fotky

pouze fotky

Moderátoři: rezis, Malboro, Leo, Milhauss

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
chavier
Site Admin
Příspěvky: 2568
Registrován: úte črc 03, 2007 9:50 pm
Bydliště: okres Karviná
Kontaktovat uživatele:

fotky

#1 Nový příspěvek od chavier »

budou se tu dávat jen fotky, správce je Milhaus

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: fotky

#2 Nový příspěvek od Milhauss »

Óoooooo děkuji pánovi :friends: :wink: To jsem zvědav,kdo mě první napadne,co to zase vymýšlím za kraviny :jazyk: Jde mi o to,vkládat fotky strojů,příslušenství,zařízení,zlepšováku za malotraktory,ať už domácí výrobu,o tu nám jde nejvíce,tak i některé seriovky.Jako káry,vleky,lejty,cisterny,pluhy,radlice,štípačky,atd. Pokud možno vkládat jen adresy,třeba z rajčete,jako jsem to udělal já. Vkládat můžeme i videa z youtube zase jen link,ať co nejvíce šstríme místo na http://www.nasetraktory.eu. Debata být může,nejsem proti,ale jen k tématu,nebo danému stroji a né voloviny. Galerie bude sloužit pro inspiraci,a řešní komplikací při stavbě strojů. Galerie je vytvořena pro cizí stroje,z inzerce, z jiných servrů,atd.Ne místních,i když já jich mám uložených plno,a těžko budu pátrat co čí je.Takže tomu se asi nevyvarujeme,i když naše strojovny máme výše. Děkuji tímto Chavimu a uvidíme co to bude dělat.smazat a uvolnit forum můžeme vždy. Já jsem prostě na malotraktory a jejich strroječky úchyl,tak prosím moji úchylku respektujte,když se nebude něco líbit,do mě. Milhauss

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: fotky

#3 Nový příspěvek od Milhauss »

tak jsem to smazal všechno a začneme znova,konečně jsem se dostal k tomu,abych všechny fotky zmenšil,a postupně rozdělím techniku a budu dávat sem.


Moje všechny za pět let nasyslené fotky jsou tu - již zmenšené na 640 - 480

http://milhauss2.rajce.net/Zemedelska_t ... tory_I.dil

Teď jen přemýšlím,jestli si mám dát tu práci a postupně sem přes odkaz dávat jednotlivé foto??? Jinak syslím dál :) Ale jo,postupně je sem budu dávat

Uživatelský avatar
chavier
Site Admin
Příspěvky: 2568
Registrován: úte črc 03, 2007 9:50 pm
Bydliště: okres Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: fotky

#4 Nový příspěvek od chavier »

není za co! :)

Ale asi bych navrhoval fotky a videa bez keců, ty bych rovnou mazal. Zaleží ale na tobě a prohlížejícíh...

Umí rajče dělat odkazy na fotku s miniaturou? BB kod?
Když ne navrhuji fotky vkladat mezi značky IMG v max rozlišením 800x600

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: fotky

#5 Nový příspěvek od Milhauss »

Zkouška

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Galerie“