Záchod - WC

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Vladimír Šimo
Příspěvky: 2954
Registrován: ned led 20, 2008 5:07 pm
Bydliště: Podžalí

Hajzlík

#1 Nový příspěvek od Vladimír Šimo »

Jak jsem starej, tak i blbej.
Ležel jsem při demontáži stočenej jak § a místo abych šroub povoloval, točil jsem obráceně a takhle to dopadlo.

Za zeptání nic nedám a než půjdu koupit novej, tak se ptám: neprdnula někomu nádoba a nezbyl mu spodek? Barva bílá, spodní vývod, rozteče šroubů (jestli se liší netuším) můžu poměřit. Třeba se někdo najde.

Mirek
Snímek 9033.jpg

xxmm
Příspěvky: 995
Registrován: úte bře 10, 2009 5:23 pm

Re: Hajzlík

#2 Nový příspěvek od xxmm »

Zeptej se prvního instalatéra, co potkáš
takovýhle míst je velký přebytek. keramika je téměř nesmrtelná a dneska chtěj všichni závěsný na zeď

Marie
Příspěvky: 2518
Registrován: sob dub 02, 2011 9:27 am
Bydliště: Děčín-Bělá

Re: Hajzlík

#3 Nový příspěvek od Marie »

Aleš nemá.
Ale zeptám se ho (až přijede z lesa) zda to nejde slepit a čím, vždyť je to prasklé jen dole, na funkčnost to nemá vliv.
Jak chceš aby lidé jednali s tebou, jednej ty s nimi.

Vladimír Šimo
Příspěvky: 2954
Registrován: ned led 20, 2008 5:07 pm
Bydliště: Podžalí

Re: Hajzlík

#4 Nový příspěvek od Vladimír Šimo »

xxmm píše:Zeptej se prvního instalatéra, co potkáš
takovýhle míst je velký přebytek. keramika je téměř nesmrtelná a dneska chtěj všichni závěsný na zeď
Jo, šéf místní firmy mi slíbil, že když něco bude, dá vědět. U skladu jich prý měl uloženejch šest a nějaká dobrá duše mu je rozbila. Tak zkouším i tady.
Marie píše:Aleš nemá.
Ale zeptám se ho (až přijede z lesa) zda to nejde slepit a čím, vždyť je to prasklé jen dole, na funkčnost to nemá vliv.
Dík za zájem, lepení mě ani nenapadlo. Podle mýho to někde splaším celý, lepenýmu spoji zrovna tam co je ten šroub bych moc nevěřil. No, třeba se to i lepí, zkušenost nemám žádnou.

Mirek

Uživatelský avatar
Lars
Příspěvky: 1095
Registrován: úte črc 03, 2007 10:58 pm
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Hajzlík

#5 Nový příspěvek od Lars »

klidně to slep. mě praskla nádržka na vodu na 3 kusy. slepil jsem to a je klid. kup dvousložkové epoxidové lepidlo a je to. stojí myslím cca 70 kč.
kurva už dvakrát jsem to uřizl a furt je to krátký!!!!!

Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 15213
Registrován: úte lis 11, 2008 11:16 am
Bydliště: kůsek od Uh. Brodu
Kontaktovat uživatele:

Re: Hajzlík

#6 Nový příspěvek od kenybz »

eště bys měl dodat že je to ten žbluňkací typ se spodním vývodem...no a pokud na vzhledu moc nefičí tak to přilep pak to daj hore nohama místo kde je díra tak dej nějakou trubičku a zalej to betonem
když sa chce, tak ide fšecko :-)
Můj kanál na YOUTUBE
https://www.youtube.com/@nasetraktoryteckacez/videos

Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 15213
Registrován: úte lis 11, 2008 11:16 am
Bydliště: kůsek od Uh. Brodu
Kontaktovat uživatele:

Re: Hajzlík

#7 Nový příspěvek od kenybz »

jo ještě kolem toho vývodu bys to měl obšalovat aby tam šla nasunůt trubka...třeba 150-ků plastovů trubků kerů potřeš olejem aby pak šla ven
když sa chce, tak ide fšecko :-)
Můj kanál na YOUTUBE
https://www.youtube.com/@nasetraktoryteckacez/videos

chobotek
Příspěvky: 10466
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Hajzlík

#8 Nový příspěvek od chobotek »

Tohle dost dobře drží epoxidem. Mám, dám.
Mísu mám taky, ale je v Lipníku. Záleží jak spěcháš.
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

empík
Příspěvky: 249
Registrován: stř čer 02, 2010 7:58 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Hajzlík

#9 Nový příspěvek od empík »

Tchán má takovouhle mísu přibetonovanou k zemi. Normálně to má položené na dlažbě do betonového lože a na povrchu omazané cementem. Dyzajnově sice nic moc, ale funkční a drží to. Sice to takhle asi řešit nebudeš, ale je to jedna z možností.
Až později, co jsem si na svým baráku dal všude závěšáky a tcháni semnou kvůli tomu měsíc nemluvili, jsem pochopil všechny souvislosti: dokonale podbetonovaný záchod, hmotnost tchýně versus moje závěsná keramika :smich:

chobotek
Příspěvky: 10466
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Hajzlík

#10 Nový příspěvek od chobotek »

A ono se to vytrhlo nebo chodí tchýně na hnoják? Ty závěsné 200kg udrží, zkoušel jsem to pytlama cementu.
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

empík
Příspěvky: 249
Registrován: stř čer 02, 2010 7:58 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Hajzlík

#11 Nový příspěvek od empík »

Ale né, doma má přibetonovanou mísu a k nám nechce chodit, protože se bojí, že se to s ní utrhne. Myslela si, že jsme jí to s těma závěšákama udělali naschvál.

Já jsem měl na krabici tuším od bidetu napsáno dokonce nosnost 400kg. Lidi s firmy, co nám to montovali, sice evidentně lili pot do ponožek, když jsem si po namontování zkušebně stoupl na jeho okraj (80kg), ale v poho to vydrželo i se zazděnou instalační přístěnou.

Uživatelský avatar
CB750
Příspěvky: 1486
Registrován: úte úno 09, 2010 1:35 pm
Bydliště: Senec

Re: Hajzlík

#12 Nový příspěvek od CB750 »

Ak neveriš lepeným spojom asi si ešte nerobil z chemickov kotvov. Je to dvojzložková polyesterovvý tmel a roksor zalepený v betone :tyty: jedine odrezať
Ja by som diamantovým kotúčom dal dole glazúru z porcelánu, potom by som si obkreslik miesto dotyku z dlažbou, natiahol by som tam húsenku chemickej kotvy, priložil WC .
ZA 10 MINÚT JE TO PRILEPENÉ NAVŽDY 8)
Keď ste už neúspešne vyskúšali všetky možnosti, prišiel čas prečítať si návod.

Uživatelský avatar
Stevo
Příspěvky: 824
Registrován: pon srp 24, 2009 6:25 am
Bydliště: Močenok

Re: Hajzlík

#13 Nový příspěvek od Stevo »

No prave to navzdy neni zrovna idealne, prave pre to sa haizliky srobuju, ze obcas sa moze stat, ze ho potrebujes demontovat napr. pri cisteni kanalizacie, alebo sifonu.

Uživatelský avatar
Allan
Příspěvky: 433
Registrován: stř lis 16, 2011 6:19 pm
Bydliště: Horni Moštěnice

Záchod - WC

#14 Nový příspěvek od Allan »

Ahoj kluci potřebuji poradit ,sem tam nám smrděl záchod od septiku ale co jsem ho nechal vyvést tak ten smrad je čím dal horší. Vůbec mě nenapadá co mám ještě udělat aby to přestalo.

ITS
Příspěvky: 6225
Registrován: úte kvě 08, 2012 9:13 pm
Bydliště: zlín

Re: Septik

#15 Nový příspěvek od ITS »

Přetěsnit připojení záchodové mísy na potrubí. Je-li tam již silikonová manžeta, tak bývá zhrnutá již při montáži a teď stratila poslední pružnost a "fouká". Je-li tam sklenářský tmel - tak se rozpadl.

Odpovědět

Zpět na „Dům a stavba“