••• Všetky Štiepkovače, Špalíkovače, Drtiče SEM •••

Youtube.com

Moderátor: rezis

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: ••• Všetky Štiepkovače, Špalíkovače, Drtiče SEM •••

#1351 Nový příspěvek od Leo »

V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: ••• Všetky Štiepkovače, Špalíkovače, Drtiče SEM •••

#1352 Nový příspěvek od Leo »

V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: ••• Všetky Štiepkovače, Špalíkovače, Drtiče SEM •••

#1353 Nový příspěvek od Leo »

V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20658
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: ••• Všetky Štiepkovače, Špalíkovače, Drtiče SEM •••

#1354 Nový příspěvek od ota »

No já nevím, ale asi mám ty svoje pačmáky moc rád. Když koukám na některý videa, tak mě ty moje ruce brněji. Kurva to jsou nebezpečný zgarbáky. Vím, třeba to zatím mají na zkoušku, pak to zakrytují. Ale brní mě z toho pohledu ruce.

Tady na konci zkouška no taky mazec.

kulevaros
Příspěvky: 1463
Registrován: úte bře 19, 2013 8:55 am
Bydliště: Zlín

Re: ••• Všetky Štiepkovače, Špalíkovače, Drtiče SEM •••

#1355 Nový příspěvek od kulevaros »

Podle me tam maji malo otacek.

Uživatelský avatar
Baťa1
Příspěvky: 2446
Registrován: čtv zář 09, 2010 1:55 pm
Bydliště: VY-PV

Re: ••• Všetky Štiepkovače, Špalíkovače, Drtiče SEM •••

#1356 Nový příspěvek od Baťa1 »

pačmáky to mám taky rád, když třeba vidim toto:

tak se mě normálně zvedá kufr, je mě na zvracení protože si spomenu na toto:
naprosto stejné princip i to tak vypadá má to chlápek prostě uplně stejné stroj
bacha slabé povahy neklikat je to :grc:
https://www.youtube.com/watch?v=HA1dVYyXc8Y
Frézování, soustružení a jiné činnosti v dílně, Zetor 50 super

Uživatelský avatar
Fidlla
Příspěvky: 5039
Registrován: sob říj 22, 2011 9:59 pm
Bydliště: Lanškroun

Re: ••• Všetky Štiepkovače, Špalíkovače, Drtiče SEM •••

#1357 Nový příspěvek od Fidlla »

U takového žlabu byl na čumendu u nás v asanaci,měli tam zirafu se Zoo Dvůr Králové a ta má duté kosti,to byl rachot...
Zetor 6718 DEEP RED

Uživatelský avatar
Baťa1
Příspěvky: 2446
Registrován: čtv zář 09, 2010 1:55 pm
Bydliště: VY-PV

Re: ••• Všetky Štiepkovače, Špalíkovače, Drtiče SEM •••

#1358 Nový příspěvek od Baťa1 »

tam bych nemohl pracovat to bych byl furt poblitej, když si spomenu jak do kovošrotu nám dovezl jeden dobytek sud a v tym jakási páchnoucí sračka tak urajinec do teho hrábnul železem a vytáhl nejaky kosti, no zřejmě temu chlapovi neco doma zkapalo tak to jebnul do sudu pak nevěda co s tím tak to zasypal starym železem a dovezl aji se sudem do kováku, já vydržím dost ale to teda ze mě lezli střeva vrchem, sem měl sto chutí zavolat policajty že je tam mrtvola ale pak tam vytáhl haxnu a na tym kopyta tak se to odvezlo na cihelnu to kapalny se vylilo do díry do teho sudu s kostima se přidala umělina z aut a hlína, slisovalo se to v lisu na kostku a šup s tym do číny, pak má to železo za neco stát..

nic, zpátky ke strojům a o dřevě
nektery ty hebláky to je fakt děs co lidi vymyslí, konkrétně ty štípačky, já su za hydrauliku, tu zastavíš ve kterékoliv poloze a z této polohy kdykoliv jedeš zpět nemusí se čekat až proběhne nějaké cyklus nebo se dotočí motor a obrátí se chod to už je ruka dávno urvaná, takto na té hydraulice ikdyby došlo k temu že si tam skřípnu klepeto tak prostě hnu páčkó nebo já to mám přes elektroventile pustim tlačítko tak se to zastaví a hned ťuknu do vedléšího a jedu zpátky, tak to třeba "jenom" zlomí ruku nebo rozmáčkne prsty ale nemusím čekat až mě to pracku ukrótí až u zadnice

apropo viděl sem co udělá z člověka štěpkovačka, během pár vteřin akorád hromadu červenéch hoblin, chlap tam cpal roští nohó a ono mu ty podávací válce chňaply škarbal a mlasky mňamky a dobró chuť vehikle, jediny co se změnilo tak intenzivní monotóní chróstání na lehké hukot bez chróstání, to čovek zvedl hlavu od práce protože ten zvuk se změnil, no kruci blbec nechá křáp hučet a nepřikládá do chřtánu, si řikám kde ten franta se zašil že ho není už pět minut vidět, aha tady je kus montérek a vzadu červeny hoblovačky a cáry hader, tak to už je po frantovi, tak bacha na potvoru
Frézování, soustružení a jiné činnosti v dílně, Zetor 50 super

Uživatelský avatar
stanik84
Příspěvky: 1880
Registrován: čtv kvě 15, 2014 10:31 am
Bydliště: doma

Re: ••• Všetky Štiepkovače, Špalíkovače, Drtiče SEM •••

#1359 Nový příspěvek od stanik84 »

Baťo, ta štípačka výš, to je teda stroj. To tě chati jednou a nikdo to nezastaví. Taky jsem chtěl dělat klasickou hydraulickou a nakonec koupil tovární 9t. Když si člověk spočítá ten čas, traverzu, rozvaděč, motor+čerpadlo, pistnici, tak je na tom skoro stejně. Nehledě na to, že to má bezpečnostní prvky.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20658
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: ••• Všetky Štiepkovače, Špalíkovače, Drtiče SEM •••

#1360 Nový příspěvek od ota »

Jo na tu od Baťi1 jsem čuměl tuhle taky. No kolikrát je to o hodně horší verk, tohle ještě jde.
Mám druhou šťípačku vlastní výroby. Zrovna včera jsme na ní šťípali dřevo. Tu první jsem byl nucen prodat. Každej si ji chodil půjčovat ta byla za traktor. No a pak mi to vrátili pokaždý zkurvený a jen že ,,teče ti rozvaděč, nebo teče ti pístnice, nebo mi švagr potřískal tvrdokovem navařenej klín sekerkou. A ale to už bylo když si to půjčoval, oprav si to. Vzal jsem ji a prodal. Pak přišli a nemám. Přez zimu jsem si udělal jinou jen na tu elektrickou hydrauliku. Přijel si ji půjčit známej. Hele štípačka půjč mi ji. Jo dej mi 2000 Kč a tady si ji půjč. Jejda to je peněz za půjčení! a odjel. A už nikdo nechodí. Mám to na I profilu a šťípne to všechno. Je to na ležato. Teď včera jsme štípali duboví větvě. Ale dávali jsme je tam ve dvou jak byly tlustý. Museli jsme vžycky trošku pootočit ventylam na první rozšťípnutí a pak už to jelo na standartní tlak. Se synem jsme každej z jedný strany. On vkládá a já odbírám. Pantatík sedí na židly a kejvá páčkou posuv. Už to máme sehraný za ty leta. Zrovna včera jsme si říkali že už takhle šťípeme asi 20 roků s ní. No už pár kuláků viděla. Jediný zranění za celou dobu bal u mě zlomenej poslední článek prostředníku pravé ruky. Ale jsem si to udělal sám. Vložil jsem tam takovou fajfku z břízy tak 30 cm průměr. A nějak se m i to nezdálo, tak jsem s ní otočil a ona sjela a přimáčkla mi prst na ičko. A už to bylo. Jo tlouct klínama a palicej, kurva to bych tloukl ještě teď. Usnadní to kurva práci. Soused si koupil tovární a už ji měl několikrát v opravě. A větší kuláky musí rozšťípnout klínema a pak teprve dát do šťípačky. A má tu nastojato a povídal tuhle, že se s tím nadře to tam trefovat. Jak si řeže v lese sám, má to jako salámy a pak to nastojato trefuj.

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: ••• Všetky Štiepkovače, Špalíkovače, Drtiče SEM •••

#1361 Nový příspěvek od Leo »

V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: ••• Všetky Štiepkovače, Špalíkovače, Drtiče SEM •••

#1362 Nový příspěvek od Leo »

V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: ••• Všetky Štiepkovače, Špalíkovače, Drtiče SEM •••

#1363 Nový příspěvek od Leo »

V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: ••• Všetky Štiepkovače, Špalíkovače, Drtiče SEM •••

#1364 Nový příspěvek od Leo »


V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: ••• Všetky Štiepkovače, Špalíkovače, Drtiče SEM •••

#1365 Nový příspěvek od Leo »

V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Odpovědět

Zpět na „Videa z netu“