Rider Castel Garden xf 130

sekačky a traktory. Husqvarna, Partner, Stiga, MTD, CastelGarden,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
falken
Příspěvky: 52
Registrován: pát říj 14, 2011 8:52 pm
Bydliště: okr. Kutná Hora

Re: Rider Castel Garden xf 130

#16 Nový příspěvek od falken »

Ty remeny kupuju ve sklade JZD kazdej stoji cca 60Kc, zitra se dosatnu domu tak se podivam na jejich oznaceni. Mam tam od kazdeho novej nahradni.

falken
Příspěvky: 52
Registrován: pát říj 14, 2011 8:52 pm
Bydliště: okr. Kutná Hora

Re: Rider Castel Garden xf 130

#17 Nový příspěvek od falken »

Tak remeny pouzivam 13x1250Li a 13x850Li

Kolemjdoucí
Příspěvky: 13
Registrován: pát dub 10, 2015 10:26 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Rider Castel Garden xf 130

#18 Nový příspěvek od Kolemjdoucí »

Děkuju za info proměřím ten můj a dám vědět, jak na tom jsem. Můžeš popsat ještě podle rozměru kterej řemen je pojezdovej a kterej je na pohon nože? Případně adresu a kontakt na ten sklad JZD, určitě bych se tam také zastavil pro oba ty řemeny 8) :potlesk:
Jinak náhradní díly mi dnes přišli a tak o víkendu se budu v tom opět vrtat :jazyk:

falken
Příspěvky: 52
Registrován: pát říj 14, 2011 8:52 pm
Bydliště: okr. Kutná Hora

Re: Rider Castel Garden xf 130

#19 Nový příspěvek od falken »

Ten delsi je na sekani a kratsi pojezd. Kupuju to u Vlasimi v Pavlovicich ale to je pro tebe trochu daleko.

miras269
Příspěvky: 1
Registrován: úte zář 05, 2017 7:50 pm
Bydliště: Turnov

Re: Rider Castel Garden xf 130

#20 Nový příspěvek od miras269 »

Tak jsem zkoušel vyměnit řemen pohonu nože. V JZD prodejně jsem sehnal nejdřív klasický, uvedených rozměrů zde a s ním to zlobilo, koupil jsem tedy potom stejných rozměrů, ale zubatý ( protože tam takový původně byl ) a výsledek je snad ještě horší. I když mám vůle na tyči zapínání náhonu na max a brzdu nože doštelovanou, otočím klíčem a hned se mi točí i nůž... řemen je volný, ale zakousává se do kladky od motoru a nejsem schopen to vyštelovat tak, aby motor běžel a řemen v kladce jen klouzal...

máte někdo tip jak to vyřešit...? radu jako řemenici namazat jsem zkoušel... trošku WD a asi na 10 sec je problém vyřešen, než se WD vypaří.... je možné, že řemen v mountfield za nekřesťanské prachy je v něčem jiný, než ty z JZD a nebude se do řemenice zakousávat...?

peyrak
Příspěvky: 1238
Registrován: sob bře 15, 2014 5:45 am
Bydliště: Rychnovsko

Re: Rider Castel Garden xf 130

#21 Nový příspěvek od peyrak »

taky jsem s tím měl problém, po hodině sekání, když se ten nový řemen ohřál a rozhýbal už vše bylo jak mělo

Uživatelský avatar
stanislavsnv
Příspěvky: 1044
Registrován: pon bře 17, 2014 7:47 am
Bydliště: ILIAŠOVCE
Kontaktovat uživatele:

Re: Rider Castel Garden xf 130

#22 Nový příspěvek od stanislavsnv »

Pozdravujem vás. Idem sa vás opýtať čo sa nastavuje s tou skrutkou na karbeci čo je šikmo a nastavuje sa medzera na tej klapke? Bohatosť zmesi? A koľko otáčok má byť od dotiahnutia na doraz?
Obrázek
YANMAR AF33 MARK III; MULČOVAČ-RM 150; Pluh obracak dvojak VENTZKI AKD16ZP; Stolový sústruh Bernardo Profi SS550V; ROTAVÁTOR ISEKY-150;

mtamas
Příspěvky: 1
Registrován: stř kvě 03, 2023 9:53 am
Bydliště: Bratislava

Re: Rider Castel Garden xf 130

#23 Nový příspěvek od mtamas »

Vedeli by ste mi prosim poradit aky karburator ma tato kosacka? Dakujem velmi pekne.

Odpovědět

Zpět na „Zahradní malotraktory“