Karbec

vše k motorům, včetně spojky, chlazení, palivové soustavy atd.

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
Krusna2
Příspěvky: 352
Registrován: pát dub 06, 2012 11:00 pm
Bydliště: Hlinsko

Karbec

#1 Nový příspěvek od Krusna2 »

Dobrý den chci dát karbec z jawa 350 na trabantackej motor myslíte že to pojede vím že se zmenší víkon atd ale chci ho tam skusit dát protože mně normál už mrdá z toho jak to žere to žere tak 17 litru na sto předsťihem sem nechybal protože nemam nato pomucky a ani to neumim tak tam chci dat karbec na kterim se da stelovat bohatost chtel bych na trakturek dát nakej malej naftovej moturek ale nesjou chechtačky :( díky za rady

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20653
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Karbec

#2 Nový příspěvek od ota »

Koukni, tady je pěknej motor a máš klid od karburátoru. http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 10&t=42859
Měl jsem trabanta 10 roků. Nemůžu na něj říct křivý slovo. Mezmar a ještě jednou nezmar. Co to uvezlo, co se do něj vešlo, kudy projel pracovní auto do nepohody. No ale co chci říct.
Karburátor, těch je tolik druhů, jako maku v makovici. Já vyzkoušel asi čtyři kousky, každej jinej. Nakonec jsem sehnal takovej snad jeětě za krále klacka. No a ten byl uplně nejlepší. Žralo to míň, chytalo to a jezdilo to dobře. Ale taky jsem tam měl karburátor, pěknej ale s ním to žralo jako tank! Špatně chytalo a to jsem s tím dělal psí divy. ten karbec co byl dobrej, měl uplně jinak sytič, navrchu tuším. Štelování bohatosti mají myslím všechny. Bejvá to takovej šroub v takové trubičce jakoby našroubovanej myslím. No už jsem Trabiho neměl dva roky v ruce, tak si to nepamatuju.

Krusna2
Příspěvky: 352
Registrován: pát dub 06, 2012 11:00 pm
Bydliště: Hlinsko

Re: Karbec

#3 Nový příspěvek od Krusna2 »

no Ten motor to bi bil perfekt ale nesjou tetkon chechtačky a nechce se mi to vubec predelavat ti motori jako nemuzu taki na nej rict nic spatniho na motor z traboše jede jak drak ale ta spotřeba je fakt hrozná jako no bohatost se seřídit nedá ja mam este starej typ karbecu a tam je ¨jenom triska volnobehu na prazdno jakobi na difuzuru jinak nic skusim kouknout na bazos a sehnat nakej karbec a uvidím

Uživatelský avatar
Standam
Příspěvky: 658
Registrován: stř říj 22, 2008 7:35 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Karbec

#4 Nový příspěvek od Standam »

Krusna2 píše:no Ten motor to bi bil perfekt ale nesjou tetkon chechtačky a nechce se mi to vubec predelavat ti motori jako nemuzu taki na nej rict nic spatniho na motor z traboše jede jak drak ale ta spotřeba je fakt hrozná jako no bohatost se seřídit nedá ja mam este starej typ karbecu a tam je ¨jenom triska volnobehu na prazdno jakobi na difuzuru jinak nic skusim kouknout na bazos a sehnat nakej karbec a uvidím
Zdravím, pokud máš "vyběhanej" motor, tak Ti žádná změna karburátoru nepomůže. Standa.

Krusna2
Příspěvky: 352
Registrován: pát dub 06, 2012 11:00 pm
Bydliště: Hlinsko

Re: Karbec

#5 Nový příspěvek od Krusna2 »

Tak jsem koukal na kroužky a ti sou ok motor viběhanej není nezvoní nic tak nevím čím to je schanim tet karburátor z jawa 175 a skusím ho tam dát a uvidím

HonzaT.
Příspěvky: 730
Registrován: stř srp 19, 2009 10:26 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Karbec

#6 Nový příspěvek od HonzaT. »

co vím,tak se tam dával z Jawy 250,lepší chod v nízkejch otáčkách a menší spotřeba,zkus nějakej s označením 2926

Odpovědět

Zpět na „Motory“