Vyprosteni kamionu

Youtube.com

Moderátor: rezis

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Příspěvky: 1909
Registrován: stř pro 29, 2010 1:28 pm
Bydliště: PJ

Vyprosteni kamionu

#1 Nový příspěvek od KOŠŤÁL »


Béďa 17
Příspěvky: 655
Registrován: pon pro 03, 2012 8:47 pm
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Vyprosteni kamionu

#2 Nový příspěvek od Béďa 17 »

Vím že od monitoru se to dobře komentuje,ale byla tam drobná nesouhra. :) Ale hlavně že to dobře dopadlo. 8)
Zetor 6718 s motorem 7001
Zetor 25 A

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Příspěvky: 1909
Registrován: stř pro 29, 2010 1:28 pm
Bydliště: PJ

Re: Vyprosteni kamionu

#3 Nový příspěvek od KOŠŤÁL »

velka nesouhra a hlavne mizerna domluva.

ibanez5
Příspěvky: 1576
Registrován: sob kvě 31, 2014 8:34 am
Bydliště: Kousek od 3nce

Re: Vyprosteni kamionu

#4 Nový příspěvek od ibanez5 »

No kdyby ta Tatra byla naložená tak to vypadá uplně jinak... Tahat kamion práznou Tatrou je nesmysl...
„Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět. Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe."

Uživatelský avatar
zetorak jirka
Příspěvky: 4525
Registrován: ned pro 18, 2011 12:35 pm
Bydliště: Hajnice OKR: Trutnov

Re: Vyprosteni kamionu

#5 Nový příspěvek od zetorak jirka »

Sláva , ať žijou blbci

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20658
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Vyprosteni kamionu

#6 Nový příspěvek od ota »

Kluci u tohodle jde o zkušenosti. Jednou tady v zimě klučina couval s naloženým kamionem k baráku dom. Pak ráno to bylo přimrzlí a hodilo ho to ze silnice bokem do trávy. Bylo trochu namrzlo. No zadní náprava tahače na trávě. A ještě u rybníka. Už si to šiboval do rybníka. No dojeli traktory a tahaly tahaly zepředu, zezadu, návěs do stran. Ani prd. Nakonec došel kluk co leta letoucí jezdí s kamionem. Jeden velkej traktor dozadu, druhej velkej dopředu. Ukázal takhle a sem najeď. Klukovi za volantem řekl co má dělat. Traktory jeďete kupředu a ty v tom kamionu couvej. Že couvej? Jeď dopředu nebo tam slítneš! A ten kluk co to tam kybicoval říkal, poslouchejte jen mě a ne těch 20 kecalů kolem. Takže traktory jeďte a kamion couvej. Během asi 2 minut byl kamion na asfaltu spátky. Předtím asi 3 hodiny manipulovali sem a tam a nikde nic. Tenhle dokázal za pár minut v pohodě dostat kamion spátky. Kroutili jsme hlavou proč ho tahají traktory každej na svojí stranu. No pak nám to došlo, na té točně návěsu ho to tahlo správným směrem a tím že kamion couval a kola se protáčely se smýkaly správným směrem.
Kdo párkrát někde vymordoval takovou mašinu a má trochu pod čepicí přijde a řekne tak a tak a ostatní si klepou na čelo. A ono mu to vyjde, pak ťi ostaní čumí a kurva však je to tak jak on to dělal. Není to jen že ,,silou" ale i trochu rozumem.

Uživatelský avatar
brigadnik
Příspěvky: 1070
Registrován: stř říj 17, 2007 10:20 am
Bydliště: Žatecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyprosteni kamionu

#7 Nový příspěvek od brigadnik »

ibanez5 píše:No kdyby ta Tatra byla naložená tak to vypadá uplně jinak... Tahat kamion práznou Tatrou je nesmysl...
prázdná tatra bylo první co mě napadlo. Pár let zpátky tu při nehodě lehnul podobně návěs do škarpy, nejprv se to zkoušelo se stojedenašedesátkou, nakonec nastopil kírovec a s přehledem to vytáhl. Návěs byl plněj uhlí.

Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 3415
Registrován: ned lis 01, 2009 1:11 pm
Bydliště: Krakonošovo

Re: Vyprosteni kamionu

#8 Nový příspěvek od jenicek »

No ten v tom prvním Crystalu na boku je buď nalitej nebo extrémně nadrženej :D
Silně mi to připomíná mojí paní, která mě tahala traktorem když sem zapad s osobákem předkem do bahna.
Traktor jsem zapřáh za kouli, nastartoval, zařadil redukovanou 1, přidal ruční plyn a nechal jsem ji stát na spojce a dal jsem jí pokyn, že se začnou na autě protáčet kola, ať pouští spojku.
Než jsem nastoupil do auta, nastartoval a odbrzdil, tak už to 3x škublo :vysmech:

tomous
Příspěvky: 3131
Registrován: sob úno 27, 2010 3:03 pm
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: Vyprosteni kamionu

#9 Nový příspěvek od tomous »

zetorak jirka píše:Sláva , ať žijou blbci
Přesně tak. Nechybělo mnoho a crystal ležel....

Odpovědět

Zpět na „Videa z netu“