TP k radlici na sníh

pouze technický problém, pro který zde není kategorie.

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Terablick
Příspěvky: 10674
Registrován: pon kvě 04, 2009 10:22 pm
Bydliště: 38901
Kontaktovat uživatele:

Re: TP k radlici na sníh

#31 Nový příspěvek od Terablick »

No ale on to podal tak, jako že je třeba takové zařízení zapsat do TP. A když jsem argumentoval třeba tou zahrádkou, jeho odpověď vyzněla tak, že i ta by se měla do TP zapsat... Jinak samozřejmě ano - homologaci pro provoz to zařízení jako takové mít musí (mělo by, pokud nechceš riskovat právě třeba v případě nehody), ale je to jen papír o tom, že bylo homologováno... Buď přímo kopie homologačního listu, nebo prohlášení o shodě ;-). O tom se přeci nepřu ;-). Já bych to celé už uzavřel - oba asi máme pravdu, jen se neumíme shodnout na přesném výrazu ;-).
Rád poradím s hydraulikou. Pište ale vždy na email hydraulika@post.cz

Moje stránky o HYDRAULICE (klik). Kalkulátory (řízení, naviják, štípačka, hadice, ...), návody, katalogy, vychytávky...

Farming Simulator a další hry levně

Uživatelský avatar
romek007
Příspěvky: 231
Registrován: ned říj 27, 2013 6:11 pm
Bydliště: Třinec

Re: TP k radlici na sníh

#32 Nový příspěvek od romek007 »

Ahoj nevi nekdo jak to je z technickym osvedcenim samostatneho technickeho celku, kdyz mi vyda zahranicni prodejce potvrzeni o zpusobilosti v EU plati to ze muzu u nas z strojem na cestu?

Sadra17
Příspěvky: 6077
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: TP k radlici na sníh

#33 Nový příspěvek od Sadra17 »

můžeš, cokoliv co má homologaci pro provoz v EU může a české silnice 8) řešil jsem před lety motorku co se do čech nedovážela ale v německu byla běžná přihlásit to šlo 8)
malej traktorista v malým traktoru

Uživatelský avatar
romek007
Příspěvky: 231
Registrován: ned říj 27, 2013 6:11 pm
Bydliště: Třinec

Re: TP k radlici na sníh

#34 Nový příspěvek od romek007 »

Tak pri kontrole predlozim tu homologaci? Na co je to technicke osvedceni, kterym argumentuji prodejci?

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“