Hydraulika - padají ramena

hydraulické okruhy, pístnice, hydromotory, netěsnosti, orbitroly, oleje, atd.

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Terablick
Příspěvky: 10674
Registrován: pon kvě 04, 2009 10:22 pm
Bydliště: 38901
Kontaktovat uživatele:

Re: Hydraulika

#31 Nový příspěvek od Terablick »

Přesně tak. Zkus vymontovat rozvaděč (odpojit hadice a vypustit olej) a profouknout ho do vstupu P s pákama v neutrálu. Když nepůjde, má buď vracečku přes pojišťovák (to bys viděl že tam je pojišťovák - hoď kyžtak foto rozvaděče) a ten je nastavenej na "moc" velkej tlak, nebo je to rozvaděč se "slepým" neutrálem. A nebo je špatně zapojenej ;-).
Asi to znáš, ale pro jistotu: P= vstup tlaku od čerpadlo do rozvaděče, T= tank neboli nádrž (vracečka) a A,B jsou výstupy k pístům. Pokud tam máš ještě nějaké další vstupy/výstupy, asi by bylo dobré hodit foto nebo napsat popis a označení. Může to bejt pobočnej rozvaděč a podobně ;-). Jestli má nějaký označení, štítek atd, mělo by to z něj jít vyčíst rovnou nebo najít na netu ;-) Kdyžtak sem hoď maximum informací o rozvaděči a kdyžtak i fotky :).
Rád poradím s hydraulikou. Pište ale vždy na email hydraulika@post.cz

Moje stránky o HYDRAULICE (klik). Kalkulátory (řízení, naviják, štípačka, hadice, ...), návody, katalogy, vychytávky...

Farming Simulator a další hry levně

Marian Ondroušek
Příspěvky: 36
Registrován: pát dub 09, 2010 9:09 pm

Re: Hydraulika

#32 Nový příspěvek od Marian Ondroušek »

fotky sú také aké sú :vztek: ,nedalo sa lepšie pofotiť. Bol trojcestný ten rozvádzač,len ja som ho skrátil na jednocestný. Na jednej foto som označil zapojenie.
Přílohy
Fotečka-0066.jpg
Fotečka-0068.jpg
Fotečka-0066.jpg
Fotečka-0067.jpg

Uživatelský avatar
DOOM
Příspěvky: 694
Registrován: čtv lis 08, 2007 8:51 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Hydraulika

#33 Nový příspěvek od DOOM »

tady tyto rozvaděče mam ted zrovna jsem montoval 5 ti pačkovy na vyvažečku
pokud ti nefunguje tak to chce vyčistit pojštovaci ventil už se mi stalo že byla pořad otevřena zpatečka a vlastně nic nefunguje normalně vyčistit profoukat a pojede to tyto rozvaděče jsou velice nachylne na čistotu oleje jako vše co je na hydrauliku

Uživatelský avatar
Sedlec
Příspěvky: 33
Registrován: sob kvě 15, 2010 7:50 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Hydraulika

#34 Nový příspěvek od Sedlec »

Zdárek, nezdárek. Udělal jsi stejnou chybu jako já. Z tohohle třícestného ventilu udělat jednocestný prostě nejde. Když jednotlivé bloky rozebereš, zjistíš, že díry proti sobě nepasují. Musíš mezi ně vložit alespoň jednu středovou sekci. Se soudružským pozdravem čest :prace:

Uživatelský avatar
Terablick
Příspěvky: 10674
Registrován: pon kvě 04, 2009 10:22 pm
Bydliště: 38901
Kontaktovat uživatele:

Re: Hydraulika

#35 Nový příspěvek od Terablick »

Vždycky se musí dát alespoň jedna středová sekce, ale oni by ty krajní neměli ani mít páky ;-). Je to zvláštní rozvaděč ;-). Jinak neni nic takového jako trojcestnej ani trojčinnej rozvaděč ;-). Je třísekční (buď jednočinná nebo dvojčinná každá ze sekcí) ;-). Nic ve zlém, jen jsem to upřesnil :friends:
Rád poradím s hydraulikou. Pište ale vždy na email hydraulika@post.cz

Moje stránky o HYDRAULICE (klik). Kalkulátory (řízení, naviják, štípačka, hadice, ...), návody, katalogy, vychytávky...

Farming Simulator a další hry levně

sekalsemmalo
Příspěvky: 4211
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Hydraulika

#36 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

blbost
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Marian Ondroušek
Příspěvky: 36
Registrován: pát dub 09, 2010 9:09 pm

Re: Hydraulika

#37 Nový příspěvek od Marian Ondroušek »

Opravené :prace: bolo to špinavé. Ešte raz ďakujem za rady

Uživatelský avatar
DOOM
Příspěvky: 694
Registrován: čtv lis 08, 2007 8:51 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Hydraulika

#38 Nový příspěvek od DOOM »

PŘESNĚ TO JSEM TI PSAL VYČISTIT ROZVADĚČE JSOU NAROČNE NA ČISTOTU OLEJE MAŠ TAM FILTR NĚKDE

Uživatelský avatar
Kumpy
Příspěvky: 70
Registrován: pát črc 06, 2018 10:00 am
Bydliště: Ilava

Re: Hydraulika - padají ramena

#39 Nový příspěvek od Kumpy »

Presne tento rozvadzac mam aj ja na mojom traktoe, mama tam dvojcinny valec. Pridavam foto z netu. Akurat sa mi pokazilo nanom uchytenie packy, toci sa mi dokola. Musim to rozobrat, ak sa to da a zistit co tomu je.

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Hydraulika“