Westwood 1300

sekačky a traktory. Husqvarna, Partner, Stiga, MTD, CastelGarden,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Michal(zetor)
Příspěvky: 4190
Registrován: stř pro 12, 2007 9:19 pm
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Westwood 1300

#46 Nový příspěvek od Michal(zetor) »

Děkuji za info ;-) Našel jsem tam asi nejspíš můj řemen, ale nikde nikdo neuvádí rozměr :vztek: Tak zítra jedu zkusit nějaký vybrat do prodejny se řemenama 8)

Uživatelský avatar
mape
Příspěvky: 1464
Registrován: pon dub 04, 2011 1:53 pm
Bydliště: Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Re: Westwood 1300

#47 Nový příspěvek od mape »

Já to řešil podobně.... Prostě jsem namotal kus drátu do řemenic a pak to měřil.... Podle toho jsem dal řemen.
Třeba pojezdovej ale až na třetí pokus. :)
už žádné domadělané stroje. mám už jen své mazlíčky
Avia D60 Turbo E3
unc 060
Kobelco SK30
Westvood 1300
Vlastnoručně vyrobený dvouosak vlek nebrzděný

Uživatelský avatar
Michal(zetor)
Příspěvky: 4190
Registrován: stř pro 12, 2007 9:19 pm
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Westwood 1300

#48 Nový příspěvek od Michal(zetor) »

Tak řemen vyřešen funguje to 8) Teď mám další otázku ohledně řazení. Když řadím za jízdy tak to docela jde (někdy taky s obtížemi) ale jde to přeřazovat. Ale jakmille šlápnu na ten pedál brzdy tak skoro nepřeřadím to bych málem urval řadící páku :-/ Jak když to zustane zablokovaný a nebo spíš hodně v tahu.
Ladil jste to někde někdo? Má to nějaké nastavení?
Děkuji za info
Jo a ještě co dáváte za olej do motoru je tady briggs & stratton 12,5 HP a mazání asi rozstřikem (filtr jsem nenašel)

Uživatelský avatar
beemer
Příspěvky: 25
Registrován: čtv pro 12, 2013 8:54 pm
Bydliště: v dílně

Re: Westwood 1300

#49 Nový příspěvek od beemer »

Ja mam u radici paky samolepku,ze radit se ma kdyz stroj stoji,tak to tak delam.Ten pedal brzdy u me funguje jako i jako spojka,kdyz ho seslapnu do pulky tak se traktor chova jak kdyz vyslapnu a spojku,a kdyz ho doslapnu tak zabrzdi.Kluci napiste prosim rozmery tech remenu at ostatnim usetrite praci.Olej pouzivam motorkovy synteticky 15w50,Diky

Uživatelský avatar
Michal(zetor)
Příspěvky: 4190
Registrován: stř pro 12, 2007 9:19 pm
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Westwood 1300

#50 Nový příspěvek od Michal(zetor) »

Aha tak tady to tak moc nefunguje to řazení. Je to potřeba někde asi doštelovat teda. Víte někdo kde přesně a jak? Ať to nemusím pracně hledat a koumat? Děkuju
Jinak řemen na sekání od motoru k sekacímu ústrojí jsem koupil 17x1320. Myslím že mohl být ještě o něco kratší musel jsem trochu ve předu povolit tu matku na šponováku abych ho více dopnul 8) Řekl bych že je dost našponovaný a stejně trochu semtam plácá jakoby, taky vám to dělá?

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Michal(zetor)
Příspěvky: 4190
Registrován: stř pro 12, 2007 9:19 pm
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Westwood 1300

#51 Nový příspěvek od Michal(zetor) »

Jo a ještě u pedálu je čidlo nějaký při uplném došlapnutí nezkoumal jsem na co je? :-/

Odpovědět

Zpět na „Zahradní malotraktory“