Organizér na šroubky

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8574
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Organizér na šroubky

#16 Nový příspěvek od bourač »

přepravky na maso, potřeboval jsem snížit počet vrstev věcí v dílně tak jsem nacpal regály všude kde se dalo.
Tady se vešly přepravky na maso, jezdí jen po vinglech 30x30 a unesou hodně.
Obrázek
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Joe66
Příspěvky: 1523
Registrován: ned pro 14, 2014 12:45 am
Bydliště: Slovensko

Re: Organizér na šroubky

#17 Nový příspěvek od Joe66 »

Dobry lacny napad 8) Sem tam mi neaka taka debnicka od masa praskla po rokoch ale za tu cenu lacnu to vydrzi dost :)

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10023
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Organizér na šroubky

#18 Nový příspěvek od Ondras83 »

to prvni ma kamos...na to nase domaci pouziti je to dobry, do prace, kde by se v tom hrabalo 9 paru neohrabanych pracek bych to nechtel...ale to bych asi nechtel ani to, co ma fizz, chce to mit nekde, kde do toho nikde nedrknes a nespadne to z tech hacku, marsku mam, ael na vice jak 60 dlouhy srouby (10- 12mm) je to naprd no.

taky do budoucna neco hledam a to prvni, po zkusenosti od toho kamose, to asi asi koupim, svoje kluky si vychovam, aby se k tomu chovali, sam si dam bacha a nikdo jinej do toho hrabat nebude.

Tomas6
Příspěvky: 5374
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Organizér na šroubky

#19 Nový příspěvek od Tomas6 »

Tak já nakonec sehnal a nastěhoval skříň která má šuplíky. Šuplíky plechové, vysoké 9cm, do nich jsem objednal kastlíčky z prvního odkazu. To bude na malé šroubky a matičky podložky a na velké šrouby seženu ještě nějaké větší ale plytké krabičky. Ale skříň luxus, nějaká dílenská Proma, myslím že nová stála raketu.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20827
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Organizér na šroubky

#20 Nový příspěvek od ota »

Kluci tuhle jsem byl v kovošrotě a tam asi 3 almary. Jedna měla uvnitř rastr a v tom šuplíky. Ale kurevsky dospělá skříň! Odhaduju že samotná prázdná měla min přez 500 kg. Velikost šatní skříně. Uvnitř tři sekce asi po 10 šuplíkách. Sem tam v některym něco bylo. Ale spíš bordel. Prošacovali jsme ji se sousedem. No asi 30 kg jsem z ní vybral pro sebe. Pak soused kurva to je parádní almara! Nojo já bych ji musel nechat stát na dvoře. Nemám nikde místo ani na ten hrnec v kterym jsem měl těch 30 kg věcí! Majitel že kluci berete tu skříň? Ale ne nemáme kam dát. On tak já ji strčím zatím stranou, škoda ji zmačkat drapákem. Ale asi si nasla nového majitele, podruhý tam nebyla. A soused že kurva, měli jsme ji vzít.

Tomas6
Příspěvky: 5374
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Organizér na šroubky

#21 Nový příspěvek od Tomas6 »

Obrázek
Takovouto skříň. A kastlíčky z toho odkazu co jsem dával v prvním příspěvku. To by mohlo být ok.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Jožka30
Příspěvky: 248
Registrován: ned pro 18, 2011 10:35 pm
Bydliště: Svitavy

Re: Organizér na šroubky

#22 Nový příspěvek od Jožka30 »

Pro uložení šroubků a dalších robností jsem využil stolku pod psací stroj, které se v té době likvidovaly, protože nastupovala éra PC. Složil jsem jich několik dohromady a vytvořil box. Protože je vše normalizované, tak jsem využil krabiček od mléka a pitíček. Na PC jsem napsal nápis a pro delší životnost přelepil izolepou.Když se krabička poničí, tak je náhrada rychlá.
https://josef49.rajce.idnes.cz/Vyuziti_ ... ehlednost

mastnacek
Příspěvky: 7098
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Organizér na šroubky

#23 Nový příspěvek od mastnacek »

Zhlidnul jsem se v polskych organizerech a bednach qbrick. Na youtube maji skvely videa. Mam uz par kousku,ale neni cas to tam nahazet.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20827
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Organizér na šroubky

#24 Nový příspěvek od ota »

No kdo má šroubu jako já hodil by se mu takovejhle regálek. Koukal jsem po něm už párkrát. Problém u mě je, že bych ho neměl kam nastěhovat. Ale myslím, že bych ho zaplnil jako nic! Kdybych to snesl co tu mám. :D
https://stroje.bazos.cz/inzerat/1555956 ... upliku.php

Obrázek

Fizz
Příspěvky: 7933
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Organizér na šroubky

#25 Nový příspěvek od Fizz »

Pěknej asi jych užil i dva tři, ale do Kolína štace a vypálit padesát za skříňky to bych musel tajit, a když kupecký počty říkají necely 4kila za šuflik. Kdyby to bylo o neco levnější asi by to už nebylo k mání.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20827
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Organizér na šroubky

#26 Nový příspěvek od ota »

No jo, je to od Tebe z ruky! Ale má tam druhej inzerát a tam má napsáno ,,více kusů jak nové". Tenhle překupník je občas prodává. Kámoš u něj pro něco byl a na místě se dohodli na lepší ceně. Když by Jsi bral 4 ks regálu, myslím, že by se ta cena nechala trošku upravit. No ale zase ta dálka! :rally:

Fizz
Příspěvky: 7933
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Organizér na šroubky

#27 Nový příspěvek od Fizz »

Ono jak nové třeba kolikrát znamená nenaloženo drapakem.

Jasně kdyby tekl 10kus vezmu 4, ale táhni se tam s vozikem skoro den v pr... A když tam stojíš tak lepší vyjednávací pozici má on.

Každopádně jasný je že kdyz potřebuješ 10 suflat musíš pořídit 40. Systém musí být vždy předimenzovaný.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

fikejz
Příspěvky: 6099
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Organizér na šroubky

#28 Nový příspěvek od fikejz »

O té lepší vyjednávací pozice je to diskutabilní. Peníze na ruce jsou hodně velký lákadlo a argument. Chce 15 za jeden když budeš brát čtyři a na kupku si nachystáš 50 A pak bokem kdyby byl neoblomný něco málo navrch. Nebo mu předem zavolat a na rovinu říci vezmu jich víc, ale za ... To stojí jen zavolání.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Odpovědět

Zpět na „Dům a stavba“