Fotopast

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotopast

#76 Nový příspěvek od Antony30011 »

Má někdo ACORN 5310 MGW CZ nebo ACORN 6310 MGW CZ? Přemýšlím, jestli se vyplatí investovat o 1500 kč víc do té 6310 nebo stačí 5310. Případně jestli má někdo vyzkoušenej ten 100° a 52°. Chtěl sem 100° ale podle fotek mi příjde 52°kvalitnější :-/Díky

tomous
Příspěvky: 3132
Registrován: sob úno 27, 2010 3:03 pm
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: Fotopast

#77 Nový příspěvek od tomous »

Co říkají zkušenější na toto: https://www.fotopasti-fotopast.cz/fotop ... y-full-hd/

Uživatelský avatar
DonKarlos
Příspěvky: 476
Registrován: ned črc 19, 2009 1:10 pm
Bydliště: Novojičínsko

Re: Fotopast

#78 Nový příspěvek od DonKarlos »

Se zájmem jsem tuhle diskuzi celou přečetl, ale mrzí mě, že Antony nenapsal, jak to dopadlo :( Taková skoro detektivka. Nevíte to někdo? Šel Antony bručet, nebo ten oný "Fantom" přijímá potravu přes brčko :)

vašík
Příspěvky: 1849
Registrován: pon kvě 18, 2009 3:34 pm
Bydliště: u Jaroměře

Re: Fotopast

#79 Nový příspěvek od vašík »

Chtěl bych pořídit fotopast jde na ní nařídit snímání v určitý čas? Třeba 18°°-6°°.

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotopast

#80 Nový příspěvek od Antony30011 »

DonKarlos: U mě je klid. Dvakrát se tu otočila PČR a pořídil jsem si vysněnýho RTW. Je to miláček, ale ostrej :) takže fotopast se nedořešila

Uživatelský avatar
filip
Příspěvky: 1868
Registrován: úte říj 21, 2008 10:51 pm
Bydliště: UO

Re: Fotopast

#81 Nový příspěvek od filip »

Čas jde asi nastavit na každý, mám lidlovku asi za 2000 a ta to má. Používám ji od jara, asi od 23 do 5 hodin, u domu. Tady nikdo nechodí, jen ta příroda, srnky kočky kuny a lišky jsou o dost drzejší než jsem si myslel.
Vlastně jsem ji pořídil abych zjistil co v noci dojíždí psí misku.
4011, 25 A, Zebra, Prcek
Padá chlápek z mrakodrapu a v každém patře říká - Ještě je to dobrý..

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20834
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Fotopast

#82 Nový příspěvek od ota »

A je to na té Lídlovce dobře viditelné? Poznáš dobře z obrázku co to je? Vím že kámoš měl fotopast a byly tam jen odrysy když to bylo v noci. Špatné obrázky z ní. Syn má pěkný obrázky, ale ta byla za jinou cenu. Taky bych si něco pořídil, ale nevím, jestli na tom bude něco vidět. Taky mi sem chodí zviřátka. Jednou jsem vlezl pod kůlnu a koukala na mě lasička. Právě něco cupovalo kůže z králíků. A myslel jsem že sem chodí německá myš. No už jsem chtěl nalíčit na ní past. Ještě že jsem ji tam nedal. Uklidil jsem kůže a oddechl si, že jsem nedal past, protože kdybych chytil lasičku to bych nechtěl, to bych si musel mláťit palicí do vrat! Lasička je užitečná kolem stavení. 8)

Uživatelský avatar
filip
Příspěvky: 1868
Registrován: úte říj 21, 2008 10:51 pm
Bydliště: UO

Re: Fotopast

#83 Nový příspěvek od filip »

Když to bylo u dveří a misky, tak do 6 metrů šlo rozeznat dobře která kočka to je. Pak to bylo na okně k chlívu, tak 15 metrů a tam už se musí trochu domýšlet co to je. Kdyby to byl člověk tak se nepozná, jen obrysy.
4011, 25 A, Zebra, Prcek
Padá chlápek z mrakodrapu a v každém patře říká - Ještě je to dobrý..

Odpovědět

Zpět na „Dům a stavba“