V Rusku je všechno možné...

Youtube.com

Moderátor: rezis

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
neboferus
Příspěvky: 805
Registrován: sob kvě 14, 2011 8:20 am
Bydliště: poprad

Re: V Rusku je všechno možné...

#46 Nový příspěvek od neboferus »


Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20827
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: V Rusku je všechno možné...

#47 Nový příspěvek od ota »

Ahoj, tady je jedno pěkné video. Tady máme po shlédnutí toho videa uplně rovné koleje jako když střelí. :D

karbus8045
Příspěvky: 1342
Registrován: sob črc 18, 2009 3:41 pm

Re: V Rusku je všechno možné...

#48 Nový příspěvek od karbus8045 »

taky je vidět že štěrkem pod ty koleje nešetřily :D :D :D

Uživatelský avatar
neboferus
Příspěvky: 805
Registrován: sob kvě 14, 2011 8:20 am
Bydliště: poprad

Re: V Rusku je všechno možné...

#49 Nový příspěvek od neboferus »


Uživatelský avatar
edo
Příspěvky: 1400
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Kopanice

Re: V Rusku je všechno možné...

#50 Nový příspěvek od edo »

záchrana mačky v rusku :D :D


Uživatelský avatar
neboferus
Příspěvky: 805
Registrován: sob kvě 14, 2011 8:20 am
Bydliště: poprad

Re: V Rusku je všechno možné...

#51 Nový příspěvek od neboferus »

Neuveritelne :smich: Zo zaciatku som si aj myslel ze ci nebudu chciet zrubat strom,potom som uz aj zacal verit ze to zmaknu,ale rusi nesklamali :smich: :smich: :smich:
Skoda ze nerozumiem reci jeho kmena :D

Uživatelský avatar
neboferus
Příspěvky: 805
Registrován: sob kvě 14, 2011 8:20 am
Bydliště: poprad

Re: V Rusku je všechno možné...

#52 Nový příspěvek od neboferus »


duchodce
Příspěvky: 4451
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: V Rusku je všechno možné...

#53 Nový příspěvek od duchodce »

Jednu chvíli tam je vidět kus oje , já si myslím že prostě tažný prostředek letadlo neutáhl- klouzal se. . Ono těch lidí tam zas tolik nebylo a tolik se do toho neopírali.Zamrzlý mazací tuk je nesmysl.
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20827
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: V Rusku je všechno možné...

#54 Nový příspěvek od ota »

Ono jak tam píšou, o tom mazivu, znám to z vlastní zkušenosti. Kam se na Ruské mazivo nebo třeba vazelínu sere kdejakej Shell, nebo Texaco! Dělal jsem ve fabryce kde se dělaly nápravy na avie. Do nábojů náprav se dávalo lopatkou na uhlí co je u kamen :D mazivo. Vazelína, celé se to tou lopatkou omatlalo ložisko, náboj. Potom se nasazoval protikus. Když se dával Ruskej, Smaska litol nebyl nikdy problém. Bylo to v 200 l sudu takové žluté mazivo a v něm byly takové hrudky. Naplemtalo se to a sesadilo a nikdy nebyl problém. Potom jak to bylo, začalo se brát od našich ,,západních spasitelů" a pořát se zadíraly náboje. Zjistilo se, že v chladném počasí to blbě maže a zadírají se ložiska. Ty stejný ložiska co byly předtím. No co už, zase se začalo brát z Ruska a hele ani jedno ložisko se nezadřelo.
Však všichni víme, co se stalo, když do vrtulníků začaly dávat jiné ,,kvalitní" mazivo a né to Ruské! Zadřelo se kde co.
Ono takhle, Rusové mají kurva dobré a odzkoušené věci a každej si myslí, že to stojí za hovno a ono co už není nad to jejich humpolácké a jednoduché! Už jsem se s tím dostkrát setkal, že se něco ,,hrozně hupoláckýho Ruskýho" nahradilo světovím západním, nebo nedej bože Ameryckým super kvalitním vehementem a nakonec se to co už vrátilo zase na to Ruský osvědčený.
Toliko k Ruskejm věcem, který jsou často lepší než nějaký světoví extra třídy! 8)

duchodce
Příspěvky: 4451
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: V Rusku je všechno možné...

#55 Nový příspěvek od duchodce »

U ruských kombajnů "Kolos" pokud se začaly ložiska na bubnech mazat něčím jiným než Litolem tak se začali hřát a po čase odešli . Problém byl že byl poměrně nedostupný protože když jsme to zjistili tak jsme s tím mazali kde co.Používali ho i v servisech pro Ladu a Moskviče.Měl jsem 30 let Moskviče a originál olej do difu se těžko scháněl , pokud jsi tam dal náš hipoidní tak se zadek začal ozývat a v servis mě varoval s se zkrácenou životností Začal jsem ho schánět přes rusáky a ejhle on to byl stejný jako do nějakého převodu u vrtulníku. Pouze byl problém s množstvím - nejmenší odběr sud .
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Pavel
Příspěvky: 8274
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: V Rusku je všechno možné...

#56 Nový příspěvek od Pavel »

dt nebo stalinec jedine jejich maziva i do nivy kombajnu jen to byl u stalince nebo u dt problém třeba olej nalit jak byl hustej

Uživatelský avatar
Badyn
Příspěvky: 711
Registrován: ned srp 08, 2010 6:47 pm
Bydliště: Horní Čermná

Re: V Rusku je všechno možné...

#57 Nový příspěvek od Badyn »

edo píše:záchrana mačky v rusku :D :D

V čase 1:53 vypadá že kočka dostala pořádnou ránu :D

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20827
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: V Rusku je všechno možné...

#58 Nový příspěvek od ota »

Ještě jsem si vzpoměl u těch osobních aut. Švára měl žigulíka. Koupil ho nového. Měl ho asi 30 roků. Jednou takhle přišel a ptal se mě, že má v chladiči ještě původní chladící kaplinu a nikdy nedolíval ani kapku a nechybělo mu taky nic. No a on si nebyl jistej, jestli po těch letech ještě kapalina nezamrzne. Tak jsme jeli ke kámošovi a on vzal ten novodobej hustoměr. Dal tam kapku z chladiče a koukal proti světlu do té mašinky. A povídal, nemusíš mít strach, ukazuje to -40°C. Tak sednul do žigula a vesele jezdil dál. :D
Jinak někde mám ještě ve velké pixle od solviny napakovanou tu smasku Litol, Ale kde? To už nevím. Nabagroval jsem si kdysi, když jsem tou lopatkou lemtal ty náboje kol!

Uživatelský avatar
neboferus
Příspěvky: 805
Registrován: sob kvě 14, 2011 8:20 am
Bydliště: poprad

Re: V Rusku je všechno možné...

#59 Nový příspěvek od neboferus »


Uživatelský avatar
neboferus
Příspěvky: 805
Registrován: sob kvě 14, 2011 8:20 am
Bydliště: poprad

Re: V Rusku je všechno možné...

#60 Nový příspěvek od neboferus »


Odpovědět

Zpět na „Videa z netu“