Grily

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Grily

#346 Nový příspěvek od Britt »

Kámen akumulující teplo z odolného cordieritu pro krátké doby pečení při vysokých teplotách :-/
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

ceratio1
Příspěvky: 800
Registrován: ned říj 14, 2012 12:58 pm
Bydliště: bílovec

Re: Grily

#347 Nový příspěvek od ceratio1 »

Co tím chtěl básník říci? :hm:

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Grily

#348 Nový příspěvek od Britt »

Krátká doba pečení. To ve mě nevzbuzuje vhodnost použití na maso. V každým kamenictví ti udělají desku na míru a nestojí to svět.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12961
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Grily

#349 Nový příspěvek od Čárls »

Koukněte se na Polrajta a jeho škola grilování Jde o to co chceš grilovat a jak grilovat On je to takový libový frajer ale v kuchyni prostě umí 8)
Kdysi byl i ve Dvoře Králový u Slunce a stejky tam maj vyhlášený 8)

Jinak na gril Lávový šutr nebo dobrý žulový ale musí se kameníkovi říc že to je na gril Jak to neví tak pak muže lehce prasknout a hlavně šutr se musí pomalu roztápět nesnese prudký změny teplot
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

ceratio1
Příspěvky: 800
Registrován: ned říj 14, 2012 12:58 pm
Bydliště: bílovec

Re: Grily

#350 Nový příspěvek od ceratio1 »

Pro brita, no já maso dělám 6 minut na každé straně při teplotě 250 stupňů... to se mi zdá pro mě vhodné... já jen jestli s ním nemá někdo zkušenost...

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20657
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Grily

#351 Nový příspěvek od ota »

Mám doma kámen na oheň. Leta letoucí. Nak píše Čárls musí se s ním opatrně. Jinak praskne. Mám ho v rámečku z nerezu. Ale kámen je tam volně položený. Lehce roztopit a udržovat stálý žár. Vezmeš vejce ťukneš ho a prdneš na šutr. Posolíš si ho a než si lokneš piva je krásně hotový. Uvnitř tekutý. Nebo uděláme maso v marinádě. Plácnu ho tam. Po chvilce otočím. Dám stranou. Pokrájím bramboru jen omytou na kolečka a pokládám na kámen. Brambory se omatlají v tom co tam zbyde od masa. Krásně se udělají. Dobré je třeba na maso položit plátek sýra. Ten se rozteče po mase.
Než to roztopím, pomáznu kámen olejem. Jen lehonce rukou, aby se vytvořil slabonkej film a nepřipálilo se.
Ten kámen musí být přírodní. Ne žádné teraso, nebo náhražka. To prdne hned. Já tenkrát vysekal a naohýbal lornu. Kolega svářeč ji zavařil. To vaření nerez lorny je vochmatika. Jinak se to pokroutí jak bys vařil houpací koně. No a za lornu jsme výměnou dostali dva kameny. Takovej že bártr s kameníkem.

Uživatelský avatar
kiwi
Příspěvky: 800
Registrován: úte pro 22, 2009 5:53 pm
Bydliště: Sklené nad Oslavou

Re: Grily

#352 Nový příspěvek od kiwi »

Hledal jsem a buď špatně nebo jsem to přehlédl.Čím vyčistit takovou tu lepkavou mastnotu na grilu?Jar nic,z práce donesen přípravek na odmastovani strojů nic.Máte něco fakt vyzkoušené co funguje?

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4747
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Grily

#353 Nový příspěvek od imaginaro »

Mě na spoustu věcí podobného typu funguje obyčejná stará solvina. Ovšem jestli to použít i na tohle ..., no pořád míň chemikálií než třeba čistič skla na krby.
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

Uživatelský avatar
Navarson
Příspěvky: 826
Registrován: úte kvě 28, 2019 9:45 pm
Bydliště: u Nepomuku

Re: Grily

#354 Nový příspěvek od Navarson »

Na čištění grilu (máme 4 hořákový King na PB 18kW) používám tuto.
Gril používáme při akcích v hasičárně, kdy je celodenně používaný, takže potom je i patřičně zadojený a tenhle dryják si s tím fakt poradí. A že to sílu má, jsem zjistil sotva mi trošku káplo na ruku, hned jsem to smyl pod tekoucí vodou a stejně to udělalo puchýřek.
Sekací traktůrek Hayter H1842.....V podstatě Countax z roku 1995
Babetta 207 chopper....................Prostě brutální mašina
UNC 045 Detvan.........................Nakladač malý, ale šikovný

Uživatelský avatar
kiwi
Příspěvky: 800
Registrován: úte pro 22, 2009 5:53 pm
Bydliště: Sklené nad Oslavou

Re: Grily

#355 Nový příspěvek od kiwi »

Nevíte někdo k čemu je toto u plynového grilu na kebab?Není to na štelování průtoku plynu nebo tak něco?A co ty potvory u ovládacích kolíků? Ty jsou k čemu?
Obrázek

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Dům a stavba“