Zamykání řadící páky Škoda Roomster

pouze technický problém, pro který zde není kategorie.

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
mirek4x
Příspěvky: 521
Registrován: úte říj 21, 2008 8:51 pm

Zamykání řadící páky Škoda Roomster

#1 Nový příspěvek od mirek4x »

Ahoj, řeším teď problém se zamykáním řadící páky Na Škodě Roomster, ztratil jsem klíč od tohoto zamykání a náhradní nemám. Existuje nějaká možnost jak ten klíč nechat vyrobit? Vozidlo vlastním z druhé ruky tak jsem měl jen jeden klíč a ani nemám žádnou cedulku s číslem podle kterého by klíč vyrobili. Zamykání by to mělo být origo od výroby, a podle vzhledu vrchu zamykání a porovnání různých druhů zámků by se mělo jednat asi o výrobce construct. Naštěstí klíč jsem ztratil ale zámek byl v odemčené poloze tak normálně s autem funguju, jen už nezamknu. Děkuji za rady.

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Zamykání řadící páky Škoda Roomster

#2 Nový příspěvek od Britt »

Určitě to bylo dodělávané dodatečně a obávám se, že bez kódu ti nikdo nedokáže klíč vyrobit.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
Šéďa
Příspěvky: 2707
Registrován: ned lis 27, 2011 4:31 pm
Bydliště: Nejdek u K. Varů

Re: Zamykání řadící páky Škoda Roomster

#3 Nový příspěvek od Šéďa »

Musel by jsi tu zamykací vložku demontovat z auta, odnést někam do lepšího klíčnictví, oni ti v té vložce přehážou stavítka a udělají nové klíče i s kartičkou. Nedávno jsem to řešil. Bez kartičky ani ránu, nikdo ti klíče neudělá.

mirek4x
Příspěvky: 521
Registrován: úte říj 21, 2008 8:51 pm

Re: Zamykání řadící páky Škoda Roomster

#4 Nový příspěvek od mirek4x »

Jen mě tak napadlo, není třeba na boku nebo zespod toho zamykání (musel bych demontovat plasty středního tunelu) nějaké výrobní číslo nebo kód podle kterého by šlo zjistit kód co má být na kartičce.

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Zamykání řadící páky Škoda Roomster

#5 Nový příspěvek od Britt »

Nevěřím, že tam něco je. Jedině demontáž a koupit nový.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
Šéďa
Příspěvky: 2707
Registrován: ned lis 27, 2011 4:31 pm
Bydliště: Nejdek u K. Varů

Re: Zamykání řadící páky Škoda Roomster

#6 Nový příspěvek od Šéďa »

Neudělaj ti to bez kartičky. Hele zloději by mohli tímto způsobem přijít ke klíčům nebo třeba auto z půjčovny by jsi si půjčil, nechal si udělat klíče, pak auto vrátil a jen čekal až si ho někdo jiný půjčí a jen by jsi si odemknul a odjel.
Fakt jsem řešil ten samý problém, vbuď koupit celou sadu zámků a vyměnit nebo vyndat ty tvoje starý a oni ti je postaví na novej klíč ke kterému ti vystaví novou kartičku. Pak už si můžeš nechat přidělat klíčů kolik chceš.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“