Manuály

pouze technický problém, pro který zde není kategorie.

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Pepa Brdy
Příspěvky: 444
Registrován: sob úno 04, 2012 7:42 am
Bydliště: hranice PJ,PB,RO
Kontaktovat uživatele:

Manuály

#1 Nový příspěvek od Pepa Brdy »

Našel jsem stránku:

https://www.autorepairmanuals.ws/arm/fo ... e-epc.477/

Je tu plno manuálů, určitě bychom si vybrali. Jen s tím neumím.

Funguje to?
ZETOR 5645, 4011,DAF 45.250 (možnost přepravy traktorů a strojů do 7t), MAN TGL 12.210, MB Actros 1840,vzv LINDE H25D,2x MF70, JAWA-ČZ175/356, JAWA250/559

peta62
Příspěvky: 34
Registrován: čtv dub 11, 2019 12:00 am
Bydliště: zapadni Cechy

Re: Manuály

#2 Nový příspěvek od peta62 »

Zaprve je tam nutna registrace. Potom lze stahnout dokument, ale az spravce posle heslo k rozbaleni a to asi nebude zadarmo, jsou tam nejake galony, ale jak se ziskavaji jsem uz nezjistoval.
Manualy vypadaji pekne, ale pochybuji ze budou mit i starsi Zetory, ale treba by prekvapili.

chobotek
Příspěvky: 10466
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Manuály

#3 Nový příspěvek od chobotek »

Ty galony se dají získat buď radami ostatním nebo normálně koupit. Naposledy jsem použil PayPal. Zetory jsem nezkoumal, ty se dají papírové koupit tady, ale co jsem potřeboval (JCB) tam je.
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

fikejz
Příspěvky: 5995
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Manuály

#4 Nový příspěvek od fikejz »

Musíš tam být přihlášený a registrovaný abys mohl koupit? Já že jsem tam našel na svůj kombinovaný obraceč/nahrabovač tohle: Fella UH320D Spare Parts Manual (za deset galonů ke stažení). I když ještě raději bych sehnal tohle: Fella Universal Haymaker UH320D (Stoll System) Operators Manual with Parts List
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“