John deere motor

vše k motorům, včetně spojky, chlazení, palivové soustavy atd.

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
martinmm
Příspěvky: 4
Registrován: ned bře 18, 2012 6:43 am
Bydliště: Brno

John deere motor

#1 Nový příspěvek od martinmm »

Ahoj ve spolek , měl bych dotaz k motoru který má vedle klikove hřídele dve hřídele za balanc motoru asi aby motor slapal hladce bez vibrací , jedna hřídel se mi rozlomila a vylomila uchycení v blloku přemýšlím dat druhou ven zadělal díry na mazání a nechat to tak traktor e Starej a nechce se mi dávat 100 tis za opravu nějak tak mi to spocitaly jinej blok díly atd co myslíte muže tenhle typ motoru fungovat bez těch hřídeli ? Má stim někdo zkušenost? Dík všem za případne odpovedi

Tomas6
Příspěvky: 5275
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: John deere motor

#2 Nový příspěvek od Tomas6 »

Nechci vařit z vody, ani jsi nenapsal co to je vlastně za motor. Ono teoreticky by to bez těch vyvažováků mělo fungovat normálně, znám hromadu motorů, které mají vyvažováky, nicméně v jiném autě vyvažováky nemá a jezdí to. Akorát ten chod je trochu tvrdší
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

martinmm
Příspěvky: 4
Registrován: ned bře 18, 2012 6:43 am
Bydliště: Brno

Re: John deere motor

#3 Nový příspěvek od martinmm »

Je to 4 válec jondeere 2850.
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

martinmm
Příspěvky: 4
Registrován: ned bře 18, 2012 6:43 am
Bydliště: Brno

Re: John deere motor

#4 Nový příspěvek od martinmm »

Dík za názor ja si to taky myslím ze by to šlo ale nevim to a tak doufám ze někdo tu zkušenost mít bude z nějakého důvodu tam ty vyvažovaci hřídele budou s mechanik co motor děla říkal ze neví

Tomas6
Příspěvky: 5275
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: John deere motor

#5 Nový příspěvek od Tomas6 »

Víš co. Zkušenost bude mít asi málokdo, jestli vůbec někdo. Tobě asi už nejde o nic. Buď do toho dáš to kilo teď a ten motor uděláš, nebo tu druhou vyndáš a uvidíš. Když to bude fungovat zatleskáš si, když ne, tak prostě budeš zas na začátku.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

rammsteiner
Příspěvky: 59
Registrován: ned črc 03, 2011 2:37 pm
Bydliště: trencin

Re: John deere motor

#6 Nový příspěvek od rammsteiner »

Zdravim. Skusim odpovedat. Bracho cca rok dozadu riesil odkup auta, mitsibishi outlander, nejaky rocnik 2014, diesel, od kamarata doktora. Auto v perfektnom stave, tak sa studovali recenzie. Jedine co sa mi nezdalo, ze ten motor bezal ako zetor 25. A co cert nechcel, bolest tych motorov boli nejake poruchove ozubenia na vyvazovakoch. Kolegov svagor mal tiez ten motor a tomu to aj lahlo kvoli tym vyvazovakom. No ale co chcem povedat. Nejaky chlapik z holandska mal navod na youtube ako tie vyvazovaky vyhodit a fungovat bez nich.
Cize asi by som skusil vyhodit tie vyvazovaky a pokial to je stroj na jazdenie "okolo komina" (300L nafty rocne), tak by som sa vozil.

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10017
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: John deere motor

#7 Nový příspěvek od Ondras83 »

VW motory některé vyvažovaky mají (Passat, Superb, Tiguan) a některé nemají (Octavia, golf, Yeti) a jezdí to. Motory takřka stejné, 2,0TDI

Odpovědět

Zpět na „Motory“