WiFi termostat

elektroinstalace, okruhy, světla, startéry, baterie, dobíjení, atd.

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
Fizz
Příspěvky: 7852
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

WiFi termostat

#1 Nový příspěvek od Fizz »

Zdravím místní elektrikáře a jiné elektro mágy, řeším topný systém, hodláme použít topnou rohož/rohože v jedné části bytu a v druhé infra panely. Každé topení (místnost) má samostatný okruh, v žádné místnosti není kombinace rohož/panel. Chvěl bych ovládat termostaty dálkově (WiFi, popř jiná možnost pokud je, hlavně kvůli komfortu nastavování, tj ovládání z pláže v Karibiku netřeba)... Poradíte/ máte odzkoušeny nějaký termostat popř i aplikaci na jeho ovládání/programování?

Zajímají mě zkušenosti i s termostatem, náchylnost na výpadky energie třeba.

Jeden bude spínat rohož 4kW, to budu řešit stykačem. Jinak ideálně aby to uměl sám (1600w nebo víc), u dvou bude podlahové čidlo dva pojedou podle "teploty vzduchu", přičemž pro ty podlahové bude teplota vzduchu referencí pro srovnání energetické/komfortní stránky vytápění panel/rohož.

Díky za případné podněty.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
Navarson
Příspěvky: 826
Registrován: úte kvě 28, 2019 9:45 pm
Bydliště: u Nepomuku

Re: WiFi termostat

#2 Nový příspěvek od Navarson »

Mám doma tuto...řídím s tím teplotu v 7 cimrách, kondenzační kotel a elektrický bojler. Umí toho ale mnohem víc. Za mě spokojenost.
Mimochodem...co ten krokodýl...ještě je k mání?
Sekací traktůrek Hayter H1842.....V podstatě Countax z roku 1995
Babetta 207 chopper....................Prostě brutální mašina
UNC 045 Detvan.........................Nakladač malý, ale šikovný

Odpovědět

Zpět na „Elektrika“