ŤAHANIE TANKU

Youtube.com

Moderátor: rezis

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
murár
Příspěvky: 2544
Registrován: ned úno 22, 2009 7:04 pm
Bydliště: Zlaté okr. Bardejov

ŤAHANIE TANKU

#1 Nový příspěvek od murár »

Bohu žiaľ sa to nedá dať do humorných videí ale ako taký návod pre strýčka príhodu do budúcnosti by sme to mali začať trénovať. Návod ako ťahať traktorom tank aj v zákrutách.
https://www.yookee.cz/pozor-na-zatacky- ... usky-tank/

Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5433
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: ŤAHANIE TANKU

#2 Nový příspěvek od thovt »

Technika se sbírala a schovávala pokud to šlo opravila se nic se nemění, stačí zajít do domova důchodců a potkat pamětníka.
Tenkrát nebyly kamery a youtube nejsou o tom záznamy. Vojenskou technikou se i oraly pole, nebyly traktory ale byly miny na polích asi tak.

Uživatelský avatar
Hanz 260
Příspěvky: 6004
Registrován: ned úno 08, 2009 11:21 am
Bydliště: Benešovsko

Re: ŤAHANIE TANKU

#3 Nový příspěvek od Hanz 260 »

Budu muset opatřit něco silnějšího, moje 8011 by to neutáhla.
Zetor crystal 8011, VZV Irion 3.5 tuny od Shreka, plato 2.7 t

Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5433
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: ŤAHANIE TANKU

#4 Nový příspěvek od thovt »

To dáš na rovině.

jiriSBS
Příspěvky: 1764
Registrován: pon kvě 20, 2013 9:12 pm
Bydliště: Bravantice

Re: ŤAHANIE TANKU

#5 Nový příspěvek od jiriSBS »

...na tahání tanku mám vzpomínku z vojny v roce 1978 jsme projížděli přes voj. prostor Mimoň v noci po silnici mezi poli a
z pravé strany byly vidět světla jak se blíží k silnici , byly to ruské T-72 dvě tahaly jednu , mezi tanky lana do kříže ,aby
tažený tank držel stopu . Na poslední chvílí jsem zjistil , že nemají snahu zastavit a stejnou rychlostí pokračují přes silnici
kde projížděla naše kolona , podařilo se mi padku zastavit kousek od prvního tanku , ale druhý tank měl hlaveň
natočenou směrem ke mě a ta projela necelý metr od kabiny padky , měl jsem více štěstí než rozumu .Když jsem byl v
Žatci na OPT(opravna pásové techniky) , tak při "plavbách" tanku se stávalo , že se nějaký "utopil" , tak se s podvalem
odvážel do opravny a pak se pracovalo do rána ,všechny náplně vyměnit a vše vysušit . Zůstaly jen vzpomínky ,hala
opravny je zbouraná.

Odpovědět

Zpět na „Videa z netu“