Humorná videa

Youtube.com

Moderátor: rezis

Zpráva
Autor
claus
Příspěvky: 45
Registrován: ned srp 26, 2012 1:49 pm
Bydliště: hodonín

Re: Humorná videa

#811 Nový příspěvek od claus »

Ukázal jsem to manželce, moc se jí to líbilo. Ale od té doby je pořád nějaká zamyšlená.

Uživatelský avatar
murár
Příspěvky: 2619
Registrován: ned úno 22, 2009 7:04 pm
Bydliště: Zlaté okr. Bardejov

Re: Humorná videa

#812 Nový příspěvek od murár »

Moja manželka zase si často pospevuje jeden hit od Lucky- už z trovby ........ :zapomel:

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13213
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Humorná videa

#813 Nový příspěvek od Čárls »

Jde jen o to zda máš plynovů trůbu :smich:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/


Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14736
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Humorná videa

#815 Nový příspěvek od DanculSK »

Už by som to mal za krkom....
:smich:
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70


Uživatelský avatar
murár
Příspěvky: 2619
Registrován: ned úno 22, 2009 7:04 pm
Bydliště: Zlaté okr. Bardejov

Re: Humorná videa

#817 Nový příspěvek od murár »

Odhalený tajný projekt EU ako vyrieši krízu z nedostatkom elektriny pre elektroauta.
https://youtube.com/shorts/B5Ta9CXd93Y? ... -QXcXHUi8I

oakenfold
Příspěvky: 314
Registrován: stř říj 20, 2010 7:58 pm
Bydliště: Vamberk

Re: Humorná videa

#818 Nový příspěvek od oakenfold »

S čínskýma značkama .
Z7711, Z3011, Z Super P, Nakladač Nujn 100, Bss 3,5t, Bss P73S, RUR 5

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4816
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Humorná videa

#819 Nový příspěvek od imaginaro »

pak ale bude potřeba na ty pevny částice vozit za sebou vlek :D
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/



Uživatelský avatar
murár
Příspěvky: 2619
Registrován: ned úno 22, 2009 7:04 pm
Bydliště: Zlaté okr. Bardejov

Re: Humorná videa

#822 Nový příspěvek od murár »

Tak neváhajte a kupujte traktory aj deťom! Aspoň pre tu radosť keď vás vytiahne. :smich:
https://youtube.com/shorts/Th8XxQXgE-A? ... KOXoI3WOmi

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9071
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Humorná videa

#823 Nový příspěvek od Sniper »

Kdyby alespoň šlapal, spratek :tyty: :-/
Já nevím, jednou za čas jako odměnu ano, ale jinak se snažím svého syna učit pohybovat se pouze vlastní silou.
Co z těch děcek vyroste, když už ve 3 letech mají jeepy na baterky, jinak se vozí v kočáru, nebo nosí na rukou? :vztek:


Obrázek
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20887
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Humorná videa

#824 Nový příspěvek od ota »

Taková škoda, že dřív nebyly kamery pro natáčení videa. S kámošem jsme si postavili káru. Další kámoš nám to svařil svářečkou. Byl o něco starší. Tuším jemu 14 roků a vařil elektrodou jak starej chlap! Ze smeťáku železo, kolečka a sedačku. Vytlačili jsme ,,Mičigéna" jak jsme tomu dali název ( kámoš kdesi našel obrázek jakéhosi Tigercatu a tam přez to napsáno Mičigen ) tak se naše kára tak jmenovala. Nastal problém, dva jezdci a jen jeden stroj. Tak že jeden bude řídit a druhej stát vzadu a držet se sedačky. U nás silnice asfaltová z kopce dobře 1,5 km v kuse. Paráda! Vyrazili jsme. Takhle ve dvou to nebylo moc pohodlné. Dobře tedy spíchneme si vozík. Jeden bude řídit a druhej sedět ve vozíku. Uplně nejlíp se na to hodila stará lednička. Vykuchali jsme vnitřek a použili ho. Jako korbu. Zespoda přišroubovali nápravku z kočárku s kolečkama. Paráda, dopředu násadu z lopaty. Provrtali díru na konci do závěsu prostrčili skrz násadu a tu díru v ní 150 hřebík a bylo hotovo. Dovlekli jsme to až nahoru na kopec. Kámoš za volant a já do vozíku. O to pořadí jsme si střihli. To bylo oblíbené rozsouzení nerozhodných situací. Rozjeli jsme se a soustrojí vcelku nabíralo rychlost. U našejch jsme to už sypali dost rychle. Tak nějak jsme zapoměli na brzdy. Jediná brzda bylo kus zlomené násady z krumpáče, díra v podlaze vozíku z ledničky. Tam co ve starých lednicích procházel ten chladící pult do ledničky. Kámoš od volantu ,,héj přibrzdi trochu!" Vrazím ten štycholec do díry a páčím proti silnici. Kámoš vykrýval vůle v řízení a trochu hodil kličku. Vozík se převrátil a já plachtil po silnici. Odřený kolena a lokty. No dom to nešlo, chytil bych nějakou po hubě, že kraviny. Tak k kámoše bábě. Bába šahla do almary, vzala tam amastol namastila mi ty odřený fleky a omotala kusem natrhanýho starýho peostěradla. No po chvíli bolest ustala hurá dáme druhou jízdu! Tentokráte ale řídím já a kámoš do vozíku. Vyrazili jsme z kopce dolů. Štycholcovou brzdu kámoš používal hned, aby jsme se tak nerozjeli. Jedeme si dolů kopcem a najednou pod našejma je železniční přejezd. Začaly blikat výstražný světla. Nějak nás ovládla panika. Kámoš že to neubrzdíme a mašina nás slisuje. Střihni to do škarpy! Tak jo, stočil jsem to do škarpy. Ále škarpa plná kurevsky vzrostlech kopřiv. Žahavek to se ví. Já jen kraťasy a sandály na nohou. To se ví, že jsme to do těch kopřiv trefili na celou dobrou! Já se jakožto předák řidič v těch kopřivách zválel jak starej strejc! Kámoš seděl ve vozíku a pohoda. Ten den jsem já dopadl jak sedlák u Chlumce. A navíc doma ještě dostal pár pohlavku, co jsem kde kravil. Druhej den započala přestavba našeho závodního stroje. Instalace dobrých brzd byla nutností. Kára dostala pořádné gumové brzdící špalky vyřezaný z špalků traktorovejch gum ze smeťáku.
Jo to byly časy! Kdepak počítač, televize. Kde se co našlo, to se použilo.

Uživatelský avatar
harijaro
Příspěvky: 3454
Registrován: ned pro 26, 2010 11:16 am
Bydliště: Štiavnik

Re: Humorná videa

#825 Nový příspěvek od harijaro »

Strašne rád čítam otove príhody. Normálne si to živo predstavujem. :D

Odpovědět

Zpět na „Videa z netu“