Vysušení pneumatického systemu

pouze technický problém, pro který zde není kategorie.

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
ibanez5
Příspěvky: 1576
Registrován: sob kvě 31, 2014 8:34 am
Bydliště: Kousek od 3nce

Re: Vysušení pneumatického systemu

#16 Nový příspěvek od ibanez5 »

Aha, tak to si s tím lihem moc nelajsknu...Ale v rusku by ho tam určitě nalili ... :)
„Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět. Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe."

ibanez5
Příspěvky: 1576
Registrován: sob kvě 31, 2014 8:34 am
Bydliště: Kousek od 3nce

Re: Vysušení pneumatického systemu

#17 Nový příspěvek od ibanez5 »

Teď jsem to dočet... Kolega řešil stejnou věc před 3 lety... V sobotu jsem sním kalil,kdybych to věděl mohl jsem se zeptat... :) Kdybys na nic nepřišel, ozvi se zkusím mu zavolat ...
„Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět. Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe."

Tomas6
Příspěvky: 5275
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Vysušení pneumatického systemu

#18 Nový příspěvek od Tomas6 »

Tím lihem to polét a zapálit.
Starému na A8 to předloni v zimě taky blblo, furt svítila nějaká kontrolka, pak to nepružilo, párkrát to leželo na zemi a nechtělo se to zvednout, se pod tím topilo horkovzduchem, v servisu chtěli měnit měchy, kompresor snímače a já nevím co ještě, nástřel byl asi za 3 kila, to byla hodnota toho auta, tak to na jaře radši prodal a koupil nové...
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Fizz
Příspěvky: 7810
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Vysušení pneumatického systemu

#19 Nový příspěvek od Fizz »

Koupím novou káru aco s tím, akorát mě bude srat kazdy skrabanec a výmol.

Takhle už jsem se cosi naučil, trochu se poucil, udělal pár věcí co prý nejdou, zdiagnostikoval a vyřešil problém kvuli kteremu to nejelo občas na všechny válce.

Mimochodem vzdycky se něco posere když nekam jede žena. Tak mám pak aspoň dobrej oběd i dezert :321:
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

ibanez5
Příspěvky: 1576
Registrován: sob kvě 31, 2014 8:34 am
Bydliště: Kousek od 3nce

Re: Vysušení pneumatického systemu

#20 Nový příspěvek od ibanez5 »

Tak to neřeš :D a kup si ještě jedno auto :D :D
„Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět. Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe."

Fizz
Příspěvky: 7810
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Vysušení pneumatického systemu

#21 Nový příspěvek od Fizz »

To by bylo po dezertu.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

chobotek
Příspěvky: 10433
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Vysušení pneumatického systemu

#22 Nový příspěvek od chobotek »

Stejně, zlatit ji, že? Žádná stížnost, cos to koupil za krám, ale dezert po obědě. Akorát to sem moc nepiš než se dozvíš, že žiješ mimo realitu :D
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Tomas6
Příspěvky: 5275
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Vysušení pneumatického systemu

#23 Nový příspěvek od Tomas6 »

No to už musí být zlatá a nebo ji musí mít ze zlata, páč manželce na ježdění Q7... Ta moje dostala místo fabie ještě o dva roky starší Octavii a taky mívám nějaké večerní výhody. No a hlavně čím větší krám koupím, tím víc musím opravovat a tím častějc bývají výhody. :D
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Fizz
Příspěvky: 7810
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Vysušení pneumatického systemu

#24 Nový příspěvek od Fizz »

Jojo zlatá je.
Hele já s tím lítám též.
To auto je obrovský hovadsky, žena jezdí opatrně. Pár dní dozadu kousek od nás usnul starší pán ve fabii a pislal to do protijedoucího auta. Pasivní bezpečnost ma Q7 jinde než Octavia ci fabie.

A upřímně manželce bych koupil cokoliv co bych si mohl dovolit.

(Jo a zvuk V8, v 6tis, mi taky nevadí :smich: )
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Tomas6
Příspěvky: 5275
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Vysušení pneumatického systemu

#25 Nový příspěvek od Tomas6 »

Jo Q7 je kus auta... Ale píšu to z mého pohledu, kdy pro mne je to auto nedostupné finančně. A ikdyž bych se shrabal na nějakou ojetinu, ony ojeté nestojí moc peněz, tak provoz.... Gumy a tak, to je pak už na úvěr v bance. No a nedejboze když se něco vys....
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Fizz
Příspěvky: 7810
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Vysušení pneumatického systemu

#26 Nový příspěvek od Fizz »

18ka zimak 18stovek a nejaky drobný.

Ze by to bylo super drahý ti asi né, fabka to není, ale spíš je tam víc věcí, přední náprava vuc ramen i čepů, ma to hodně hejblat.
Už jsem to psal, velký auto, ne dodávku, motor 3l a víc, v benzínu, bez turba, ideálně náhon ba všechny kola, automat. 7 míst. To pak moc na výběr není.

Dneska to hodím do tepla a uvidíme. Už hledám vývěvu.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Fizz
Příspěvky: 7810
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Vysušení pneumatického systemu

#27 Nový příspěvek od Fizz »

Tak auto snad prozatím opraveno, tuk tuk, u pp kola vyskocilo z tamena tahlo nivomatu, (což není vidět když auto leží na brichu, ale napadlo mě ho do kopce dát obráceně, pri pokusu o vyrovnání se zvedlo celý) takže zacvaknout, a bzukna jako pojistka.

Měchy uchází určitě tak pujdou nové. S tou vodou je to stále ve hře, uvidím zítra ráno.

Žena za chvíli nekam pojede, tak uvidím co to bude dnes :D
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20614
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Vysušení pneumatického systemu

#28 Nový příspěvek od ota »

Ty Fizz a to máš to auto na ježdění, nebo na pokusy? :vysmech: jakože koníček v hledání a opravování závad. Já myslel že to máš nějak po novotě. A on to střepák?
Kámoš mechanik si kdysi dávno koupil taky audinu. Neznám ty čísla a značky. Ale mělo to ty kroužky vpředu. Uvnitř všechno možný. Všechnomožný to umělo. Pak jednou jel a zabouchalo v tom. Rozebral motor a už ho nedával dohromady. Prodal to na díly tak jak to rozebral. Prej by musel koupit jinej motor. Uvnitř se to polámalo. Nebo třeba vačková hřídel byla horší, než jsme kdysi vytáhli z motoru u Supra. Skoro neměla ty kopečky na sobě. Nějak je to ohoblovalo. A to si pamatuju, to byla jen jedna součástka. No chvíli si pojezdil. Ale moc dlouho ne. Pak si zase koupil jak on říká ,,mbéčko" oktávku naftovou.

Fizz
Příspěvky: 7810
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Vysušení pneumatického systemu

#29 Nový příspěvek od Fizz »

Já to tak mám, ať koupím co koupím vždycky nasypu.

On je to rok myslím 2006, najeto nějakých 400, jak říkám věci s vadou to je moje. Jak píšeš prostě si rozšířím obzory. Diagnostika problémů, pochopení souvislostí a rozklíčovat puvod když se zadaří a dáš do kupy co prý nejde je to dobrý.

Už jsem to psal, chci pohodlný velký auto ve výbavě, v benzínu, 4x4, automat, 7mist, hodně na kouli, to prostě tak nejak není úplně běžný.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20614
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Vysušení pneumatického systemu

#30 Nový příspěvek od ota »

Hm tak tam by seďěl Dodge Ram 5,7 Hemi. To je akorát. Na kouly co už v čechách jen 3,5t. Co vím tak je to fakt už auto. Ale zaťím dražší. A zvuk toho motoru!
Já mám taky tu nemoc jak Ty. Nakazil jsem se od souseda. ,,Kupovat krásně věci lacino, s kezem třeba to je moje. No nekupte to, když je to tak laciný!" :vysmech:
Ale jo, pár zgarbáků už leta funguje ke spokojenosti a šetří práci. Projektů je tu u mě stovky k výrobě k další práci.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“