Hmyzí hotel

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Karls
Příspěvky: 5
Registrován: ned črc 28, 2019 8:45 pm
Bydliště: Orasice
Kontaktovat uživatele:

Hmyzí hotel

#1 Nový příspěvek od Karls »


Fizz
Příspěvky: 7858
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Hmyzí hotel

#2 Nový příspěvek od Fizz »

:D to je pro prazaky....

Tuhle v koutě hromada listí klacku a prohnilých tramku... To mas hotel, vedle hromada cihel a sutru s hlínou... Druhej hotel. Asi tak tak.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
other-side
Příspěvky: 2798
Registrován: ned pro 07, 2008 1:29 am
Bydliště: Perštejn

Re: Hmyzí hotel

#3 Nový příspěvek od other-side »

dělal jsem broukodrapy, funguje to, spíš estetika pro děti že viděj hmyz, přínos hmyzu na zahradě neumím změřit

http://www.envic-sdruzeni.cz/upload/zah ... ahrade.pdf

Uživatelský avatar
Deane7
Příspěvky: 2152
Registrován: sob pro 15, 2012 1:22 pm
Bydliště: NMnV

Re: Hmyzí hotel

#4 Nový příspěvek od Deane7 »

Len keby taký motorest nesprivatizovali sršni. Aj keď som niekde počul že sršeň po domácom nejde, ja som kedysi predal chalupu po dedovi spolužiakovi a ten veľmi blízko okolo plota nasadil slivky, ja som tam vtedy ani nechodil, nemal som čas sa pozemku venovať a moja žena vtedy nemala záujem aby sme mali zahradu, ona sa s motykou nekamaráti. No a keď som sa o pozemok začal starať a najskôr som ho vyčistil a ohradil tak už mala chalupa po dedovi nového majiteľa. No a slivky ktoré visia nad mojim pozemkom teraz čiastočne užívame so susedom obaja, keď sa tam stretneme ho zavolám aby si ich pozberal a on mi zase hovorí aby som si naoberal, my sa o ne nehandrkujeme, no a keď ich oberám tak sršni sú okolo mňa a ešte žiadneho nenapadlo na mňa zaútočiť. Tak mám sklon tomu veriť.
Nikdy nehovor: To nejde. Vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.

Uživatelský avatar
other-side
Příspěvky: 2798
Registrován: ned pro 07, 2008 1:29 am
Bydliště: Perštejn

Re: Hmyzí hotel

#5 Nový příspěvek od other-side »

v tom posledním co jsem dělal (školková zahrada), jak je dole patka, je tam jeden chlívek prázdnej, přikrytej prkýnkem s otvorem a uvnitř mech (původně na čmeláky) a světe div se, vloni tam lítali vosíci a letos to zabrali sršni :))), ale nedokážu posoudit, jestli jim ten chlívek 15x10x10cm nepřijde časem malej

Odpovědět

Zpět na „Zahrada“