Zadní náprava V3S - brzdy

mechanické, kapalinové, vzduchové, netěsnosti, zapojení, atd.

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
maatej
Příspěvky: 16
Registrován: úte lis 07, 2017 11:17 pm
Bydliště: Vsetín

Re: Zadní náprava V3S - brzdy

#226 Nový příspěvek od maatej »

mám tento http://www.eshop-rychle.cz/ceskenaradi/ ... -URII-URIV
normální brzdový. já ho sice nemám v rovině ale při odvzušnovaní jsem měl zvedlý předek aby byl válec v rovině aby tam někdě nezůstával vzduch.

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7814
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: Zadní náprava V3S - brzdy

#227 Nový příspěvek od Chose11 »

jo ten je správný, tak jsou jen dvě možnosti, buď vzduch v kapalině, nebo velká vůle mezi čelistmi a bubnem
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

maatej
Příspěvky: 16
Registrován: úte lis 07, 2017 11:17 pm
Bydliště: Vsetín

Re: Zadní náprava V3S - brzdy

#228 Nový příspěvek od maatej »

při odvzdušnovani jsem přetlačil skoro 4 celé nádobky tak snad jednině že by tam byla někde bublinka blbě schovaná. a mezi čelistma by moc velká vůle neměla být když jsem měl nahozené bubny a točil s nima rukou tak občas někdě drhly takže velká vůle by tam neměla být. zítra ještě zkusím vydělat ty pružiny a zkusit to jen tak bez nich našlapat jak se to bude chovat kdyžtak tam dám nějakou slabši pružinu. Jestli nepomůže toto tak nevím. :( :(

Uživatelský avatar
traktorfanda
Příspěvky: 1150
Registrován: čtv říj 30, 2008 6:10 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zadní náprava V3S - brzdy

#229 Nový příspěvek od traktorfanda »

Dej sem fotku tech dorazů kde ne máš umíytěné 8)

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9506
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní náprava V3S - brzdy

#230 Nový příspěvek od Atlan »

A tie zadne vaceky mas dufam montovane odvzdusnovakom hore. Tj tak ako maju byt v aute.?

Inak 20mm chodu hlavneho valca je cca 7mm na zadnych brzdach tj jedna brzdova celust sa pohne o 3.5mm tak ze max vola je medzi oblozenim a bubnom 3mm.

Tak ze tam by si mal byt v norme ci? Ak tam mas este nejaku paku ze to netlaci priamo na brzdove oblozenie.
Chce to foto.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

maatej
Příspěvky: 16
Registrován: úte lis 07, 2017 11:17 pm
Bydliště: Vsetín

Re: Zadní náprava V3S - brzdy

#231 Nový příspěvek od maatej »

takže jsem shodil pružinky zkusil to bez nich a bylo to ono. na paknách jsem dnes převrtal díry a dal si tam slabši pružiny. a už to brzdí suprově. šlápnu na pedál a kola jdou smykem. foto nemám protože se mi rozbil telefon a nemám na co fotit. :'( a díky za rady. :) :)

Uživatelský avatar
traktorfanda
Příspěvky: 1150
Registrován: čtv říj 30, 2008 6:10 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zadní náprava V3S - brzdy

#232 Nový příspěvek od traktorfanda »

Já jsem s tím seřízením excentrů dost bojoval, furt to nebylo ono. Nakonec jsem je předělal úplně dolů co nejblíž k prasátkům a seřídil jsem je napoprve 8) když jsem je měl uprostřed paken, tak buď buben drhl o pakny nebo to brzdilo až úplně nadoraz brzdového válce.

Uživatelský avatar
traktorfanda
Příspěvky: 1150
Registrován: čtv říj 30, 2008 6:10 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zadní náprava V3S - brzdy

#233 Nový příspěvek od traktorfanda »

Jsem slepej :-/ Teď jsem si to znovu přečet a všiml si že máš prasátka se samostavem 8)

maatej
Příspěvky: 16
Registrován: úte lis 07, 2017 11:17 pm
Bydliště: Vsetín

Re: Zadní náprava V3S - brzdy

#234 Nový příspěvek od maatej »

Jojo mám prasátka se samostavem. Nebo měly by být jak mi přišly tak jsem jen sundal gumicku a viděl jsem že jsou namazane tak jsem je ani nerozdelaval což byla chyba že jsem se nepodival jestli tam jsou nebo ne. No každopádně už to brzdí. Teď už jen nějak ruční brzdu a brzdy budu mít hotové. :)

Odpovědět

Zpět na „Brzdy“