Hasičská mašina PS2

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
HOGR
Příspěvky: 143
Registrován: pon led 03, 2011 9:31 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Hasičská mašina PS2

#1 Nový příspěvek od HOGR »

Zima bila zatím krátká ale i přesto jsem našim 5letým hasičům koupil a renovoval malou mašinu.
Přílohy
IMG379.jpg
IMG378.jpg
IMG376.jpg
IMG377.jpg
Když se chce,tak jde vše.

ZipBene
Příspěvky: 1494
Registrován: ned kvě 22, 2011 5:12 pm
Bydliště: benešov

Re: Hasičská mašina PS2

#2 Nový příspěvek od ZipBene »

Zajímavá mašinka. Výrobce je tuším THZ? Jaký to má výkon a kde jsi to sehnal? To by mohlo být něco, na co nalákat kluky a holky k hasičům.

Pepik_Plzen
Příspěvky: 459
Registrován: pon pro 28, 2009 6:49 pm
Bydliště: Plzeň

Re: Hasičská mašina PS2

#3 Nový příspěvek od Pepik_Plzen »

Zdravím, takovou mašinku jsem viděl na hasičských slavnostech v Litoměřicích, jenom ta sací vývěva je trochu krutá pro pětileté děti :)
Nechá se vymyslet lecos, jenom je někdy problém to uskutečnit... aby to fungovalo podle našich představ.

Uživatelský avatar
HOGR
Příspěvky: 143
Registrován: pon led 03, 2011 9:31 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Hasičská mašina PS2

#4 Nový příspěvek od HOGR »

Továrna na Hasící zařízení národní podnik-Vysoké Mýto R.v.1963 200l/min 50m Mašinu jsem koupil ve šrotu za 250Kč ale nekompletní. Zbívající díly byli dražší. U nás se počítá že s ni budou běhat dětí od 3 do 7 let. Samozřejmě bez sání, zatím to ještě nemáme od zkušeno. Teď ještě vyrábím savici a nádrž-která bude sloužit zároveň jako přepravka. Až bude hotovo dám zase nějaké foto. Chtěl jsem sem dát ještě nějaké foto původního stavu, ale stále to píše ž- Omlouváme se,ale bylo dosaženo maximální velikosti příloh.- Nevíte někdo co s tím . Kdysi mi to psalo to samé, tak sem přestal na foru i přispívat.
Když se chce,tak jde vše.

Uživatelský avatar
DAFcif
Příspěvky: 579
Registrován: stř lis 30, 2011 8:34 pm
Bydliště: Kladno

Re: Hasičská mašina PS2

#5 Nový příspěvek od DAFcif »

Jestli máš foto původního stavu, tak určitě vlož!
Návod na vkládání fotek přes Postimage vypadá složitě, ale opravdu to nic není.
http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... =2&t=40932
Tak do toho! 8)

Uživatelský avatar
Peter768
Příspěvky: 4384
Registrován: ned led 04, 2009 9:42 pm
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

Re: Hasičská mašina PS2

#6 Nový příspěvek od Peter768 »

Kto takéto stroje vyhadzuje do šrotu to nepochopím. Pekne si ju opravil. 8)

Uživatelský avatar
vasek775
Příspěvky: 1113
Registrován: ned pro 27, 2009 5:40 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Hasičská mašina PS2

#7 Nový příspěvek od vasek775 »

moc pěkná mašina
Mám Zetor 6211,6718 ,nakladač Mikrus, vlek 8tuna,Fabia 1,2tsi a ted Oktavia III DSG kolka gladiator X450L a dalsi bordel co překáží u baráku

ZipBene
Příspěvky: 1494
Registrován: ned kvě 22, 2011 5:12 pm
Bydliště: benešov

Re: Hasičská mašina PS2

#8 Nový příspěvek od ZipBene »

HOGR píše:Továrna na Hasící zařízení národní podnik-Vysoké Mýto R.v.1963 200l/min 50m Mašinu jsem koupil ve šrotu za 250Kč ale nekompletní. Zbívající díly byli dražší. U nás se počítá že s ni budou běhat dětí od 3 do 7 let. Samozřejmě bez sání, zatím to ještě nemáme od zkušeno. Teď ještě vyrábím savici a nádrž-která bude sloužit zároveň jako přepravka. Až bude hotovo dám zase nějaké foto. Chtěl jsem sem dát ještě nějaké foto původního stavu, ale stále to píše ž- Omlouváme se,ale bylo dosaženo maximální velikosti příloh.- Nevíte někdo co s tím . Kdysi mi to psalo to samé, tak sem přestal na foru i přispívat.
Dík za informace. Je to pěkný nápad s tím využitím pro děti

ZipBene
Příspěvky: 1494
Registrován: ned kvě 22, 2011 5:12 pm
Bydliště: benešov

Re: Hasičská mašina PS2

#9 Nový příspěvek od ZipBene »

HOGR píše:Továrna na Hasící zařízení národní podnik-Vysoké Mýto R.v.1963 200l/min 50m Mašinu jsem koupil ve šrotu za 250Kč ale nekompletní. Zbívající díly byli dražší. U nás se počítá že s ni budou běhat dětí od 3 do 7 let. Samozřejmě bez sání, zatím to ještě nemáme od zkušeno. Teď ještě vyrábím savici a nádrž-která bude sloužit zároveň jako přepravka. Až bude hotovo dám zase nějaké foto. Chtěl jsem sem dát ještě nějaké foto původního stavu, ale stále to píše ž- Omlouváme se,ale bylo dosaženo maximální velikosti příloh.- Nevíte někdo co s tím . Kdysi mi to psalo to samé, tak sem přestal na foru i přispívat.
Dovolím si dát malý tip. I když to asi už budeš vědět. Poptáváme nějaké kalové čerpadlo a koukal, jsem, že HERON má savice na půlspojku a to co chceme my tak na má Béčko. Mají k tomu i sací košík a koukal jsem, že to není zas nějak moc drahé.

Pepik_Plzen
Příspěvky: 459
Registrován: pon pro 28, 2009 6:49 pm
Bydliště: Plzeň

Re: Hasičská mašina PS2

#10 Nový příspěvek od Pepik_Plzen »

Dovolím si jen malou poznámku, čerpadlo od Heronu je samonasávací, tudíž nepotřebuje uzavírací klapku v sacím koši. Tohle hasičské bohužel ano. Má ruční vývěvu. Přidám fotky celé řady těchto čerpadel co mám z hasičských slavností v Litoměřicích.
Nechá se vymyslet lecos, jenom je někdy problém to uskutečnit... aby to fungovalo podle našich představ.

ZipBene
Příspěvky: 1494
Registrován: ned kvě 22, 2011 5:12 pm
Bydliště: benešov

Re: Hasičská mašina PS2

#11 Nový příspěvek od ZipBene »

Pravda. Tohle mi uniklo. Dík za opravu. Je fakt, že jsem ten koš podrobně nezkoumal. Pouze na prospektu.

Uživatelský avatar
HOGR
Příspěvky: 143
Registrován: pon led 03, 2011 9:31 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Hasičská mašina PS2

#12 Nový příspěvek od HOGR »

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Tak sláva. Ještě že tu mojí ženu mám.
Když se chce,tak jde vše.

Uživatelský avatar
DAFcif
Příspěvky: 579
Registrován: stř lis 30, 2011 8:34 pm
Bydliště: Kladno

Re: Hasičská mašina PS2

#13 Nový příspěvek od DAFcif »

No vida! Tohle 250,- Kč? Nádhera! 8) Co tomu chybělo?

Uživatelský avatar
HOGR
Příspěvky: 143
Registrován: pon led 03, 2011 9:31 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Hasičská mašina PS2

#14 Nový příspěvek od HOGR »

Zapalování a karburátor. Karburátor jsem kupoval na dvakrát, ten první byl moc velký. ´Ještě jsem musel sundat hlavu, protože je vadný závit na svíčku. Ale to není boj odstranit.
Když se chce,tak jde vše.

Uživatelský avatar
DAFcif
Příspěvky: 579
Registrován: stř lis 30, 2011 8:34 pm
Bydliště: Kladno

Re: Hasičská mašina PS2

#15 Nový příspěvek od DAFcif »

Dal sis s tím práci. Smekám. 8) Čerpadlo rozebrané nebylo? Co ucpávka?

Odpovědět

Zpět na „Koníčci, sběratelství a další zájmy“