vzduchovka

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Mira80
Příspěvky: 768
Registrován: ned úno 01, 2009 2:29 pm
Bydliště: Velka Bites
Kontaktovat uživatele:

Re: vzduchovka

#16 Nový příspěvek od Mira80 »

Ja jsem si slavii 620 spravoval sam. Byla docela v dezolatnim stavu takze jsem ji celou rozebral, pazbu vybrousil, znova nalakoval, hlaven nechal odrezit a nacernit, vymenil pist a pruzinu a ejhle..z puvodnich 88 m/s hlavnove rychlosti jsem se dostal na 180 m/s :)

A ted koukam, ze jsi z Brna...tak to nekdy naloz a dojed ke me do Liskovce, koukneme se na to :)
PF61, r.v. 1955, vyrobni cislo 0139
Rudla (brumla), r.v. neznamy,
Kubota B1402

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: vzduchovka

#17 Nový příspěvek od duchodce »

Mira80 píše:Za me: Nejaka zdivocela kocka v nasem okoli ma velke stesti, ze jsem lidumil, jinak by za to opakovane vybrane hnizdo cermakum dostala do kozichu..
Věřím ti, ale tlumit škodnou můžou jen myslivci-že to občas nedělají je jiná- já osobně bych taky něco podnikl . Ale uvědom si že kočka zasažená brokem neudělá kotrmelec a zhasne. Dlouho umírá na zánět vnitřností nebo podobné zranění. Navíc zdivočelá kočka loví na venkovních prostorách ne v zástavbě. Je to šelma která někomu patří a pokud máš kočku a chytá myši tak věř tomu že chytá i ptáky, pouze se nepřijde pochlubit.
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Mira80
Příspěvky: 768
Registrován: ned úno 01, 2009 2:29 pm
Bydliště: Velka Bites
Kontaktovat uživatele:

Re: vzduchovka

#18 Nový příspěvek od Mira80 »

kocku nemame, k nam chodi lovit ptaky nejaka cizi..
PF61, r.v. 1955, vyrobni cislo 0139
Rudla (brumla), r.v. neznamy,
Kubota B1402

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: vzduchovka

#19 Nový příspěvek od Antony30011 »

Mira80: Mrknu na to a kdyztak velice rad prijedu :)

Mira80
Příspěvky: 768
Registrován: ned úno 01, 2009 2:29 pm
Bydliště: Velka Bites
Kontaktovat uživatele:

Re: vzduchovka

#20 Nový příspěvek od Mira80 »

Tak nebylo to 180, ale jen 163 m/s :)
meric hlavnove rychlosti vlastni vyroby :)
Přílohy
PICT2095a.jpg
PF61, r.v. 1955, vyrobni cislo 0139
Rudla (brumla), r.v. neznamy,
Kubota B1402

pyrotechnik666
Příspěvky: 295
Registrován: úte úno 08, 2011 12:56 pm
Bydliště: Citov

Re: vzduchovka

#21 Nový příspěvek od pyrotechnik666 »

Ten měřič je nějaká stavebnice?Zvládne to i ostrou zbraň?Případně plánek by nebyl? :)
to co dělám je prudce výbušné a většinou vyhovím každému
tel 603763772

Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8742
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: vzduchovka

#22 Nový příspěvek od Franta.cz »

Antony30011 píše:Když už je tu tohle téma, tak se zeptám... máme doma starou Slaviu a řeším s ní problém. Sekaj se v hlavni diabolky. Čím to může být? Sekce se hned po vložení. Flusne to a nic :-/ diabolka se pak musí vyrazit drátem ven. Ano, mám správnou ráži diabolek
Stav se.

Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8742
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: vzduchovka

#23 Nový příspěvek od Franta.cz »

pyrotechnik666 píše:Ten měřič je nějaká stavebnice?Zvládne to i ostrou zbraň?Případně plánek by nebyl? :)
Tohle je asi v současnosti nejlacinější.
http://www.air-chrony.com/cs/chrono/13- ... -mk-1.html
Chrono (chronograf) umožňuje měřit rychlost střely až do 500 m/s,

Mira80
Příspěvky: 768
Registrován: ned úno 01, 2009 2:29 pm
Bydliště: Velka Bites
Kontaktovat uživatele:

Re: vzduchovka

#24 Nový příspěvek od Mira80 »

pyrotechnik666: Ten meric byl hlinikovy U profil , do nehoz se vlozila hlaven a v tom profilu byly dve opticke zavory, ktere prerusila diabolka.
bylo to privedene k integraci (pro zvidave MCU Atmel Mega8), ve kterem se v okamziku preruseni prvni zavory zacal pocitat cas a v okamziku preruseni druhe zavory se pocitani zastavilo.
z casu a vzdalenosti se pak vypocetla rychlost. Konstrukce a program vlastni vytvor.
PF61, r.v. 1955, vyrobni cislo 0139
Rudla (brumla), r.v. neznamy,
Kubota B1402

Wyky
Příspěvky: 1998
Registrován: úte říj 27, 2009 12:59 pm
Bydliště: Písecko

Re: vzduchovka

#25 Nový příspěvek od Wyky »

duchodce píše:Doufám že si tě nenajdou ochránci zvířat a nebo pomahači, porušuješ několik zákonů a některé nejsou jen o pokutě.
Najít si mě můžou, ale co mi budou chtít? Najdou u mě snad zakopanou kočku na zahradě? Ne. Najdou pouze vzduchovku (zbraň kat. D a 18 mi bylo už dávno) a pár krabiček broků a diabolů. A ochránci (čehokoliv) mi můžou políbit ánus. :321:

Wyky
Příspěvky: 1998
Registrován: úte říj 27, 2009 12:59 pm
Bydliště: Písecko

Re: vzduchovka

#26 Nový příspěvek od Wyky »

duchodce píše:Věřím ti, ale tlumit škodnou můžou jen myslivci-že to občas nedělají je jiná- já osobně bych taky něco podnikl . Ale uvědom si že kočka zasažená brokem neudělá kotrmelec a zhasne. Dlouho umírá na zánět vnitřností nebo podobné zranění. Navíc zdivočelá kočka loví na venkovních prostorách ne v zástavbě. Je to šelma která někomu patří a pokud máš kočku a chytá myši tak věř tomu že chytá i ptáky, pouze se nepřijde pochlubit.
Škodnou tlumím třeba i jedovými nástrahami a když pak takovou nažranou myš lapne kočka a tejden na to chcípá, tak je to taky trestný??
U mě třeby chodí toulavý kočky pořád. A kromě koček taky kuny, tchoři, lasice a podobný parchanti, co nenechaj nic živýho na pokoji - mám to do lesa 100m. Loni jsem přišel za dvě noci o 6 kachen. Všechny bez hlavy a vyžraný vnitřnosti. Takže bych neměl žádný výčitky .... :-/

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: vzduchovka

#27 Nový příspěvek od duchodce »

Otrávíš svoji kočku . Pokud ji nemáš je možné že právě proto máš problémy s drobnou škodnou. My jsme asi rok kočku neměli a hned jsme měli kolem baráku myši Pak se objevila kuna . Ta myši sice brzy vychytala ale byla velice hravá a chodila hrát fotbal s ořechy na stropě . Kocour ji vystrnadil a od té doby pokoj.
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
CB750
Příspěvky: 1486
Registrován: úte úno 09, 2010 1:35 pm
Bydliště: Senec

Re: vzduchovka

#28 Nový příspěvek od CB750 »

Evanix AR 6 z Kórei by sa nepáčil?
Keď ste už neúspešne vyskúšali všetky možnosti, prišiel čas prečítať si návod.

thePlacheck
Příspěvky: 229
Registrován: ned pro 04, 2011 11:43 pm
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: vzduchovka

#29 Nový příspěvek od thePlacheck »


Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: vzduchovka

#30 Nový příspěvek od Antony30011 »

Ty vole, to je tak na jelena a né na kočku :D :D ale ta malá je fajná 8)

Odpovědět

Zpět na „Koníčci, sběratelství a další zájmy“