Humorná videa

Youtube.com

Moderátor: rezis

Zpráva
Autor
fikejz
Příspěvky: 6499
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Humorná videa

#826 Nový příspěvek od fikejz »

Vždycky si u takovýchto historek vzpomenu na naše mládí a nechápu, že kromě jedné zlomené nohy a i to při obyčejném fotbale, se to obešlo bez větších zranění :-/ Naše první minikáry neměli ani volant. Byly to jen dvě, tři k sobě zbitý prkna vzadu přibitá jedna náprava z kočárku a vepředu na otočně přidělaném prkně druhá- tou se nohama řídilo a podrážkami o gumu koleček i brzdilo. Postupně ty káry byl všelijak "vylepšovaný" od různých způsobů řízení a ruční brzdy na zadní kolo až po regulérní minikáru s jakýma se tenkrát jezdili oficiální závody.
I jezdit bylo kde. Buď od sokolovny k výboru, nebo od dolního hřbitova ve Václavicích. Tam to dolů do vesnice je necelý kilák a převýšení nějakých 40m s největším krpálem hned na rozjezdu. Kupodivu nikoho z nás ani nenapadlo ty verky vystrkat až nahoru na Branku, odkud by to bylo dolů jeden a půl kiláku a z pořádnýho kopce - celkové převýšení nějakých 100m, ale kde by se při průjezdu mezi baráky Václavic někdo z nás jistojistě zrakvil, nebo někoho jiného srazil.
To že jsme se v létě "plavili" na různých a někdy i plovoucích předmětech po přehradě i přes ni a v zimě bruslili sotva nás led unesl i když se pod námi vlnil a nikdo se neutopil patří taky do kategorie "anděl strážný se nadřel".
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14928
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Humorná videa

#827 Nový příspěvek od DanculSK »

Ota
:friends:
Ďakujem za krásne ráno...
Zobudil som skoro všetkých
Čo som sa rehotal
Ešte raz
Ďakujem
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 8016
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: Humorná videa

#828 Nový příspěvek od Chose11 »

Jj, taky si říkám jak jsem to dětství na vesnici mohl ve zdraví přežít, barák na kopci, štěrková příjezdová cesta a futr jsme vymýšleli káry a vozidla jak jezdit dolů. Kolečka z kočárku, dřevo co se našlo, kupa hřebíků, cingrlátka, zvonečky , když se sehnaly fixy, tak namalovat přístrojovku, placatá baterka a z Liberty se ukradlo přední světlo a brzdilo se taky nohama, nebo klacek na podvozku. Volant byl jen na parádu, řídilo se nohama přímo na nápravě a jezdilo se furt, vůbec nám nevadilo to tahat věčně nahoru, až do tmy, kdy už na nás babička vlítla aby nás nahnalo domů. Obzvláště když jsme si vyrobili vlek, aby jsme mohli jezdit ve čtyrech a co nejrychleji. Jen se divím že jsme nikdy nevlítli do auta co by proti nám jelo, ale asi tehdá bylo prd aut oproti dnešku, těch kamínku zadřených v dlaních a zadku, držkopády jeden za druhým. :D
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13438
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Humorná videa

#829 Nový příspěvek od Čárls »

Všude to bejvalo stejný u nas taky tak hurá na smeťák a už se robila kára No s těma autama Kdysi jako kluk jsme chodili na křižovatku v lese Zatluky a psali si SPZ aut taková zabava
No a když jsi na hlavním tahu z Hořic za hodinu napsal 20 aut tak to už byl tenkrát velkej provoz dnes ti tam projedou během 3-5 minut Takže provoz nebyl a když měl jet autobus tak to už jsme věděli a nejezdil Občas projel traktor ale to už taky se vědělo bylo vidět na kopci do JZd že pojede a kam tak se počkalo
Jo byla jiná doba a prostě sme si tu zábavu našli těch odřenejch kolen těch bylo nepočítaně Babička uviděla nalila kysličník zalípla a šlo se blbnout dál :smich:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 21107
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Humorná videa

#830 Nový příspěvek od ota »

Kluci ještě teď jsem si vzpoměl. Ta babka jak ji zmiňuju co nám vždycky ošetřila bolesti. No určitě ti starší budou znát z okolí z dětských let. Bába vzrůstu Růžičková. Nepamatuju si že by neměla na hlavě šátek a takovou tu širokánckou sukni. Holiny v zimě důchodky na nohou. Říkali jsme ji ,,stodvojka" to podle tanku ,,4 z tanku a pes" tam měli tank 102. Tedy jak se něco poondilo šlo se ke stodvojce. Bába řimbaba mohla by lámat meče! Dojila od svejch asi 10 let krávy. Pak už na kravíně. Musela od mala pomáhat. Doma měla kýbl amastolu masti. To se tuším dávalo kravám na vemena, ona říkala ,,na vimena" a tím mastila i bolavej zub v hubě. Prostě ji bylo dost a zabrala na každý hovno jak říkala. Dlaždič mluví proti ní velmi slušně. Měla hlas jak když zapne amplion. Když pak byla v důchodu, tak někdy v 80 letech ji poslali do důchodu, stála třeba půldne opřená o plot před barákem a čekala, až někdo půjde kolem, že si pohovoří.
Zase druhej kámoš měl mámu a to byl hroznej rapl. Když jsme něco vyvedli, třeba se zmáchali v prosinci když praskl led, nebo prodřeli na prdeli kalhory náročnou jízdou z náspu tratě po prdeli dolů. Tak jsme se pak báli jit s kámošem domů. Stalo se, že mámu chytil rapl a naflákala hubu všem kdo tam stáli. Kolikrát i tomu, kdo s průserem neměl nic společnýho. Že ,,já tam nebyl, já za nic nemůžu"! A máma že ,,to máš forotu parchante, však ještě není večer a určitě nějakou kravinu stihneš udělat"! Měřila snad 150 cm. Hubená jak tyčka. Ale facky, zahlavce rozdavala jak dvoumetrovej chlap!
Klucí jedem do kovošrotu, tak třeba pak zase napíšu nějakou příhodu. Mě to po přečtení Vašich příhod naskakuje v hlavě samo. 8)

Pavel
Příspěvky: 8321
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: Humorná videa

#831 Nový příspěvek od Pavel »

Oto TOS ještě neřídil samolepku předělanou na kolecka


Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13438
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Humorná videa

#833 Nový příspěvek od Čárls »

Netřeba komentáře :smich: :smich: :smich:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14928
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Humorná videa

#834 Nový příspěvek od DanculSK »

A ktorý je "náš" kamarát
Zasiahnutý Hromom?
:red:
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9176
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Humorná videa

#835 Nový příspěvek od Sniper »

Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Uživatelský avatar
murár
Příspěvky: 2787
Registrován: ned úno 22, 2009 7:04 pm
Bydliště: Zlaté okr. Bardejov

Re: Humorná videa

#836 Nový příspěvek od murár »

Niekde vymýšľajú robotizované traktory a niekde to ide aj tak
https://youtube.com/shorts/9BFch98UTEo? ... ioXtqE1BHV

Irčan
Příspěvky: 2457
Registrován: stř zář 28, 2011 8:55 pm
Bydliště: Boskovice

Re: Humorná videa

#837 Nový příspěvek od Irčan »

Ceterum autem censeo EU esse delendam.
„Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.“ — Benjamin Franklin

Odpovědět

Zpět na „Videa z netu“