Běloruské pneu Belshina 16.0-20 na disky z Agro IFA ?

rozměry, rozteče šroubů, atd.

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
maryzx10
Příspěvky: 16
Registrován: pon kvě 16, 2016 9:59 pm
Bydliště: Vernýřov

Běloruské pneu Belshina 16.0-20 na disky z Agro IFA ?

#1 Nový příspěvek od maryzx10 »

Ahoj ve spolek,
jsem tu nový,a tak bych Vás rád všechny pozdravil,a rovnou měl jeden dotázek.Mám možnost za dobrou cenu koupit nové Běloruské pneu Belshina 16.0-20 a nevím,jestli bych je obul na Agrodisky z IFY.Někde jsem totiž četl,a možná i zde na fóru,že ty ruský gumy jsou o trochu menší,a nejdou nasadit.Nemáte s tím někdo nějakou zkušenost? :help: Díky Mára

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20827
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Běloruské pneu Belshina 16.0-20 na disky z Agro IFA ?

#2 Nový příspěvek od ota »

Čus Máro, zdravím Tě mezi náma tady. 8)
Třeba Ruský gumy na Zila jsou menší. Zkoušel jsem je nasadit na náš disk a bylo to malí. Ale zase u nás na tom honu mají nasazený tyhle ty Belshiny sice větší a jsou tam. Nevím, jestli nepoužili ale disky z SK 5.
Ty disky Ifácký mám doma sice teda z mačkače ale je to stejný. Mám na nich kola aby se to dalo oměřit muselo by se to sundat aspoň pero a ta obruč.
Chtělo by to, kdyby někdo oměřil ty gumy kolik mají díru. Třeba jestli Pavel tady z agropneuservisu by nevěděl. Nebo kdyby třeba je tam neměl tak by to mohl poměřit.

Uživatelský avatar
maryzx10
Příspěvky: 16
Registrován: pon kvě 16, 2016 9:59 pm
Bydliště: Vernýřov

Re: Běloruské pneu Belshina 16.0-20 na disky z Agro IFA ?

#3 Nový příspěvek od maryzx10 »

Zdar Oto,
díky za reakci na dotaz,ale to kvůli tomu to nezouvej :tone: :) Ten vnitřní rozměr pneu zjistím,mám to přes kolegu v práci,tak ho zaúkoluju ať mi to u toho souseda změří.Ale nemám ty disky z ify,to bych je pak začal shánět,kdyby to pasovalo.
Třeba je má někdo doma bez gum,a mohl by to změřit.

Pavel
Příspěvky: 8274
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: Běloruské pneu Belshina 16.0-20 na disky z Agro IFA ?

#4 Nový příspěvek od Pavel »

mely by tam jit davaj se na nemecky plastaky fekaly

Uživatelský avatar
maryzx10
Příspěvky: 16
Registrován: pon kvě 16, 2016 9:59 pm
Bydliště: Vernýřov

Re: Běloruské pneu Belshina 16.0-20 na disky z Agro IFA ?

#5 Nový příspěvek od maryzx10 »

Zdar Pavle,
díky za informaci.V úterý tam pro ně jedu.
Kdyby jste měl někdo náhodou disky z agro ify nebo z toho mačkače,na prodej,tak dva kousky bych rád koupil :)

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20827
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Běloruské pneu Belshina 16.0-20 na disky z Agro IFA ?

#6 Nový příspěvek od ota »

Ahoj, zkus napsat chlapíkovi tady z fora s přezdívkou Shrek minulej tejden od nás odvezl dvě kola z mačkače i s mačkačem. Třeba by je prodal. A není to k němu daleko. Mám od něho tyhle kola 4. Oni se celkem špatně schánějí.

Uživatelský avatar
maryzx10
Příspěvky: 16
Registrován: pon kvě 16, 2016 9:59 pm
Bydliště: Vernýřov

Re: Běloruské pneu Belshina 16.0-20 na disky z Agro IFA ?

#7 Nový příspěvek od maryzx10 »

Zdar,
tak disky už jsou doma,jak bude chvilka tak to přezuju a dám sem foto.Díky Všem za pomoc,a jelikož přestavuji traktůrek,tak se určitě zase s nějakým problémem přihlásím :)
Mary

Uživatelský avatar
maryzx10
Příspěvky: 16
Registrován: pon kvě 16, 2016 9:59 pm
Bydliště: Vernýřov

Re: Běloruské pneu Belshina 16.0-20 na disky z Agro IFA ?

#8 Nový příspěvek od maryzx10 »

Zdravím po delší odmlce,a přidávám slíbené foto.
Zatím mám přezuté jen jedno kolo,a byla to docela makačka.Né,že bych chtěl šetřit za pneuservis,ale chtěl jsem sundat staré pneu,očistit a natřít si v klidu disky.
No,teď už vím,že příště už pojedu do servisu :) Dva dny jsem vždy po práci zkoušel odrazit a sundat staré gumy,ale nehnul jsem s nimi ani o milimetr.Nakonec jsem výřezal límec a disk, a pak přesekal kordy.Disk a límec jsem očistil,ale do nové gumy se jim nechtělo.nakonec jsem ty vnitřní náběžné strany obrousil tak,že zapadli z polovic do gumy a zbytek dotlačila duše.Nevím,nakolik se guma má nafouknout,tak jsem jí nafoukl na 2,5 ,patky se dotlačili na disk,a upustil tlak na 2,0.

Obrázek

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Kola a pneu“