RS 09 - předvstřik

vše k motorům, včetně spojky, chlazení, palivové soustavy atd.

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Frantík
Příspěvky: 706
Registrován: pát črc 27, 2007 11:15 am
Bydliště: Plzeň

Re: Předvstřik

#31 Nový příspěvek od Frantík »

jano píše:premeraj tlaky vo válcoch...
Jo, správná připomínka. 8) Pokud je bez tlaků, tak můžeš mít čerpadlo i trysky ze zlata a prd.
Když mùžu, pomùžu a poradim a občas kecam. :-)

songoran
Příspěvky: 1
Registrován: čtv kvě 21, 2009 3:08 am

Re: Předvstřik

#32 Nový příspěvek od songoran »

Caute. Nastavoval som cerpadlo na M22 bez kapilar. trubice len volnim okom kedy zacne vytekat nafta z cerpadla a stalo sa mi ze ked som zalozil cerpadlo a nastartoval tak motor siel do vysokych otacok a na pridanie a ubratie plynu nereagoval. Raz sa mi ho podarilo nastartovat normalne po roznych nast. vstrik. cerpadla. isiel som vyoravat svabku a odstavil som traktor a po opetovnom nastartovani asi cca 15 min pokusania sa nastartovat isiel znova do otacok neviete co by to mohlo byt Dakujem
Sorry ak som to dal do zlej temy

jano
Příspěvky: 1038
Registrován: ned črc 08, 2007 9:51 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Předvstřik

#33 Nový příspěvek od jano »

zaseklý regulátor

Luboš R
Příspěvky: 1
Registrován: stř pro 15, 2021 4:59 pm
Bydliště: Počátky

Re: RS 09 - předvstřik

#34 Nový příspěvek od Luboš R »

Chlapi, jsem z Vysočiny a potřeboval bych zkontrolovat předvstřik čerpadla u M 22. Před lety mi dělal chlap g.o. motoru. Původní čerpadlo málo dobře, motor šel ok, ale čerpadlo začalo zakrátko propouštět naftu do oleje. Původní čerpadlo mi vyměnil za jiné, údajně zgeneralkovane, ale od té doby motor hodně kouří v tahu- černý dým. Vím jistojistě, zžepo výměně čerpadla předvstřik neseřizoval. Pán už je velmi starý nebo možná ani není mezi námi. Nedokázal by mi to někdo seřídit. Rád zaplatím, dovezu a odvezu. Jsem z Pelhřimovska. Vysočina. Předem díky

lavida
Příspěvky: 337
Registrován: pát zář 28, 2012 10:39 pm
Bydliště: nováky-SR

Re: RS 09 - předvstřik

#35 Nový příspěvek od lavida »

Po výmene vstrekovacieho čerpadla ti to už leta kouří? Zrejme vysoká dávka paliva.Ak sú tlaky vo valcoch OK,/25barov (atm)min/,tak zrejme vysoká dávka.

Odpovědět

Zpět na „Motory“