Náprava P V3S + pasující disky

rozměry, rozteče šroubů, atd.

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
Tomas v3s
Příspěvky: 2
Registrován: úte úno 08, 2022 9:50 pm
Bydliště: Šumperk 1

Re: Náprava V3S co se na ni dá narvat

#91 Nový příspěvek od Tomas v3s »

ota píše: úte pro 27, 2011 11:58 pm Ahoj ty kluku, na vejdovou nápravu toho narveš haldy! To mi věř! :D
Dám sem pár obrázků co tam jde.
Bacha na ty disky RU 5 narveš naše kola. Třeba Ruský 13x18 Zil tam nejdou. Skoušel jsem je a chbí mi tak 3 cm abych to na disk nacpal.
Hele nacpeš tam i ty jako mám já! Ty s červeným diskem! :D :smich:
Ta 18" jde na disk z 9 tuny. Tuším rozteč šroubů stejná jako Vejda. Ale třeba plášť z RU 5 na ten nedělenej disk, to asi nedáš třeba. :nene:
Pro Tebe je obrázek 1 , 2 , 3 . První je 12,5 x 18" 9 tuna valník, nedělený. Druhý je kombajn E 517 zadní kola 12,5 x 18" nedělený. Třetí je RUR 5 disk 13 x 18" dělený pro Tebe asi nejvýhodnější. Jinak tyhle tři rozměry disků jdou na Vejdu bez ůprav. :friends:

Ahoj,prosim te na 4.ta fotka to sis vyrabel nejaky prevarky nebo to se da koupit?shanim na v3s dozadu,vepredu mam ifa ale stejny kdyz dam dozadu jsou moc schovany,diky moc za info,tomas

Ivan50
Příspěvky: 1023
Registrován: sob led 07, 2012 4:18 pm
Bydliště: Považska Bystrica

Re: Náprava P V3S + pasující disky

#92 Nový příspěvek od Ivan50 »

Chlapi,neni to o disku ale o gumach,potreboval by som vediet vas nazor ze ktora z tychto dvoch gum je lepsia do lesa ked je mokro,smyklavo.Pisal som aj na facebook a tam to bolo 50 na 50,jedni vraveli to a druhy to.....vas nazor si cenim,cim viac odpovedi tym ma viac presvedcite.Chcem to na liaz mts 27.... Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
CBS
Příspěvky: 2373
Registrován: pon úno 16, 2009 1:37 pm
Bydliště: Levice

Re: Náprava P V3S + pasující disky

#93 Nový příspěvek od CBS »

Posledný vzor je snáď trošička lepší, opticky pôsobí, že má viac priestoru medzi vzorom, má prerušovaný aj stred a polovica behúňa má aspoň náznak samočistenia.

Odpovědět

Zpět na „Kola a pneu“