 1949.V lese se používají pily postřikovače a rosiče dlouhý roky.A konkrétně zádový postřikovače s kterýma mám zkušenosti jsou a byly špička.

Honza49
Příspěvky: 408
Registrován: sob úno 20, 2010 10:31 am
Bydliště: Kyjov

Re: Motorový postřikovač

#9 Nový příspěvek od Honza49 »

Georgg píše:Jaké máte kdo motorové postřikovače nebo rosiče?Já jsem koupil Oleo mac,máte ho někdo?
Dá se dobře využívat ale je náchylný na zapečení.Musí se dávat dobrý olej do benzinu a také v požadovaném množství jinak klekne a díly jsou velmi drahé ,,Válec s pístem a kroužky" 5000Kč ,zapalování 2500Kč,Gufera 2ks 300Kč atd.Jinak dodržuj poměr oleje ku benzinu jak uvádí a bude OK delší dobu.

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Motorový postřikovač

#10 Nový příspěvek od DYK »

Franta.cz píše: :shock: Neznámá značka? Dyt ta továrna existuje v Německu od roku 1949.V lese se používají pily postřikovače a rosiče dlouhý roky.A konkrétně zádový postřikovače s kterýma mám zkušenosti jsou a byly špička.
Právě 8) Ale to jsem si myslel, že ji nikdo nebere jen proto, že ji nezná. Je to echt německá značka a jestli bych bral pilu do Stihlu a to asi bral, tak rosič určitě ne. SOLO je prostě jednička mezi rosiči a postřikovači. Všichni otatní výrobci ho jen dohání. Od nikoho, kdo má rosič nebo postřikovač SOLO jsem neslyšel jedinou stížnost a jak se zdá i zde kdo má SOLO je spokojen.
Milstave, už jednou jsem ti na parametrech dokázal rozdíl. Já jsem si ten rozdíl mezi Stihl a SOLO vyzkoušel i prakticky. Dokonce i rozmetávání hnojiva po dané ploše. Množství vzduchu, které SOLO vydá donese granulát dál a obsluha se míň nachodí a má dřív hotovo. Ty jsi přesně důkaz toho, že nehledíš co který stojek dokáže, ale co je na něm napsáno. Je to škoda, šidíš sám sebe. Samozřejmě tím vším nechci říct, že kdo už má jinou značku aby ji zahodil a okamžitě koupil SOLO. Spíše to píšu pro rozšíření obzorů a pro ty, co něco takového plánují koupit. Zařazení Sola do výběru určitě stojí za zvážení, bez ohledu na to, který to nakonec bude.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Honza49
Příspěvky: 408
Registrován: sob úno 20, 2010 10:31 am
Bydliště: Kyjov

Re: Motorový postřikovač

#11 Nový příspěvek od Honza49 »

Jako zádový postřikovač dobře funguje,ale až na ty díly,které jsou asi dost cenově přehnané a také mírně nedostupné a ničím nenahraditelné.

Uživatelský avatar
milstav1
Příspěvky: 2401
Registrován: pon lis 15, 2010 12:06 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Motorový postřikovač

#12 Nový příspěvek od milstav1 »

DYK píše:Právě 8) Ale to jsem si myslel, že ji nikdo nebere jen proto, že ji nezná. Je to echt německá značka a jestli bych bral pilu do Stihlu a to asi bral, tak rosič určitě ne. SOLO je prostě jednička mezi rosiči a postřikovači. Všichni otatní výrobci ho jen dohání. Od nikoho, kdo má rosič nebo postřikovač SOLO jsem neslyšel jedinou stížnost a jak se zdá i zde kdo má SOLO je spokojen.
Milstave, už jednou jsem ti na parametrech dokázal rozdíl. Já jsem si ten rozdíl mezi Stihl a SOLO vyzkoušel i prakticky. Dokonce i rozmetávání hnojiva po dané ploše. Množství vzduchu, které SOLO vydá donese granulát dál a obsluha se míň nachodí a má dřív hotovo. Ty jsi přesně důkaz toho, že nehledíš co který stojek dokáže, ale co je na něm napsáno. Je to škoda, šidíš sám sebe. Samozřejmě tím vším nechci říct, že kdo už má jinou značku aby ji zahodil a okamžitě koupil SOLO. Spíše to píšu pro rozšíření obzorů a pro ty, co něco takového plánují koupit. Zařazení Sola do výběru určitě stojí za zvážení, bez ohledu na to, který to nakonec bude.
No rozdíl vzduch je tam nepatrnej a ještě se uvádí až tak že to muže být jak u čínského traktoru že uvádí 20 koní a ve skutečnosti si rád že na brzdě naněříš 15 koní jinak stihl je populárnější používán po celém světě jak v pilách tak krovinořez tak rosiče a já volim vždy profi a nejpouživanější zboží ty si třeba zastánce nebo dokonce dyler tak zaleží na každém ale určitě je unás více prodejen stihl nebo husqvarny více jak solo

Honza49
Příspěvky: 408
Registrován: sob úno 20, 2010 10:31 am
Bydliště: Kyjov

Re: Motorový postřikovač

#13 Nový příspěvek od Honza49 »

Němci zase špatné stroje nemají.

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Motorový postřikovač

#14 Nový příspěvek od DYK »

Jasně, i když nemám odzkoušené a jen a pouze teoretizuji, tak němec Stihl je jednička Němec SOLO je skoro šunt a i když má lepší parametry tak to vlastně není poznat plus příměr k číně a když je nejhůř, tak ho nazvu dýlerem a je pokoj. Už možná vím, proč jezdíš ve škodovkách a ne v mercedesech!! No přece mercedes taky nemá takovou síť prodejců jako mercedes, ne? Já proti škodovce nemám to nejmenší a sám ji mám, ale ne dle tohoto způsobu výběru.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Uživatelský avatar
majarka
Příspěvky: 416
Registrován: stř úno 17, 2010 6:25 pm
Bydliště: Hodonínsko

Re: Motorový postřikovač

#15 Nový příspěvek od majarka »

Vlastním oleomac přes 10let a neměl jsem sním sebemenší problém je to skvělí nenáročný stroj.Ani svíčku jsem neměnil!! :) Tchán má ještě starší typ a taky bez problému. 8)
Přílohy
traktor 003.jpg
traktor 002.jpg
Zetor4011 byl to skvělí traktor. Zetor 5211

Odpovědět

Zpět na „Zahrada“