Motor briggs stratton nepravidelný chod

vše k motorům, včetně spojky, chlazení, palivové soustavy atd.

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Motor briggs stratton nepravidelný chod

#16 Nový příspěvek od DYK »

No jo, je tady jaro!!! To nebude membrána, na to je moc nové. Reklamuj, ale asi to zaplatíš. Neuznají záruku. Ale kdo ví.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

lexus
Příspěvky: 89
Registrován: sob říj 10, 2015 7:42 pm
Bydliště: Nitra

Re: Motor briggs stratton nepravidelný chod

#17 Nový příspěvek od lexus »

DYK.Dakujem za odpoved ačo to može byt noví stroj :chytry:

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9506
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor briggs stratton nepravidelný chod

#18 Nový příspěvek od Atlan »

Rkelamuj to a hotovo.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

lexus
Příspěvky: 89
Registrován: sob říj 10, 2015 7:42 pm
Bydliště: Nitra

Re: Motor briggs stratton nepravidelný chod

#19 Nový příspěvek od lexus »

No tak som dnes Reklamoval a povedali mi že je to v norme ked po zahriati ide normalne ale bolo to len cez telefon do predajne , a ešte niečo trepal o strunke že ju mam naťjahnuť no ked sa to p.... tak pojdem do predajny natiahnut panovy odbornikovy :jazyk: :jazyk: :jazyk: a bol som vybaveny :321:

petr laz
Příspěvky: 1106
Registrován: pát lis 07, 2008 10:58 am
Bydliště: Borová u Poličky

Re: Motor briggs stratton nepravidelný chod

#20 Nový příspěvek od petr laz »

Je to sice jinej motor Honda GX 340 ale asi mam take spatnou membranu kde koupit. Loni sem menil olej a zacali problemy, na motoru bylo mam pocit ze 15w40 cemu u nas odpovida m7ads3 ale chlap co sem kupoval motor me rekl ze tam mam dat m10w40 tak sem ho dal pak sem zjistil ze jak otevru naplno paku sytice po startu motor chodi otacky nahoru a dolu (jinak sem vzdy otviral nohou naplno nebo si to motor otevrel sam. Moc nepomohlo ani cisteni karbce a mam pocit ze ta membrana byla prohnuta.
Čeština neni moje silna stránka. Raději píšu bez diakritiky.

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7814
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: Motor briggs stratton nepravidelný chod

#21 Nový příspěvek od Chose11 »

Tak se mi v práci dostala do rukou sekačka Dolmar PM-4660 S1 osazená motorem BaS 675. Po nastartování pravidelně pulsují otáčky motoru, jakoby regulátor otáček motoru přidával a ubíral. Podle vyjádření zahradnice se tohle děje i v záběru při sekání, historii sekačky neznám, protože jsem ve firmě teprve pár měsíců. S touto závadou se to prý dávalo do servisu a prý je to normální věc dle jejich vyjádření, což se mi moc nezdá. Ale že tam něco dělali jsem poznal podle nového vzduchového filtru, rozdělal jsem karbec, prostříkal spec. čističem na karburátory a profoukal vzduchem. Překontroloval všechny pružinky a táhla a složil vše zpět. Po nastartování se nic nezměnilo. Svíčka je čistá, taky nová, sekačka startuje, ale vyžaduje razatní zatažení za šňůru, jinak se jí nechce naskočit. Nějaký tip na co se mám podívat? A je to karbec bez membrány.
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

Uživatelský avatar
mape
Příspěvky: 1464
Registrován: pon dub 04, 2011 1:53 pm
Bydliště: Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor briggs stratton nepravidelný chod

#22 Nový příspěvek od mape »

Mě tohle začala kdysi dělat elektrocentrála.houpala a každej říkal že je po smrtí. Nabehano asi rok každodenního provozu.
Takže rozborka karburátoru a nic. Pak jsem jednou byl něco omrknout z inzerce a pan zrovna opravoval sekačku se stejným problémem. Tak jsem začal vyzvídat.... Dělá to vesměs kanálek přechodu. Prostě to neumí plynule z nižších do vysokejch otáček protože ten kanálek je strašné titernej.tak jsem hned přijel domů a znova rozebral. Karburátor jsem koupal v různých ředidlech ,v lihu a i čistič na brzdy a na montážní pěnu jsem zkousel a profukoval vzduchem. Po namontování ejhle centrála chodí jako za mlada.
Toť moje zkušenost.
už žádné domadělané stroje. mám už jen své mazlíčky
Avia D60 Turbo E3
unc 060
Kobelco SK30
Westvood 1300
Vlastnoručně vyrobený dvouosak vlek nebrzděný

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7814
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: Motor briggs stratton nepravidelný chod

#23 Nový příspěvek od Chose11 »

karbec byl celkem jednoduchý, kanálek přechodu jsem tam nikde nepostřehnul, nebo netuším že to byl právě on
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

Uživatelský avatar
mape
Příspěvky: 1464
Registrován: pon dub 04, 2011 1:53 pm
Bydliště: Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor briggs stratton nepravidelný chod

#24 Nový příspěvek od mape »

Většinou ùstí pod klapku.ja tím chtěl říct že klidně má člověk pocit že to vyčistil a stejně to nevycistil.
už žádné domadělané stroje. mám už jen své mazlíčky
Avia D60 Turbo E3
unc 060
Kobelco SK30
Westvood 1300
Vlastnoručně vyrobený dvouosak vlek nebrzděný

Odpovědět

Zpět na „Motory“