Westwood S 1600

sekačky a traktory. Husqvarna, Partner, Stiga, MTD, CastelGarden,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
FENDT F24
Příspěvky: 252
Registrován: ned říj 26, 2008 8:38 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Westwood S 1600

#31 Nový příspěvek od FENDT F24 »

Já jsem tam dal obyčejnou moguláckou polosyntetiku, 1,5 litrů přesně mezi ryskama, na doporučení od koho jsem to koupil. Ještě jsem se ho ptal na interval výměny a on mi tvrdil, že by se měl měnit po 25 motohodinách, což mi ale přijde jako blbost.
Filtr jsem koupil originál za 299,- ale jak už jsem psal výše, pasuje mi tam i obyčejnej škodováckej, závit má stejnej i na dýlku se vejde 8) .
Nevím čím se liší moguláckej olej od BS, teda kromě ceny, pokud má stejný parametry, dal bych tam ten levnější.

Uživatelský avatar
mape
Příspěvky: 1464
Registrován: pon dub 04, 2011 1:53 pm
Bydliště: Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Re: Westwood S 1600

#32 Nový příspěvek od mape »

Ahoj všichni
Do motorů B&S by se vždy měl použivat olej předepsanej pro tyto motory. tyto oleje maji jiné oznacení API . Je to kvuli vyžší tepelné zatěži. Vzduchem chlazené motory maji obecně zvyšené nároky na maziva. Pokud použijete obyčejný olej tak je jasný že nemůze tolik vydržet.Je také videt pokud ho vypouštíte ze je v daleko horším stavu než kdyz vypouštíte origo olej. Je to take v tom že vzduchem chlazené motory jsou sesazeny s mnohl vetšími vulemi než vodou chlazene. Pak docházi k mnohem vetsímu opotrebení protze obyč olej v techto teplotách ztrácí svoje vlastnosti oproti oleji pro vzduchem chlazene motory ktery si svoje idealní mazací a vymezovací vlastnosti zachovává i pri techto vyzších teplotách.Takze bych asi tech pár desetikorun na litru rozhodne nešetřil. Myslim že se daji tyto oleje koupit i tak za dobry peníze pokud jde o to ze napln motoru je kolem 2 litru není to až tak hrozny. Tyto oleje se hodne používají třeba u vzduchem chlazenych motocyklovych motoru a jeden litr se pohybuje okolo 250 korun. 8)
už žádné domadělané stroje. mám už jen své mazlíčky
Avia D60 Turbo E3
unc 060
Kobelco SK30
Westvood 1300
Vlastnoručně vyrobený dvouosak vlek nebrzděný

Uživatelský avatar
mape
Příspěvky: 1464
Registrován: pon dub 04, 2011 1:53 pm
Bydliště: Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Re: Westwood S 1600

#33 Nový příspěvek od mape »

Jinak se také hlásim do tohoto "klubu" protoze jsem se stal novopečenym majitelem trosků traktoru westwood 1300 a pokouším se to :) davat dohromady. :prace:
Zatim jen vim že je to konečne kompletní a ze motor je v háji.
Původne jsem chtel zalozit nové tema ale myslim ze to s timhle tematem tak trochu souvisí.
Fotky sem taky dam az se to naučím :pc:
už žádné domadělané stroje. mám už jen své mazlíčky
Avia D60 Turbo E3
unc 060
Kobelco SK30
Westvood 1300
Vlastnoručně vyrobený dvouosak vlek nebrzděný

Uživatelský avatar
mape
Příspěvky: 1464
Registrován: pon dub 04, 2011 1:53 pm
Bydliště: Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Re: Westwood S 1600

#34 Nový příspěvek od mape »

tak snad uz to pujde
Přílohy
nase traktory 1600.JPG
už žádné domadělané stroje. mám už jen své mazlíčky
Avia D60 Turbo E3
unc 060
Kobelco SK30
Westvood 1300
Vlastnoručně vyrobený dvouosak vlek nebrzděný

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Westwood S 1600

#35 Nový příspěvek od DYK »

mape píše:Ahoj všichni
Do motorů B&S by se vždy měl použivat olej předepsanej pro tyto motory. tyto oleje maji jiné oznacení API . Je to kvuli vyžší tepelné zatěži. Vzduchem chlazené motory maji obecně zvyšené nároky na maziva. Pokud použijete obyčejný olej tak je jasný že nemůze tolik vydržet.Je také videt pokud ho vypouštíte ze je v daleko horším stavu než kdyz vypouštíte origo olej. Je to take v tom že vzduchem chlazené motory jsou sesazeny s mnohl vetšími vulemi než vodou chlazene. Pak docházi k mnohem vetsímu opotrebení protze obyč olej v techto teplotách ztrácí svoje vlastnosti oproti oleji pro vzduchem chlazene motory ktery si svoje idealní mazací a vymezovací vlastnosti zachovává i pri techto vyzších teplotách.Takze bych asi tech pár desetikorun na litru rozhodne nešetřil. Myslim že se daji tyto oleje koupit i tak za dobry peníze pokud jde o to ze napln motoru je kolem 2 litru není to až tak hrozny. Tyto oleje se hodne používají třeba u vzduchem chlazenych motocyklovych motoru a jeden litr se pohybuje okolo 250 korun. 8)
Já si nemůžu pomoct, ale mě to s těma olejema vychází jinak. Olej B&S má SAE 30 tedy viskozně jednorozsahový olej a API končící SD taky není zrovna žádná sláva. Já nejsem škrťa a podpořil bych připlatit si za kvalitní olej, jenže zde lze pochybovat o nějaké kvalitě, která by stála za příplatek. V tabulkách pak lze nalest, od a do jakých venkovních teplot je olej vhodný. Použitelnost SAE 30 končí ještě nad nulou a kdo používá traktor i v zimně pak už vůbec k nepoužití. Cena pak těchto olejů B&S ale třeba i Tecumseh je vzhledem k množství a i té kvality značná. Co platné, že je prodávají i v množstvých přímo určených pro jednu výměnu, tedy množství menší než jeden litr. To pak ta cena v přepočtu na jeden litr je ještě horší. Navíc, každý slušný návod k obsluze upozorňuje na to, že je motor plněn olejem SAE 30, který je pro celoroční provoz nevhodný. No a teď se nabízí otázka co tam teda nalít na zimu? Já odpovídám no přece SAE 15W-40. Většinou i hodnotou API je kvalitnější než SAE 30. Je pravda, že použitím tohoto oleje může dojít k jeho nepatrné spotřebě. Ovšem ne vždy a ne tak, jak by si někteří mohli představit. Pokud motor žral SAE 30 bude žrát i 15W-40 a jestli dolévám deci nebo deci a půl je jedno. Jsou i lidé, co přešli na 15W-40 aniž by zaznamenali jakoukoli spotřebu oleje. Takže olej SAE 30 ano na sezónu sečení, pak výměna za jiný vhodný do nižších teplot. Pak se ale logicky nabízí otázka, proč nepoužít jeden olej na celý rok? Já bych odpověděl klidně.
PS: Všiměte si, že Honda už vůbec olej SAE 30 nezmiňuje a taky jsou to motory chlazené vzduchem a mazané rozstřikem. Podle mne jim došlo, že nemá cenu méně technicky zdatným uživatelům jejich motorů motat hlavu různou "kvalitou" olejů a naordinují jim rovnou celoroční a mají pokoj jak prodejci a servisy, tak spokojený uživatel. Ale to by nebyl byznys, aby se i zde nedoporučovali oleje předražené se standartní kvalitou. Jako třeba Castrol. To už je ale jiné téma.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Uživatelský avatar
mape
Příspěvky: 1464
Registrován: pon dub 04, 2011 1:53 pm
Bydliště: Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Re: Westwood S 1600

#36 Nový příspěvek od mape »

Tak samozrejme souhlasim s tim ze Viskozní trídu pouzívat podle počasí resp podle toho jak se stroj pouzíva leto zima. Ale u toho API bych to asi neriskoval. Obecne co jsem mel nejakej papir k motoru co mám do svyho traktoru pripravenej a bylo psáno pouzivat API SG SJ a to bych asi rozhodne dodržoval.A taky nemám problem dát slušnej olej techto hodnot 2-3x za rok. Prece jen jde o necelé dva litry.
už žádné domadělané stroje. mám už jen své mazlíčky
Avia D60 Turbo E3
unc 060
Kobelco SK30
Westvood 1300
Vlastnoručně vyrobený dvouosak vlek nebrzděný

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Westwood S 1600

#37 Nový příspěvek od DYK »

Já bych souhlasil. Ovšem otázka je, kteý olej SAE 30 má API SF/SJ?
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Uživatelský avatar
mape
Příspěvky: 1464
Registrován: pon dub 04, 2011 1:53 pm
Bydliště: Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Re: Westwood S 1600

#38 Nový příspěvek od mape »

No to jo to je pravda. Ale jak jsem psal vyše spíš bych v prípade techto motorů vzduchem chlazenych se drzel hodne parametru API ,a viskozní třídu bych volil hodne s ohledem na rozsah a období používání. Je mi jasný ze na oleje je všeobecně zvláštní názor. Ale treba u motorky se držím tohoto doporučení a zatim žadny problem.A tam ten olej si myslím dostane zabrat mnohem vic nez tady v trakturku.
už žádné domadělané stroje. mám už jen své mazlíčky
Avia D60 Turbo E3
unc 060
Kobelco SK30
Westvood 1300
Vlastnoručně vyrobený dvouosak vlek nebrzděný

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Westwood S 1600

#39 Nový příspěvek od DYK »

Jde o to, že jsi víše psal, že by se do motorů B&S měl používat předepsaný olej. Předpokládám tedy, že jde o olej v balení B&S. A právě tyto oleje hodnotou API moc nezáří. Hodnotu SAE bych řešil úpně stejně důležitě, protože v hraničních povětrnostních teplotách může mít motor po startu problém s dostatečným mazáním a dokonce i s počáteční pravidelností chodu pro hustotu oleje. Proto já znovu tvrdím, že olej 15W-40 je vhodnější , většinou i levnější a kvalitnější řešení a na celý rok. To nemluvím o podvodném tzv. tlakovém mazání většiny těchto motorů.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Uživatelský avatar
mape
Příspěvky: 1464
Registrován: pon dub 04, 2011 1:53 pm
Bydliště: Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Re: Westwood S 1600

#40 Nový příspěvek od mape »

No ja se nechci příít . Najdu nekde v garazi Pikslu od oleje co mi byl doporučeny v servisu B&S kde samozrejme kromě oleju origo B&S doporucovali hlavne Motul a to oznacení nevím ale je ohodne lepsí nez ten origo. A v te souvislosti mi bylo řeceno o hodnote API . A vzhledem k tomu ze už o api slysim v souvislosti s tepelnou zátěží už podruhe nezavisle na sobbe tak na tom asi neco bude. Ona to není prímo třída tepelne zateze ale jakasi odolnost proti karbonizaci atd coz ale s tepelnou zateží celkem souvisí. Mam dokonce pocit ze ten motul byl 15W40 tak jak ty rikaš.
jen proste mám dojem ze hodnotu API SJa više nemají oleje 15W40 uplne standartne. takze to shrnu :) viskozitu bych asi volil dle zamestnání stroje čili pokud nekdo jede jen sezonu tak sae 30 pokud nekdo jede celoročne tak 15W40(treba) ale u API bych se drzel toho co to potrebuje.
:ano: :ano: Pokud se mnou souhlasis.
už žádné domadělané stroje. mám už jen své mazlíčky
Avia D60 Turbo E3
unc 060
Kobelco SK30
Westvood 1300
Vlastnoručně vyrobený dvouosak vlek nebrzděný

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Westwood S 1600

#41 Nový příspěvek od DYK »

Jasně, souhlasím. Proč bych nesouhlasil? Nejsem žádný tribo-odbotník. Třeba olej SUNOCO 15W-40 má úplně běžně SL. Takové ty rady v obchodech či servisech nejsou špatné, ale snaží se prodat to, co mají na pultě a většinou se stejná, ne-li lepší kvalita dá jinde pořídit levněji.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Uživatelský avatar
FENDT F24
Příspěvky: 252
Registrován: ned říj 26, 2008 8:38 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Westwood S 1600

#42 Nový příspěvek od FENDT F24 »

Chlapi, nemáte někdo změřenej řemen k pohonu kartáčů? Ten delší, co je na spodku.
Prasknul mi a dostal se do nožů. Je na maděru :'( .

Ludvig
Příspěvky: 5
Registrován: ned úno 20, 2011 5:28 pm

Re: Westwood S 1600

#43 Nový příspěvek od Ludvig »

Zdravím chlapy,

potřebuji se zeptat, kde tyto traktory servisujete? Dělá vůbec někdo servis na tyto traktory? A náhradní díly sháníte kde?
Ještě se chci zeptat, asi není problém sehnat na tento traktor druhý motor? Je možné tam napasovat jiný motor a jiný typ (třeba silnější)? Nebo se mýlím?

Díky za Odpověď

Uživatelský avatar
FENDT F24
Příspěvky: 252
Registrován: ned říj 26, 2008 8:38 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Westwood S 1600

#44 Nový příspěvek od FENDT F24 »

Ludvig - Chtel bych vas poprosit o nekolik fotek zasi listy. Respektive bych potreboval vyfotit uchyceni zaci listy jak v zadu, tak predevsim uchyceni ve predu. Koupil jsem starsi trakturek a zasi lista byla zvlast a ted, kdyz to chci dat dohromady, tak me to zdviha pouze zadek.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tady je pár fotek, snad vám to pomůže
Přílohy
P1050023 [800x600].jpg
P1050022 [800x600].jpg
P1050021 [800x600].jpg
P1050020 [800x600].jpg
P1050019 [800x600].jpg

Uživatelský avatar
microhummer
Příspěvky: 737
Registrován: čtv pro 29, 2011 10:34 pm
Bydliště: Vsetín

Re: Westwood S 1600

#45 Nový příspěvek od microhummer »

Hola, psal jsi jsi sehnal nové metličky, můžu se zeptat kde a jaká byla cenovka ?
Je to dělené na jednotlivé sekce poskládané za sebe, nebo je to komplet ?
Díky 8)
Na začátku bylo jen slovo boží a pár svařených trubek, to ostatní pochopí každý trouba!

Odpovědět

Zpět na „Zahradní malotraktory“