Dřív než zavolám opraváři, chtěl bych vyloučit případnou pitomost, která mohla způsobit můj problém.
Naftovej jednoválec, čtyřtakt. Zničeho nic nejde nastartovat. Projevy - když zvednu páčku dekomprese, točí se to jako dřív. Jakmile ji dám dolů, motor se s kompresí tak 2-3x pomalu a hodně ztěžka přetočí, pak už ani to ne. Baterka dobitá i vyměněná, furt stejný. Žádný varování a postupný zhoršování, prostě včera to šlo, dneska ne. Po čem se podívat jako první?
startér nemá sílu
Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo
-
- Příspěvky: 3082
- Registrován: ned led 20, 2008 5:07 pm
- Bydliště: Podžalí
Re: startér nemá sílu
Mrkl bych na uhlíky.....kdysi mi to dělalo na Z25,jsou tam po 90' a jedny visely.S dekompresorem roztočil,jak jsem dekompres zavřel,síla už nestačila.
Re: startér nemá sílu
pokud má ten starter rotor uložený ve futrech a jsou vyčvochtaný tak to dělá taky, (rotor se kříží)...
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.
-
- Příspěvky: 2355
- Registrován: čtv pro 25, 2008 10:24 pm
- Bydliště: Okr. Náchod
- Kontaktovat uživatele:
Re: startér nemá sílu
ve spolupráci s klešťákem by to mohlo jít odhalit, uhlíky = menší odběr, ložiska = větší odběr než obvykle
Re: startér nemá sílu
zkontrolovat ukostření jako první a to důkladně
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.
-
- Příspěvky: 3082
- Registrován: ned led 20, 2008 5:07 pm
- Bydliště: Podžalí
Re: startér nemá sílu
Vyřečeno. Kombinace mizerný kostry a mizerných baterek. To je tak, že doma skladuju několik aku který se tvářej jako nabitý a přitom už jsou po smrti.